• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BESSAYAjezevčíkáři :-)
    ANNONKA
    ANNONKA --- ---
    Jezevčíci jsou nejlepší lidi na světě :-)
    N_I
    N_I --- ---
    strašná zmrdskost ty petardy a rechejtle..ještě že to dobře dopadlo, ale stejně,...civoe..:(

    toník to taky nenesl dobře..naštěstí u nás na vsi to nebylo letos tak šílený a lidi se poměrně krotili...

    jinak tonda začíná už bejt starej jezevec..kdo to poznal pochopí...už se nechá na postel jen vysadit žádné skoky....to zvládne už jen dolů...první šedé chlupy kolem čumáku...salámovej styl chůze a když se mu nechce..otočí se vede rodiče domů místo na procházku..:)
    pořád borec ale a největší jezevčí láska..

    ANNONKA
    ANNONKA --- ---
    Jsme doma. Dvě noci a jeden a půl dne po terénu, který je těžký i v létě. Hodní lidé nám volali, kde ji viděli, tak se prostor zmenšil a dnes chvilku před polednem jsme ji chytili, nechtěla se s námi bavit, až v autě se mohla zbláznit a olízala mi i co nemám :-) Děkuji za morální podporu a přeji abyste to nikdo nemuseli řešit.
    ANNONKA
    ANNONKA --- ---
    Prosím držte palce a kdo umí a má čas - modlete se. Pitomí sousedi s ohňostrojem začali už v pět, kdy jsme na dvoře čuměli na Měsíc a pejsku to zahnalo do humen, hledali jsme ji skoro do devíti se svítilnami sesbíranými kde všady, došli jsme málem na Slovensko (máme to 3 km) a nic......................je mi zoufale, je hladkosrstá, bude jí zima a jak je vyděšená si radši ani nepředstavuji ...... jo a všichni v ulici ví že se ztratila a co myslíte? Ohňostroje pokračovaly jeden za druhým do 21.20 ........nemám pro takové počínání jiné výrazy než VELMI vulgární a žalovatelné
    HAMAKA
    HAMAKA --- ---
    Julie, o 7 let starší, rozpumprlikovaná.

    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    DLOUHA_POTVORA: "tyyy potvoro, tumáš!" :-D
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    geniální momentka odkudsi z FB :)
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    ANONKA: To je mi moc líto :( Ale je skvělé, že se ujmete jiného pejska, bude šťastný za nový domov. My jsme v létě museli nechat jednu z našich jezevčiček uspat. Byla jsem strašně smutná. A za dva týdny jsme našli zubožené koťátko. Řekli jsme si, že je to určitě reinkarnovaná Kačenka. Tak sice to není jezevčiček, ale je to taky vděčné a přítulné zvířátko, které si nás našlo samo. Tak přeji spoustu šťastných let s novým členem rodiny :)
    ANONKA
    ANONKA --- ---
    Dnes nám umřela Betinka.

    Dívala jsem se na útulky a v pondělí nás čeká psík. Jezevčík, jak jinak...………………..
    N_I
    N_I --- ---
    toník

    N_I
    N_I --- ---
    tondovi se nechce na prochazku protoze je moc teplo...tak si vleze na slunicko na zaprazi a hodi si poledniho slofika....laska

    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    ahooj, Eda se prihlasil do fotosouteze na FB,budeme radi za vas lajk ;)
    https://www.facebook.com/media/set/?set=a.697598873972530&type=3
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    čauda!
    N_I
    N_I --- ---
    s tonikem a bett na prochazce...miluju babi leto



    N_I
    N_I --- ---
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    N_I: hned bych ho poňuhňala! :D
    N_I
    N_I --- ---
    N_I
    N_I --- ---
    nedele s toninou

    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    Eda už je pán v letech, ale fešák pořád ;)

    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    Dachshund Brothers Stop Fighting to get a Treat
    https://www.youtube.com/watch?v=ZMTyIO2PNsU
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam