• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GREGIEkzém
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    5THELEMENT: to si piš. když mi zemřel táta, ze dne na den jsem po sobě měla velké rudé svědivé koláče, ze kterých se loupaly cáry kůže
    5THELEMENT
    5THELEMENT --- ---
    pozoroval jste nekdo na sobe, ze se ty projevy ekzemu pri stresu dost zhorsuji?
    vcera jsem mela v praci silenou davku stresu a ekzem, temer jiz zahojeny se zacal opet projevovat... vim, ze to hodne souvisi i s psychickou strankou, ale ze v tak velke mire...
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    Nemáte někdo prosím nějaký tip na doktora v Praze, co k problematice ekzémů přistupuje holisticky, jakože zkoumá člověka jako celek, včetně psychiky atd.? Díky

    Začalo se mi to pěkně rozjíždět. Nejdřív jeden prst, pak druhý a teďka už i třetí...
    VYKUTALENA
    VYKUTALENA --- ---
    Doporučila mi ji kamarádka kterou taky trápil ekzém a je bez něj. Uvidíš jak to bude probíhat. Pak písni todle mě zajímá :)
    VYKUTALENA
    VYKUTALENA --- ---
    IBERIA: Teda Petrovská sorry, mě pomohla. Rozmokvaný hnus na mých rukou zmizel. Stejně si myslím, že je to hlavně o psychice.
    5THELEMENT
    5THELEMENT --- ---
    TERRI: to je nahoda, ja jsem si ted do serie testu s mastmi vseho druhu zaradila atopos od cannadermu a světe div se, že by konečně něco z té alternativy zabralo??? :) a to jsem se již chystala pro kortikoidy...ale asi tomu dam jeste sanci:)
    IBERIA
    IBERIA --- ---
    VYKUTALENA:
    BOO:
    jsem se k ní objednala (mimochodem pod tímto číslem sídlí Petrovská, ne Petrovcová:) a pak se pro zajímavost podívala na její hodnocení na známý lékař... dost hrůza, někdo ji dokonce nařkl, že si sama píše pozitivní příspěvky, aby vyvážila hojnost negativních.
    TERRI
    TERRI --- ---
    ahoj, mě teďko hodně pomohli mastičky od cannadermu (atopos a konopka), poslední roky sem měla prsty na rukou popraskaný úplně do krve a teďka, asi tak poslední 2 měsíce to mám v pohodě.. bohužel domácí konopné masti mi nikdy moc nepomohli, možná to ale bylo jen nesprávnou přípravou, nevím..
    5THELEMENT
    5THELEMENT --- ---
    LEONTINA: MIKINKA: díky vám oběma, homeopatika asi zkusim pozdeji, chodim na reflexni terapii, tak to nechci michat, aby to neslo proti sobe... vyzkousim tu himalajskou sul a ostatni. taky mi bylo doporuceno snist kazdy den lzicku konopneho oleje, je to dobre i na imunitu, tak to posilam dal, treba to take nekomu pomuze:)
    SVABI
    SVABI --- ---
    ahoj, omlouvám se za spam, ale vyráběla jsem konopnou mast pro mladšího bráchu a nabízím přebytky zde [ SVABI @ tržiště ], díky
    LEONTINA
    LEONTINA --- ---
    5THELEMENT: Koupani v Himalajsky soli(v lekarne maji kilovku za 90),pak koupelovej medunkovej olej a atop derm od Karla Hadka,to moc pomohlo synovi.Taky zmenit stravu,nic ostryho,kyselyho,mliko,cokoladu..A uvedomit si,co te v zivote sere,nebo trapi a co neumis zpracovat,ze to leze tudy.
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    5THELEMENT: zkus homeopaticku...hodne lidi s tim ma pozitivni zkusenosti, ja tedka testuju, chce to trpelivost, nicmene uz jsem nepouzila chemii skoro dva mesice, driv byl nepredstavitelny tyden...
    5THELEMENT
    5THELEMENT --- ---
    ty jo, mate nejake tipy s cim na ekzem, kdyz nechci zadne kortikoidni masti a domaci konopna masticka, excipial ani lipobase mi to zatim vubec nezlepsuji...pomaha treba piti nejake bylineho caje? nebo nejaka potravina? dekuji za rady, uz nevim co by...
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    VYKUTALENA: moc dekuji :)
    VYKUTALENA
    VYKUTALENA --- ---
    MIKINKA: Kožní Petrovcová 224948463
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    VYKUTALENA: a byl by na ni nejakej kontakt? momentalne zadnyho kozare nemam, byla jsem akorat v prosanum, kde jsem ani nedochodila poslednich par tomes, pac jsem z toho akorat chytla gynda problem...navic efekt z tomesy byl asi takovej, ze jsem tam nebyla tyden kvuli menzesu a hned jsem mela ekzem vsude...stejne jako u more, ted jsem se vratial po trech tydnech z thajska a hned druhy den po odjezdu od more do bangkoku mi to opet zacalo vylejzat...nicmene homeopatika vicemene trochu zafungovaly, uz jsem pres mesic bez kortikoidu a je to snesitelne, coz by pred tim byla absolutne nepredstavitelna doba...
    VYKUTALENA
    VYKUTALENA --- ---
    Mě na ekzém hodně pomohlo bahno z mrtvého moře(naturo), konopná mast (naturo), kokosový olej (naturo). Paní doktorka Petrovcová, která sídlí na národní třídě je tam nějaká poliklinika mi předepsala na koupání balneum hemal, ničím jiným s enemyju a v lékárně mi míchají černou mast. Paní doktorka je skvělý řeší také příčinu nejen následek, musím Vám ji doporučit. Mám však psa a když se s ním pomazlím tak je ekzém hned venku, chjo nemohu ho po 10ti letech dát pryč .
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    GRISS: ajo tak :D jsem si rikala, jestli neni zpusobene castou zmenou vysky/tlaku :D
    GRISS
    GRISS --- ---
    MIKINKA: bylo to prvne zaznamenane u letusek, ktere pouzivaly nadmiru kosmetiky a vsemoznych pripravku...a nejak se to ujalo, protoze je to snadno vyslovitelne nez dermatitis perioralis :D
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    GRISS: proč se tomu říká nemoc letušek?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam