• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BESSAYAjezevčíkáři :-)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    ola - mam trosku smutnejsi -nemate nekdo zkusenost s epilepsii? Jack mel v sobotu zachvat a bohuzel odhad vetky na to vypada - pry na to jezevcii vic trpi.
    ERIKMRX
    ERIKMRX --- ---
    KOMBAJNERKA: Zatím mám modrý očka, ale už je začínají vybarvovat. Jinak je to pěkná uličnice. Zatím se naučila už být doma sama. Ale zlobí jak se zavřou dveře, stává se celý byt mimo jejího pelechu záchodem a nezřízenou zábavou :D ale jinak je zlatá a dělá radost.
    BE_RRY
    BE_RRY --- ---
    a tady je serka z letosnich Vanoc, z chalupy. Nas Viky a Ruzenka :) jsou to vrstevnici, co se znaji od stenete.

    Hledani micku



    Hlidkovani



    Bitka



    Odpocivacky

    BE_RRY
    BE_RRY --- ---
    Jinak po delsi dobe posilam pozdrav.. Uz aby tahle zima/nezima skoncila a bylo tady jaro :)

    BE_RRY
    BE_RRY --- ---
    ERIKMRX: moc roztomily, preju at pekne roste ;)
    KOMBAJNERKA
    KOMBAJNERKA --- ---
    ERIKMRX: Bože to je roztomilouš :) Má světlý očka nebo to jen tak vyoadá na tý fotce?
    ERIKMRX
    ERIKMRX --- ---
    Náš nový přírůstek...

    STRATO
    STRATO --- ---
    N_I
    N_I --- ---


    tonda ma porad strach ze mu ujedem tak si udelal pelech rovnou v kufru....sichr je sichr
    BETCHO
    BETCHO --- ---
    Krásné Vánoce všem dvounohým i čtyřnohým :-)

    BETCHO
    BETCHO --- ---






    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    ERIKMRX
    ERIKMRX --- ---
    Sháním štěňátka jezevčíka dlouhorstého trpasličího .. Koncem ledna celý unor... Kdo by jste o někom věděl. Napiště. Přijedeme s přítelkyní kamkoliv.
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    David Letterman - Stupid Pet Tricks: Jogging Dachshunds - YouTube
    https://www.youtube.com/watch?v=8zFzEF1tPBc#t=79
    KOMBAJNERKA
    KOMBAJNERKA --- ---
    Moc rád chodím na procházky a jako pravý gentleman si nosím vodítko aby paničce nemrzly ruce.



    Po studené procházce se ohřeju pěkně u kamen.Je tu mooooc příjemně :)

    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    Dobrou noc :-)

    ANONKA
    ANONKA --- ---
    Tak už nemusím dávat fotku - na odkazu na Crusoa je dole jeho fotka. Tak to je přesně naše Betinka :-))
    ANONKA
    ANONKA --- ---
    Včera jsem s ní byla na prohlídce, někde venku asi narazila a má maličko zkřivený nosík. Naštěstí nic zlomeného a zrovna jsme prohlídli i zuby, tak prý dobrý, bez kamene. Oddechla jsem si neskutečně.
    Jak se tady dávají fotky? Zatím jsem neměla potřebu po tom pátrat:-))
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    ANONKA: diky, bohuzel prijde o par zubu - genetika:( cistime sice, stravu ma dobrou,hloda etc,ale holt je to tam,no
    dostali jsme ATB . ma je brat 5 dnu pred a 5 dnu po zakroku.v utery nas to ceka..tak snad bude vse v poradku.ja ty uspavacky jeho vzdycky obrecim
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam