• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GREGIEkzém
    HARIBOKACHNA
    HARIBOKACHNA --- ---
    jmenuje se to BELOGENT MAST - znate nekdo?
    HARIBOKACHNA
    HARIBOKACHNA --- ---
    tak jsem dostala masticku s kortikoidy - uvidime snad zabere
    FOX_E
    FOX_E --- ---
    já prostě říkám:Myčka nad všechny jary.....začínám šetřit:)
    MAJKA
    MAJKA --- ---
    no a nebo si koupit jar na nejake prirodnejsi bazi, z nektereho z tech shopu se zdravou vyzivou :]
    PEGGUSHKA
    PEGGUSHKA --- ---
    GREGI: rukavice jsou divný, kvůli jednomu talíři zbytečné...
    ale ted máme novej jar a ten je prej pro lidi s eksémy a není tak agresivní, což musím přiznat, mně nic nedělá:)
    FOX_E
    FOX_E --- ---
    MAJKA: jj občas to tak udělám,když si vzpomenu....díky:)
    MAJKA
    MAJKA --- ---
    FOX_E: namaz si tedy ruce pred mytim aspon vazelinou. na mistech, kde je to horsi, dej tlustsi vrstvu, a primo na tlapky asi ne moc velkou, jinak nadobi zamastis a bude klouzat, ze ;] ale aspon trosku vazeliny vetrit pred mytim tu kuzi trochu ochrani
    FOX_E
    FOX_E --- ---
    ja mam proste k tem rukavicím odpor....strasně se mi v tom pařej ruce.Takže radši dám ten jar a pak velkou promazávací akci....ale jak říkám,myslím,že ideál je myčka....
    GREGI
    GREGI --- ---
    ty jo... To je to nejhorsi co muzes na exem udelat... Je jak alergikovi sypat pyl do oci:)
    FOX_E
    FOX_E --- ---
    GREGI: ne ne rukavice nikdy.Fakt nesnesu.Radši jar.
    GREGI
    GREGI --- ---
    no sice zaparka ale jar to nejvic moc zhorsuje.... Nejlepsi takove ty tenke chyrurgicke ne ty na vice pouziti
    FOX_E
    FOX_E --- ---
    jar je hnus ale rukavice taky.Fuj nesnášim je.Nevzala bych je na ruce!zapářka jako prase!Toužím po myčce-to je můj sen!
    GREGI
    GREGI --- ---
    jar je to nejhorsi... Rukavice!!
    PEGGUSHKA
    PEGGUSHKA --- ---
    KAACULA: mno místa jako podpaží, které je v teple a potí se se zlepšuje hoooodně dlouho, ale ostatní místa jsou na tom lépe... (navíc neškrábat se nevydržím:)
    na ruce ale nezabral( prsty) zřejmě na to má vliv jar při mytí nádobí...
    KAACULA
    KAACULA --- ---
    PEGGUSHKA: No, zabrala, ovšem během těch dvou dnů se to sice markantně zlepšilo (zklidnilo, ne zmizelo), ale od tý doby zatim žádná změna, tak jsem zvědavá, jestli se dočkáme ještě nějakýho pokroku... za jak dlouho to obvykle zabírá tobě? A utlumí ti to příznaky úplně?
    KEJKA
    KEJKA --- ---
    zkoušel jste někdo čaje na pročištění krve? já jen že jsem si teď koupila dva druhy a zajímalo by mě jestli to má nějaký efekt...
    PEGGUSHKA
    PEGGUSHKA --- ---
    KAACULA: se divím že zabrala tak rychle, ětšinou zabere mně později:-D
    GREGI
    GREGI --- ---
    jj od cutishelp mam denni i nocni mast a v nejhorsim pomuze a zpomali to ale nevyleci... A mam i nejakej konopnej cistic pleti kterej fakt to akne a vsechno hnusny znici... Stejne si vypestuju kyticky a z listu udelam mast a paldy zkourim:D
    KAACULA
    KAACULA --- ---
    Tak já jsem teď svýmu synovi - miminku - taky koupila konopnou mast (od Cutishelp mimi, krém přímo na ekzém) a používám jí dva dny a nestačim koukat, jak zabrala... jen doufám, že to nebude dočasný, ale zatim to vypadá úplně zázračně... a taky jsem si koupila sůl z Mrtvýho moře a dneska jsem mu udělala lázeň, tak uvidim, jestli to taky bude mít nějaký účinky... jinak co se týče konopnejch mastí, těch kupovanejch... jde především o výrobky firem Cutishelp a Cannaderm a z diskusí to vypadá, že ani jedna neni lepší, ale prostě každýmu vyhovuje trochu něco jinýho... to jen pro ty, co uvažujou, že by si nějakou koupili...
    NO_ON
    NO_ON --- ---
    SHEILA_B: Tuhle pouzivam, kdyz se mi to zhorsi a nemuzu rict krive slovo..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam