• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GREGIEkzém
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    ACIDOFIL: mno, tak jsem to objednala...tak uvidíme, třeba by to konečně mohla být první spásná volba...díky za tip ;)
    ACIDOFIL
    ACIDOFIL --- ---
    de potirat i uzivat vnitrne[best]
    ACIDOFIL
    ACIDOFIL --- ---
    MIKINKA: ted uz nastesti kdekoliv ;] google / wikipedia bohuzel neni time ;( :DD prirodni antibio s xkrat lepsim ucinkem nez antibio

    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    ACIDOFIL: koloidni stribro? co to je a kde se to da sehnat?! :)
    ACIDOFIL
    ACIDOFIL --- ---
    MIKINKA: lol, za ty prachy mam ctvrt? litrovku cistyho koloidniho stribra, ktery btw pomaha hodne
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    Ahojte, nedávno mi doktor doporučil novou msatičku, která nedávno vstoupila na trh - Multilind MikroSilber, vyjímečná tím, že obsahuje mikročástečky stříbra, které by měli zbavovat pokožku bakterií...díky tomu není nejlevnější.
    Bohužel jsem ještě neměla to štěstí ji sehnat v nějaké lékárně a na internetu zatím dostupná jen na Slovensku. Neměl někdo to štěstí?! ...hned jak na ni natrefim, začnu testovat, tak uvidíme ;)
    NEBULA
    NEBULA --- ---
    BOO: tak zas, trpělivost holka, je to sračka já vím ;)
    NEBULA
    NEBULA --- ---
    BOO: já myslím že ze začátku jo no, ale nechtěla bych na tobě páchat násilí...tak nějak mám pocit že to musíš prostě sama poznat...třeba ráno, jestli je to klidný....sleduj se holka a vnímej se ;) to zmákneš ;)
    GREGI
    GREGI --- ---
    BOO: to dela hodne masti... to je dobre ze se to prokrvuje mam pocit:)
    NEBULA
    NEBULA --- ---
    BOO: jo je to hodně moc dobrý, ale tak 2-3 týdny nepoužívej nic jiného....
    LICINDA
    LICINDA --- ---
    BOO: nevím, nakolik jsi otevřená alternativní medicíně. Nicméně zkusit to můžu :) na ekzémy prý pomáhá přikládání obkladů z TIBI krystalů (něco jako kombucha). Osobně vyzkoušeno nemám, ale tadyty jednoduché všeléky (měsíček, teatree,..) se mi docela osvědčily,...
    NOLDO
    NOLDO --- ---
    Myslim že rada "vykašli se na depky" je k nezaplacení...
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    tak to by pro mne bylo asi maximalne stresujici...
    VENIKA
    VENIKA --- ---
    jj, klasicka odpoved - stres. Akorat ze jedina moznost, jak je zbavit stresu, je pro me odstehovat se do klastera a oddat se asketickemu zivotu :-)
    NEBULA
    NEBULA --- ---
    MIKINKA: vidíš vidíš už jen to že to připouštíš něco znamená, vykašli se na depky dej si moře v celé jeho síle a užij si to :o)
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    NEBULA: jo, to bylo prvni co mi rekli doktori, kdyz jsem se ptala jak je to mozny... ze je to psychicky a mam to ze stresu...to kdyz jsem rekla rodicum a kamradum, tak na mne kazdej koukal jak tele na vrata, pac ja se vedome nestresuju a nejsem clovek, kterej by byl psychicky rozhozenej z kazde hlouposti...ale pravdepodobne nekde tam vzadu v podvedomi nebo co...jsem asi v mega psychicky krizi s nejhlubsima depkama :(
    ...no uvidime, jak to vsechno dopadne... jeste mamdost pred sebou, tak doufam, ze alespon na pul cesty to treba odejde stejne jak to prislo ;)
    NEBULA
    NEBULA --- ---
    MIKINKA: no podle mně jo, ale i tak si myslím, že kdyby to tak fakt bylo tak by to nemusela byt alergie, jen se proste musite srovnat, každopádně když jsem kouřila tak paradoxně když jsem dávala třeba 40 tak jsem to měla malinko, ale tenhle způsob nedoporučuju, jinak vím třeba že mi někdy vadí nějaký víno, ale třeba tvrdý zase může dost vysušovat....já už nekouřím , ale jsem hulič a alkohol víceméně nepiju vůbec...fakt vysledovat konkrétně u sebe :o) tak ti přeju ať ti ten pobyt pomůže a víš co každej den si 100 krát klepni na brzlík (uprostřed mezi žebry, takový "orgán" který ti dělá imunitu když jsi dítě a časem jak získáváš životem obranné látky tak on se zmenšuje- to by spíš napsal nějakej doktor) a říkej mu probuď se, je to zase tah na hlavu než jen na to tělo :o) a ekzémy jsou ze snad 70% taky v hlavě ;)
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    ...ted jeste planujem posledni pokus, ze se od sebe nacas distancujem a uvidime, co to udela?! Je mozna alergie na pyzmo nebo neco takoveho?! Z kosmetiky to nebude, tu uz jsme menit zkouseli...a navic doma nemam nejakeho samponka, takze toho bych se nebala.
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    NEBULA: ja jsem od hlavy az k pate, permanentne... jakmile vysadim chemku, jsem do tydne znovu...je to sileny a je to dost husty na to ze jsem byla celej zivot ok a nikdy nepouzivala zadnou kosmetiku...vubec zadnou
    no poridili jsme si podnajem a pak se stehovali jeste do jineho, kde ted zijem pul roku a jsem na tom furt stejne... na alergologii jsem byla, mam alergii na brizu a to uz nekolik let, vyjma tydenni lehke rymy to nijak nepocituju.. alergie na jidlo temer zadna, resp. nic zasadniho, z ceho by mi mohlo vzniknout neco takhle rozlehleho..snazial jsem se vyloucit vsechno, co by mohlo to zapricinit.
    po nekolika letech jsem prestala kourit, skoro pit, postupne jsem zmenila i jidelnicek, nic nepomohlo...takze ted na to prdim, obcas si zapalim, kdyz mam chut, cokoladu si taky dam a ani se to nezhorsuje, ani nezlepsuje...proste to bez chemky je porad a vsude...no o tom, jak jsem z toho nestastna tu asi psat nemusim :D

    ... k mori se chystam tedka v zari, dochorvatska, ale jen na par dni a potapet se, myslim, ze ten neopren to asi moc nezachrani, ale minimalne budu ve vode skoro od rana do vecera :D
    NEBULA
    NEBULA --- ---
    jako u toho more, vylozene do vody a tam koupani potapko a tak jako dlouho ve vode i když to poak boli, ono to pak zase trochu prestane protoze telo snizi prah bolesti aby to dalo, no a pak z vody a treba jsem stala nebo chodila a z to oschlo tak zas proste vyzrat to tou soli...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam