• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MACKIEEDRUPAL - Open Source CMS
    DOPA
    DOPA --- ---
    Zdar, zkouším u Wedos nainstalit D9, povedlo se napůl, nejdou mi tam CSS. Asi budu někde potřebovat změnit práva k adresářům..? https://tarotonline.cz
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Poptavam migraci z D7 na D8, zadne custom moduly, par funkci v sablonach. Az na jeden ma vetsina pouzitych modulu port na D8 nebo se da nahradit. Po migraci lehky redesign a uprava sablony. Vice v poste.
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    MOKOPA: Nevím sice, co znamená web středního rozsahu, ale zkusil bych třeba poptat tady: https://drupalarts.cz/drupalista
    MOKOPA
    MOKOPA --- ---
    Máte tip na někoho (člověka / grupu), který by si chtěl v příštích cca 4 měsících hrát s CMS pro nový web středního rozsahu?
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    SAMGARR: Tak znovu hledam. Uprava Bootstrap sablony na Drupal 7.
    CYBI
    CYBI --- ---
    hoj, muze mi tady nekdo pres SZ poradit s nastavenim multisites u drupal8? diky
    QUARATH
    QUARATH --- ---
    Nemáte někdo náhodou fieldy do D8 pro: PSČ validaci / tituly (před/za jménem) / IČ => adresa (z justice.cz)?
    CRS1138
    CRS1138 --- ---
    Jak resite ES6 ve vasich theme JS libraries?
    MARKIZ
    MARKIZ --- ---
    SAMGARR: co zkusit reseni, kdy drupal generuje nejaky json ci xml a facebook si obsah stahuje automaticky...? funguje to nekomu?
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Ciste nahodou, nemate nekdo modul pro parovani plateb s FIO bankou?

    CRS1138: Diky za nabidku, aktualne to ztratilo na priorite, kdyztak se ozvu.
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    CRS1138: fb_autopost, ten jedinej mi fungoval. Ale ted koukam, ze je deprecated. Proto me FB spamuje hlaskama o tom, ze pouzivam starou verzi API :)
    CRS1138
    CRS1138 --- ---
    Co pouzivate za module na automaticke postovani z D7 na FB?
    CRS1138
    CRS1138 --- ---
    SAMGARR: bohuzel, muzu se zeptat kolegu, ale to by pro tebe znamenalo komunikaci v anglictine. Mel bys zajem?
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    CRS1138
    CRS1138 --- ---
    SAMGARR: je to D7 ci D8?
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Zdar, shanim nekoho kdo dokaze dat do kupy theme odvozene od Drupal Boostrapu dle https://drupal-bootstrap.org/api/bootstrap/docs%21subtheme%21README.md/group/subtheme/7. Je to sice subtheme, ale vetsina bootstrap souboru se neoverriduje ale jsou nakopirovane natvrdo a upravovane. Pokud dotycnej zvladne upravit lehce desing a typografii sablony jen dobre. Penize nejaky jsou, ale zadna raketa, vic v poste!
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    SAMGARR: Já už tomu spíš jen přihlížím, ale jinak ano, je to placené (ovšem nikoliv komerční). Nicméně když se podívám mezi mé soukromé projekty, tak by tam byl jeden taky trochu větší, cca 500k nodů a poměrně dost speciálních modulů na míru. Tam se přechodu na osmičku budu vyhýbat tak dlouho, jak to jen půjde.
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    DEEFHA: To ale mas jako placenej job, ne? Kazdopadne good luck :)
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    SAMGARR: Hele, to je ještě v pohodě. Až to budeme dělat tady u nás, tak se bude jednat o jednotky milionů nodů a terabajty dat .-)
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    DEEFHA: Asi se tomu nevyhnu, no... Ale veticky jako "You might also conclude that it will be easier to manually copy-paste the content from your old site to your new Drupal 8 site... " mi moc nepomahaj. Kdyz nepocitam galerii tak mam asi 15k nodu a stovky tagu :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam