• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BESSAYAjezevčíkáři :-)
    HAMAKA
    HAMAKA --- ---
    LUCKYSWEETY: jo tak hele ptal sem se jak to bylo s julii a teda: žádný papíry nemá, moje rodina ji tehdy objevila u nějakýho chovatele poblíž českýho krumlova. fajn rodina, dodnes v kontaktu. řekli si za ní 500,- :D to sem doteď nevěděl protože je to fakt milionovej člen rodiny, cena teď už je nevýčíslitelná. + náklady na očkování atd. který ta rodina obstarala před převzetím. takže možná ještě chvíli hledat :)
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    LUCKYSWEETY: To je docela diskutabilní jestli s papírama nebo bez... Teoreticky bys u papíráků měla vědět genetický poruchy a podobně od chovatele, nebo spíš vědět, že tam nejsou, plus bys nepodporovala množení nepapírových psů. kterých jsou plné útulky. Na druhou stranu, podle mě je dobré se i nepapíráka ujmout,t aky potřebuje domov. Každé to má svoje pro a proti. Takže spíš je na Tobě, jak to promyslíš, protože když se zeptáš nějakého chovatele jezevčíků,m bude Ti tvrdit, že s papírama je to nejlepší, naopak ten, kdo má voříšky, bude tvrdit že jsou nejlepší ti. My máme jednu papírovou jezevčici a jednu vořeší, a obě jsou super a máme je rádi stejně :-)
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    LUCKYSWEETY: naše holky jsou nepapíráci... vlastně máme vždycky rodinku, když se táta s mámou vzali, přivezl si taťka fenku a od té doby máme vždycky další fenu od ní, teď jsme na tom tedy tak, že máme babičku, mámu a dceru:)))
    Stačí vybrat si hezkého psa z okolí:) Většinou lidi nechtějí za skok nic, případně chtějí štěně;)
    LUCKYSWEETY
    LUCKYSWEETY --- ---
    ahoj, v nejblizsi dobe si planuju poridit dlouhosrstyho jezevcika a chci se zeptat zda si porizujete s PP nebo bez PP a proc
    naposled jsem si kupovala jezevcika v roce 1994 na burze za 400 (zila 17let) a od ty doby se asi hodne zmenilo

    moc se mi libi takova ta cervena klasika TRANQUILITY: HAMAKA: ty jsou s PP?
    i kdyz uvazuju i o paleni, aby mi moc nepripominala tu predchozi - tenhle je krasnej
    SFD:
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    Zase jeden netopejr (omlouvám se za kvalitu fotek, ale než by člověk došel pro foťák..:-) )

    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    BE_RRY: ta naše můra by to za piškot zvládla určitě taky :-D
    BE_RRY
    BE_RRY --- ---
    BESSAYA: :D taky dobra.. drsny, ze v tom takhle vydrzel stat na zaber.)
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    Musela jsem ukrást.. :-)
    BE_RRY
    BE_RRY --- ---
    :)
    BE_RRY
    BE_RRY --- ---
    Dost bylo valeni se, to si muzeme nechat na zimu :)







    CLARO
    CLARO --- ---
    Nasi spi jedine v posteli :-) jinde to neumi :-)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    jack se nam zamiloval do ponika:)chodi do parku 2 a on je z nich celej mimo:)

    BETCHO
    BETCHO --- ---
    Je to nádherný!! Naše fenice nás ráno budí tak, že si lehne někomu na obličej. Prostě miláček.
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    Taky myslím že v posteli spí všechny špagety :-D My měli vždycky odnaučovací období, ale když už se nám to podařilo, tak jsme si já nebo partner vzpomněli, že nám vlastně ti hafani v posteli chybí.. :-D (já vím, je to strašný) :-)
    KACHASA
    KACHASA --- ---
    tak na to se snad ani neni treba ptat. Samozrejme ze spi :D
    BE_RRY
    BE_RRY --- ---
    mozna by to zaslouzilo anketu - "spi s Vama Vas jezevec v posteli?" .)
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    Taky máme válecí - nebo spíš spací :-D

    BE_RRY
    BE_RRY --- ---
    Sobotni valeni.)





    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    Tady ukadeno se svolením z "babies of animals.."
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    hosting obrázků img24.eu
    BE_RRY
    BE_RRY --- ---
    a jeste jednou Vik.) tohle je jeho nej hra - hazeni micku z postele.. je az neuveritelnej. kdyz si ho clovek nevsima, tak skace nahoru dolu sam, jako blazen. Tak mu ho vzdycky v zajmu zachovani jeho patere musim bud zvedat ze zeme a hazet nebo zabavit :)

    Vida - YouTube
    https://www.youtube.com/watch?v=HQY_tdMSvIc
    BE_RRY
    BE_RRY --- ---
    BESSAYA: jojo, je to nadjezevec :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam