• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BESSAYAjezevčíkáři :-)
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    SARAJ: To je ale hezký :-) My s ní na zemi nespíme, ale v obýváku jo, aby tam radši nebyla sama s Kačutem. Takže dítě spí samo v ložnici a my všichni v obýváku :-D
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    BESSAYA: jsou to tvrdohlavci, Jack mel v lete hexensus - nahanel kotata, dostal vynadano a trucoval pod valendou a samo prochladl na zada - po injekcich chtel skakat na gauc a do postele.. vysledkem bylo, ze s nim mamka spala na podlaze, aby mu nebylo smutno. Jsme trosku kuku rodinka. Uznavam.
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    SARAJ: Jako že mám přilepit Besinu?? :-D No ona je pako, hned večer po operaci chtěla vyskočit na křeslo, ještě že jsme ji zabrzdili. Ona je nějaká hrozně akční, dokotor jí píchnul dvě injekce na uspání, po kterých už by měla spát, nic, tak jí dal třetí, a ona sice byla taková připitomělá, ale na klíně mi pořád vrtěla ocáskem. To už si ji převzal, a když jsem ji vyzvedávala po operaci, řekl, že jí musel píchnout ještě jednou, že prostě nechtěla usnout. A to jsem jí přebírala zase více méně při vědomí. Ale díky, určitě to brzo dobrý bude, ona má tuhej kořínek :-)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    SARAJ: nebo podobnej trik jako na kocicky -pruh slunecniho svetla. Its a trap!

    SARAJ
    SARAJ --- ---
    BESSAYA: tutka mala, at se brzo uzdravi. Na zpomaleni dporucuju kobercovku - prilep ji k podlaze:)
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    My jsme teď dva dny po operaci, Besinka měla kýlu - malá bulka jí vylezla na bříšku, bála jsem se, aby neměla rakovinu, ale na veterině řekli, že je to naštěstí "jenom" kýla. Nakonec operace byla malinko složitější, má prý nějakou špatnou pobřišnici, tak ji museli trochu rekonstruovat. Ale když jí venku sundáme trychtýř, tak už se celkem tváří, jako by se nic nestalo. Tak snad to bude ok. Doktoři jenom říkali, že bohužel když je pejsek hodně akční, že se to zkrátka vrátit může :-/
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    BESSAYA: je to super:) nicmene mladej pan bude radeji klepat kosu a trast se jako sulc - nez se nechat oblict..jako dneska rano, nahani klackz, klepe se, ale vysmatej jak leco. Obavam se, ze jedinej kdo OPRAVDU mrzne a chce domu jsem ja:)
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    SARAJ: Ale je to super :-D
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    :)

    SARAJ
    SARAJ --- ---
    Jack by me zabil:)

    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    S1LO: ta poslední vypadá jak od disneyho :))
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    S1LO: ten je bozi:) posledni dve jsou nej!
    S1LO
    S1LO --- ---
    trochu vacsi post:) obcas strazime Lucifera....
    to meno mu sedi...
    najradsej spi na mne, ...so mnou...podo mnou...hocijako len pri mne...








    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    Papež žehná jezevčíkovi Erosovi.
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    SARAJ: Přesně tak, ty oblečky je vyloženě paralyzujou :-)))
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    BESSAYA: je to cista nenavist, on na to vrci:) jak to na nej navlecu, tak prestava chodit, jen utrpne stoji a kouka. Jak mi tohle muzes delat?!
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    SARAJ: Teď jsem se docela zasmála, Jacka chápu, holky většinu oblečků taky nesnáší, ať už vypadají jakkoli :-)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    Jack dostal novej oblecek, kterej uprimne nenavidi. Rikam tomu Modrej Santa from da Hood.
    Spolupraci pri foceni odmitnuta, behani take.

    SARAJ
    SARAJ --- ---
    jinak u nas se trenuje styl precpany vorvan - samozrejme v posteli!:)

    SARAJ
    SARAJ --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam