• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MACKIEEDRUPAL - Open Source CMS
    FMATEJU
    FMATEJU --- ---
    Sháním někoho, kdo naprogramuje jednodušší web sloužící k registraci závodníků na závody.
    MARKIZ
    MARKIZ --- ---
    SPM:
    To nejde jenom naklikat. Poradil bych ti jeste todle. Nemusis pouzit zadnej existujici modul, do tveho custom modulu vloz hook hook_node_presave. Tam nacti text fieldu s aplikovanym filtrem a jeho obsah zkopiruj do sveho custom pracovniho text fieldu, kam ho zkopiruj. Hook se spusti vzdy kdyz node ulozis, takto muzes preulozit batch operaci vsechny node. Tim ziskas text s aplikovanym filtrem a budes moci filtr smazat. V dalasim kroku kdyz tvuj custom text field bude obsahovat opravdu to co chces, muzes zkopirovat stejnym zpusobem jeho obsah do puvodniho text fieldu...
    SPM
    SPM --- ---
    MARKIZ: to je tenhle modul? https://www.drupal.org/project/views_bulk_operations

    V tom jsem se nějak ztratil :-) Nainstaloval jsem ho teď, ale vlastně se mi vůbec nepovedlo doklikat do toho místa, kde bych ho měl použít :-)
    MARKIZ
    MARKIZ --- ---
    SPM: Co treba views bulk operations? Vytvorit si custom operaci, kde preulozis node tak jak chces?
    SPM
    SPM --- ---
    Neexistuje nějaký trik, jak se zbavit obsahu závislém na filtru doinstalovaném jako modul? Mám Drupal 7, do kterého mě tenkrát napadnul geniální nápad nainstalovat texy. Ten modul je starý více než 10 let, nefunguje ani s novějším PHP, ani novějším drupalem. Nicméně když ten filtr vypnu, tak se přestane úplně zobrazovat obsah. A úplně moc se mi nechce celý web procházet ručně a přepisovat to. Takže by se mi hrozně moc líbil nějaký tool, co teď vezme ten obsah, vyrenderuje to přes ten texy modul a uloží ten vyrenderovaný obsah jako HTML... abych ten modul mohl vzápětí vypnout.
    MODESTY
    MODESTY --- ---
    DOPA: Cus, to bude spis nastaveni cesty k tmp adresari. Je to budto v nastaveni/media/files nebo tak nejak, pripadne v settings.php
    DOPA
    DOPA --- ---
    Zdar, zkouším u Wedos nainstalit D9, povedlo se napůl, nejdou mi tam CSS. Asi budu někde potřebovat změnit práva k adresářům..? https://tarotonline.cz
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Poptavam migraci z D7 na D8, zadne custom moduly, par funkci v sablonach. Az na jeden ma vetsina pouzitych modulu port na D8 nebo se da nahradit. Po migraci lehky redesign a uprava sablony. Vice v poste.
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    MOKOPA: Nevím sice, co znamená web středního rozsahu, ale zkusil bych třeba poptat tady: https://drupalarts.cz/drupalista
    MOKOPA
    MOKOPA --- ---
    Máte tip na někoho (člověka / grupu), který by si chtěl v příštích cca 4 měsících hrát s CMS pro nový web středního rozsahu?
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    SAMGARR: Tak znovu hledam. Uprava Bootstrap sablony na Drupal 7.
    CYBI
    CYBI --- ---
    hoj, muze mi tady nekdo pres SZ poradit s nastavenim multisites u drupal8? diky
    QUARATH
    QUARATH --- ---
    Nemáte někdo náhodou fieldy do D8 pro: PSČ validaci / tituly (před/za jménem) / IČ => adresa (z justice.cz)?
    CRS1138
    CRS1138 --- ---
    Jak resite ES6 ve vasich theme JS libraries?
    MARKIZ
    MARKIZ --- ---
    SAMGARR: co zkusit reseni, kdy drupal generuje nejaky json ci xml a facebook si obsah stahuje automaticky...? funguje to nekomu?
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Ciste nahodou, nemate nekdo modul pro parovani plateb s FIO bankou?

    CRS1138: Diky za nabidku, aktualne to ztratilo na priorite, kdyztak se ozvu.
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    CRS1138: fb_autopost, ten jedinej mi fungoval. Ale ted koukam, ze je deprecated. Proto me FB spamuje hlaskama o tom, ze pouzivam starou verzi API :)
    CRS1138
    CRS1138 --- ---
    Co pouzivate za module na automaticke postovani z D7 na FB?
    CRS1138
    CRS1138 --- ---
    SAMGARR: bohuzel, muzu se zeptat kolegu, ale to by pro tebe znamenalo komunikaci v anglictine. Mel bys zajem?
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam