• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GREGIEkzém
    WE_RU
    WE_RU --- ---
    BOO: to me ekzem na prstech (i kdyz promazavam) praska do krve, tam jak sou takovy ta vrasky u kloubu, je to silena bolest a nevim, co s tim
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    btw ja protopic pouzivam na cele telo od krku dolu, na oblicej nepouzivam nic, tam to zmizi, kdyz se to dostane do krve...doktor vzdycky napise taaak dva protopici na oblicej, mrkne na mne a vime ;)
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    BOO: myslim si, ze v perinach to neni...je to v hlave

    ja sem momentalne v rezignacni fazi,takze jedu kortkoidy, protopic, kortikoidy, protopic....horsi je, ze se dostavam do stadia, kdy uz ani jedno nezabira, takze budu muset zase vysadit a trpet, nez se telo vycisti, shit fijalovej!
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    jaké máte zkušenosti se saunou / párou samozřejmě když zrovna nejste rozdrbaný ;)
    WOODY_
    WOODY_ --- ---
    Tak jsem si minuly tyden koupila gel na ekzem s tim, ze pokud bych nevidela zlepseni, tak nema cenu ho sem davat, ale po tydne pouzivani ruce opravdu vypadaji lip, tezko rict, jestli je to takovej zazrak, nebo proste je to zase jedno z mnoha obdobi, kdy se to uklidni, kazdopadne v tescu na narodni je k dostani za 80 ka ce, takze oproti jinejm kremum za hubicku a za zkousku clovek nic neda:)
    Gel je to ridci konzistence, dobre se roztira, jen si chvili potom prijdu takova ulepena..



    ATOPIC gel
    Složení:
    Bylinné extrakty, gel.

    Popis:
    Tento gelový přípravek obsahuje komplex bylin (jitrocel, senná, myrha, šafrán,...), které blahodárně působí zejména u problematické pleti. Pokožku vypíná, vyživuje a hojí. Velice vhodný při problémech s opary, koutky i akné. Příznivě působí u atopického ekzému.

    http://www.incormedica.cz/atopic_gel-atopic_gel
    FERDA
    FERDA --- ---
    jamam tedka spatne obdobi na ruce
    mam v nich docela diry, praskliny, dost blbe se mi cokoliv dela rucne :(
    WOODY_
    WOODY_ --- ---
    BOO: spis narazove
    WOODY_
    WOODY_ --- ---
    BOO: tak asi nevadi, ze uz tam nechodim:)
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    BRAWNELAMIA: no tak oblicej, to je jistota, u ktery se nemusim bat, ze by se nedostavila... je vcelku bezne ze nevidim na obe oci :D ale ty nohy jsou fakt hnus, prijdu si jak kdybych pribrala 10 kilo, jako nemoct ohnout nohy je fakt peklo...

    jinak ja se koupala kazdej den v morsky soli, 250g na 60 l (ma to byt max 500g na 100l) na 15 min. a vysledek akorat takovej, ze hned po koupeli jsem byla souvisle cervena a ne flekata, takze kdyby mne videl nekdo kdo nevi o mym ekzemu rek by si ze mam jen divnou barvu pokozky :D
    RETESKA
    RETESKA --- ---
    BRAWNELAMIA: no měla bych to jako částečnou náhradu moře, ke kterému se nedostanu no.. asi koupim větší balení a budu pravidelněji sypat a pak mě to donutí se i pořádně namazat, myslím že trochu to určitě helfne :)
    BRAWNELAMIA
    BRAWNELAMIA --- ---
    MIKINKA: mne natejka oblicej..nohy ne..i kdyz je fakt, ze kdyz jsem se namazala nejakym blbym mlikem na telo, udelali se mi fleky na celejch nohach..bleee..paxe mi to slouplo, kze dalmatinek proste. hnus.

    RETESKA: mne to nepomaha..resp. kdyby to clovek delal kazdej den ve vysoky koncentraci, mozna by to nejaky efekt melo..ale tech prachu:(
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    RETESKA: mne to nijak vyrazne nepomaha, nicmene bez nejakyho pridavku se do vany nalozit nemuzu, pac by mne ta chlorovana voda jen tak sezrala, takze je to fajne alespon k prilezitosnemu vykoupani pro mne ;)
    RETESKA
    RETESKA --- ---
    děláte si někdo doma koupele s mořskou solí (z mrtvýho moře nebo tak něco)? pomáhá vám to?
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    tak jsem si udelala na par dni pohodli a zacla cerpat z poslednich zasob kortikoidu, ktere jsem doma nasla... od pasu dolu jsem byla tak natekla, ze jsem na sebe horko tezko narvala nejvetsi kalhoty co mam :(

    stava se vam to taky?! Ja ze zacatku natekla nebyvala, ted zas nejsem az tak pupinkata (i kdyz to tedy svedi, takze rozskrabana ano), ale nohy a podbrisek mam jak kdyz bych si oblekla neopren a napustila jej vodou, fakt sileny... vcera uz jsem nemohla ani pokrcit nohu...o uzlinach v trislech ani nemluvim, ty mam jak vlassky orisky :(
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    BRAWNELAMIA: pani, tak neco takoveho bych tedy taky potrebovala...predpokladam, ze je to na predpis?! - asi pujdu otravovat doktora

    ja mam tedy obdobi take dost naprd, ale vcera jsem byla na tahu a skoro mam pocit, ze mi tech par plznicek pomohlo :D minimalne jsem spala jak mimi konecne :D
    BRAWNELAMIA
    BRAWNELAMIA --- ---
    taky me vsechno svedi v posledni dobe..kdyz je nejhur, dam si Atarax..je to na uklidneni, ale i prave pri svedeni..usnu po tom hned..je to sice prasarna, ale lepsi nez se rozskrabat do krve..
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    BOO: njn... taky to vidim na pondelni navstevu doktora...

    shit!

    stribro, solne jeskyne a morske koupele a presto vsechno... :( nic nepomaha a to se ani nestresuju, nic...chmmm
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    BOO: kortikoidy ted uz skoro mesic vynechavam a trpim doufajic, ze to treba zmizi, ale nevypada to :(
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    MIKINKA: těžko říct...

    jo, teď na to koukám, tý promazávačky je ve výsledku půl kila, ale možná si toho pro začátek na zkoušku nech namíchat míň, na to stačí prostou trojčlenkou zkrátit ve stejným poměru obě suroviny ;)
    nebo jestli vezmeš rovnou celej kyblík...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam