• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GREGIEkzém

    Pomohla vám tato diskuze při léčení exému?

    22 hlasy od 22 respondentů
      Trápí vás tato nemoc? Chcete pomoct nebo poradit? Jste tu správně...

      Pošlete prosím pozvánku do klubu (vedle spřízněných) všem přátelům, ať je nás tu co nejvíc a můžeme si navzájem poradit:)



      1) Vyloučení dráždivých látek
      čistící prostředky, které jsou dráždivé
      vodní sporty, koupel v horké a studené vodě
      oděvy ze syntetických materiálů a vlny
      omezit pocení

      2) Omezit kontakt s alergeny
      vytvořit bezprašné prostředí – odstranit tzv.lapače prachu, koberce, závěsy
      domácí zvířata
      pyl z rostlin

      3) Péče o kůži
      sprchování vlažnou vodou
      pečlivé promazání kůže, šetrné mycí přípravky
      rozbalit záhlaví
      GREGI
      GREGI --- ---
      KAACULA: tak kdyz ho koupes kazdy den je jasne ze zhorseni nepoznas... mamka me pouze utirala vlhkyma zinenkama... to staci a kuze dostane nejmene zabrat... plus koupani v tech bylinkach.. smes jeste zjistim... a jak rikam doktorka pry nemohla uverit ze mi zmizel
      KAACULA
      KAACULA --- ---
      Koupu ho každej den, ale krátce, a nevšimla jsem si, že by se mu to tim zhoršovalo... má ho tak porůznu po celym tělíčku, nejvíc za krčkem a v podkolenních jamkách, hrozně se mu to zhoršilo poté, co jsem musela brát antibiotika a od tý doby to zatim moc neustoupilo...
      KAACULA
      KAACULA --- ---
      Takže tobě konopná mast nezabírá? :( Aha, tak já myslela, že by to právě pomoct mohlo... i když to bude asi individuální, co? No a ty od toho pořád nemáš pokoj od těch svých patnácti?
      GREGI
      GREGI --- ---
      zakald koupele byl lipak... jeste budu muset brnknou babicce abych zjistil co presne... a jeste hlavni je dite moc nekoupat ale oplachovat protoze caste koupani je to nejhorsi... kde ho ma?
      GREGI
      GREGI --- ---
      konopnou mast mam ale stoji to za prd... nejucinejsi jsou domaci veci to je jasny...
      KAACULA
      KAACULA --- ---
      Jé, to by bylo fajn :) My jsme dostali od doktorky spoustu doporučení, se kterejma nesouhlasim, tak teď shánim nějaký mazadlo z konopí nebo soli z Mrtvýho moře a chci to taky zkusit po svym...
      GREGI
      GREGI --- ---
      ja to jako maly mel po celem tele... doktorka rikala nemozne vylecit ale mamka me kazdy den koupala v bylinkach az uplne zmizel... az nekdy v 15 se mi udelal na rukach... zjistim co za bylinky to bylo:)
      KAACULA
      KAACULA --- ---
      Ahoj, já naštěstí ne, ale moje miminko ano :/
      GREGI
      GREGI --- ---
      Ahojte... je tu jeste nekdo kdo ma mimo me exem?
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam