• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BESSAYAjezevčíkáři :-)
    LADYBUGS
    LADYBUGS --- ---
    ANNONKA: Řešili jsme...bohužel, v pátek pejsek odešel... no, vstávala jsem k němu, utřela loužičku, případně uklidila něco jiného, dala jsem ho na pelíšek, dala do misky jídlo... a šla si lehnout a doufala, že bude spát. Bylo to poslední dobou docela utrpení. Přesto, když tu teď není, je mi to líto ...byl to parťák...
    ANNONKA
    ANNONKA --- ---
    LADYBUGS: Gratulace, potřesení tlapkou :-)
    A jak teda ty noci řešíte?
    LADYBUGS
    LADYBUGS --- ---
    DLOUHA_POTVORA: Našemu jezevci bylo 13/1 18 let...zažívání bychom mu mohli závidět....a to ostatní vlastně taky ;-) jen kdyby chtěl v noci spát...
    ANNONKA
    ANNONKA --- ---
    DLOUHA_POTVORA: Gratuluji!!!! Nejen k pěknému věku a vitalitě, ale i k mediální hvězdnosti :-)))))
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    Nas Eda hvezdou novin ;)
    Tajemství psí dlouhověkosti. Nejdelšího života se dožívají menší druhy jezevčíků nebo shiba-inu | Hospodářské noviny (HN.cz)
    https://domaci.hn.cz/c1-67295490-tajemstvi-psi-dlouhovekosti-nejdelsiho-zivota-se-dozivaji-mensi-druhy-jezevciku-nebo-shiba-inu
    LADYBUGS
    LADYBUGS --- ---
    Mates ležící spící ...

    N_I
    N_I --- ---
    a po koupeli

    N_I
    N_I --- ---
    toník má rád naše auto, když ho hlídá a leží tam ví, že ještě nikam neodjedem, nikdy se mu nechce pryč

    ten výraz mluví za všechno, láska

    ANNONKA
    ANNONKA --- ---
    N_I: je nádherný!
    N_I
    N_I --- ---
    ukradeno z twitteru, prej láska, prej štěnátka:)

    LADYBUGS
    LADYBUGS --- ---
    N_I: Náš jezevec byl taky v lodi. Před 4 rokama, dejte tomu...a vřeštěl :) ale on byl celej život hodně svůj...teď jse mu 17 a kusanec a já mu přeju, ať co možná v klidu dožije, psychoušek náš :)
    N_I
    N_I --- ---
    dve skupiny vzali do lode jezevce...hned sem mel lepsi den

    N_I
    N_I --- ---
    občas si už lehne do trávy, do stínu a odpočívá...při procházce...je to samo úplně na něm jak půjdem rychle:)

    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    Eďák taky zdraví ;)

    ANNONKA
    ANNONKA --- ---
    N_I: ať mu zdraví slouží ještě hooooodně dlouho!!!
    N_I
    N_I --- ---
    tonik porad fesak...ale uz dedek....

    N_I
    N_I --- ---
    ve snehu nejvic spoko

    ANNONKA
    ANNONKA --- ---
    Máte někdo radu na separační úzkost? Bylinky, léky? Ve třech letech se stav ne a ne upravit, už jsme skoro zoufalí, někdy je potřeba odejít z domu i bez psíka....................................
    ERIKMRX
    ERIKMRX --- ---
    Jessie

    N_I
    N_I --- ---
    dám poslední at tu tonik neokupuje celej klubiki...kdyz ma radost..nebo chce vypadat dulezite, vysteka si suchej rohlik...kerej lehce okouse a pak si ho jde slavnostne zahrabat na zahradku...
    kdyz ho nekdo vidi nastve se a jde to zkusit tajne zahrabat jinam...

    ANNONKA
    ANNONKA --- ---
    N_I: Jezevčíků není nikdy dost!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam