• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GREGIEkzém
    ULO
    ULO --- ---
    Nebo hořcíkové granule.
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    IKSIK: Pokud jste citlivější na prací prostředky, zkuste Lovelu - pro děti/miminka. Ta by měla být velmi šetrná.
    TROJKA
    TROJKA --- ---
    IKSIK: ano , mast od tebe pomahala na proleženiny , opruzeniny a protože babička bez dědy nevydržela dlouho žít, dostala se zpět ke mě a já ji ještě mam a mažu si s ní třeba teď ten rozbitej nos :~)
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    SARAJ: No to právě nechci. To je jedno. Neřeš. :)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    IKSIK: tak hned to prvni mas tekute jadrove mydlo..
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    SARAJ: Oni to mají pomalu v každé drogerii. Zajímá mě, jestli má smysl tu tuhou kostku mýdla nastrouhat na prášek a vyprat v tom prádlo. Ale tak to prostě zkusím. Zas tak drahé to není. :)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    IKSIK: dela to primo vyrobce, maji i male baleni https://www.mydlosjelenem.cz/jelen-praci-gely/?
    A prijde mi to fajn
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    Mimochodem, zkoušel jste někdo na praní prádla mýdlo s jelenem? Jsem si říkal, že bych ho zkusil koupit, nastrouhat a použít místo prášku. Myslím tu klasickou kostku mýdla. Gel bych zkusil až pak. Je to blbost?
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    Jinak mně u nás na venkově ekzém zmizel. Jenom nesmím přijít do styku s myšincema. To mi pak pomůže jedině rozedřít si ruce do krve a vyměnit tím nesnesitelné svědění za snesitelnější bolest. :-\
    Naopak manželce, která ekzém nikdy neměla, se najednou rozjela nějaká alergická vyrážka. Máme podezření na prací kapsle Ariel...
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    TROJKA: Tady se snad můžu zeptat veřejně, pomohla babičce naše domácí konopná mastička?
    ULO
    ULO --- ---
    IKSIK: hahaha! Ono to bude jako se vším, pro někoho zázrak, pro jiného vyhozené peníze.
    TROJKA
    TROJKA --- ---
    . .čtu to tu, sám nemam ekzém, ale znam dva případy velkeho zlepseni, v jednom případě pomohla mořská, oceánská voda , několik týdnů koupelí a druhému pomohli afričtí hlemýždi achatyni, prikládaní na postižená místa. .náhoda, šarlatánství, nevim ..
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    ULO: A ty tam žiješ? Nebo tam jezdíš často? Že bys přivezla. A časem si na to pořídíš dodávku, pak náklaďák a pak budeš slavná, jak jsi Česko zbavila atopického ekzému. ;-)
    ULO
    ULO --- ---
    No my ho máme z trhu v Holandsku, tak neporadím.
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    ULO: A kde ho koupit? Zdá se, že eshopům se nedá moc věřit.
    ULO
    ULO --- ---
    IKSIK: muži ho pro mě doporučila známa z Ghany, řekla na i kde ho koupit a jsme já i deti spokojení, pro syna najít mýdlo po kterém by se mu neloupaly ruce bylo těžké.
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    ULO: Zajímavé, ale na eshopech umožňujících komentáře se o něm lidi zrovna pochvalně nevyjadřujou.
    ULO
    ULO --- ---
    Pokud narazíte někdy na mýdlo dudu osun, nenechte se odradit silným aromatem, není* parfemované. A na ložiska psoriazy a ruce působí blahodárně. Už jsme jsem si koupila druhé.

    * nemělo by být, naše bez parfému a barviv bylo hooooodně voňavé a černé. Vůně mizí hned po oplachnutí, na můj vkus je moc sladká.
    DZEJLA
    DZEJLA --- ---
    AOTEAROA: Byla jsem v pobocce Cerna labut u doktorky Vavrove. Prisla jsem s zadankou od pediatry, delali testy pro mladsiho syna (krevni a prick) a obecne alergologicke vysetreni, vse na VZP.
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    prosím kdo jste byli v Synlabu v některé pobočce – je tam něco hrazené z pojištění (VZP) nebo se vše hradí přímo? nějak to na webu nemůžu najít.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam