• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BESSAYAjezevčíkáři :-)
    EZEE
    EZEE --- ---
    tak ja uz zase radsi jdu, nez mi po tom mym bude smutno, ale tak zase si beha na zahradce u babicky :)
    EZEE
    EZEE --- ---
    TRANQUILITY: to posledni je variace na kralika :D
    EZEE
    EZEE --- ---
    EZEE: copak to je za druh vubec?
    EZEE
    EZEE --- ---
    omlouvam se za YT, ale musel jsem :) ten kukuc a hrabani zname asi vsichni :D
    Sassy Dachshund Puppy - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=mjeUlajn82Y
    TERYNKA07
    TERYNKA07 --- ---
    Toulavé Tlapky
    http://www.toulavetlapky.cz/
    potřebovali by i vaší pomoc... :-) pokud se najde nějaká hodná dušička, budou určitě rádi... :-)
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    BESSAYA: uááá, bezva, musim taky udělat sérku :))
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    Posteloví jezevčíci
    KOMBAJNERKA
    KOMBAJNERKA --- ---
    DLOUHA_POTVORA: Asi jo no :)
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    DLOUHA_POTVORA: Jo, to bude ono :-) Naše holky taky nenechaj deku v pelechu pod sebou, ale vnorujou se pod ni :-) To samé platí o posteli. Jezevčík je teplomilné zvíře. Naše mamka říká od mala ze srandy Besině "čokl africkej" - nejvíc se jí totiž líbí, když se dá na horký topení deka, tam ona chrápe, zatímco to do ní pere zároveň i slunce. Tak takhle "vykydlá" dovede být celý den (dokud neuslyší zvuk příboru nebo otevření lednice a podobné zvuky).
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    KOMBAJNERKA: ad boudička, mě se spíš zdá, že chtěl bejt přikrytej .)
    KOMBAJNERKA
    KOMBAJNERKA --- ---
    A ještě jedna z jarní vycházky.Já,Ricky a jeho kámošky Ája a Růženka.Foceno telefonem tak sry za kvalitu.
    KOMBAJNERKA
    KOMBAJNERKA --- ---
    Malá tapetka :)
    V posteli


    Opět v posteli


    Překvapivě v posteli.Na páníčkovo místě


    V posteli s páníčkem


    A takhle si Ricky sešlapal boudičku a pak se do ní nacpal.Asi mu vadilo že má moc velký výhled :D
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    BESSAYA: to je nejlepší výraz.))
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    vykulená Besina
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    DLOUHA_POTVORA: parada, dej vedet jak to jde, taky nad tim uvazuju
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    milí kolegové jezevčíkáři,
    tak jsem začala edu trápit s klikrem. teď už to začíná chápat, ale ten zvuk ho ze začátku tak děsil, že jsem si říkala, jak by ten pitomec asi dal loveckou zkoušku, kdyby byl uchovněnej, když se tam furt tak střílí:))
    cvičíme teprve pár dnů, ale je vidět že pro toho psa je to mnohem jednodušší chápat, a i on, co by tvrdohlavej jezevec se teď mnohem víc snaží. tak až se naučíme nějaký pěkný tríčky tak napíšu report, nebo třeba natočíme video ;)
    DALEK_CAAN
    DALEK_CAAN --- ---
    BESSAYA: :) Ťuťu je i teď, ale měl být dlouhosrstý a v roce a dvou měsících je tak napůl. Na bocích to má krátké, na bříše delší a na zádech po celý dýlce páteře má regulerní číro - pruh dlouhé srsti. Je to stejně výrazné jako u ridgebacka, je to u jezevčíků normální?:)
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    DALEK_CAAN: Ježiš ten je ťuťu! Hlavně na té třetí fotce... :-)
    DALEK_CAAN
    DALEK_CAAN --- ---
    Lord Clifford před rokem touhle dobou, teď už je to (celkem umírněný) puberťák:)



    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    lovkyně :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam