• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MACKIEEDRUPAL - Open Source CMS
    UCKO
    UCKO --- ---
    SIGN
    SIGN --- ---
    DEEFHA: je mi to jasny ;)

    btw co je wtd?
    UCKO
    UCKO --- ---
    DEEFHA: Co na to WTD? Převálcuje ho Drupal? Dokážeš si třeba představit E15 na Drupalu?
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    SIGN: Něco možná časem, ale většina by neměla smysl. Jedná se o moduly na míru přímo pro vydavatelství Mladá fronta, třeba import článků z XML souborů, které se jim generují z tiskových PDF podkladů... To by asi málokdo jiný využil :-)
    SIGN
    SIGN --- ---
    DEEFHA: nejaky contributions?
    SINC
    SINC --- ---
    dik, zkousim to
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    SINC
    SINC --- ---
    mel bych dotaz,
    potrebuju na jednom webu udelat profily uzivatelu, ale jen pro nektere role a nasteldne z nich udelat node, nasel jsem jen modul profile role, ktery umoznuje nastavit profily podle roli, ale ten je ale jen pro drupal 6 a web ja na drupalu 5
    nevite nekdo, co s tim?
    dik moc
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    TEKKET: Tak právě grafická stránka věci samozřejmě není moje ani kolegy práce, nicméně vyřídím dík naší grafičce. Bude mít radost, iterace návrhu se zastavila někdy na dvanácté verzi a to už toho měla opravdu plné zuby :-)
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    YAZOO: Docela nedávno jsem se tady o tom rozepisoval - celá řada modulů, které jsou pro jakýkoliv web většího rozsahu nezbytné, jsou pro D6 v beta nebo dokonce alfaverzi, případně jsou -dev (jeden příklad za všechny - Panels). Něco takového není možné provozovat na produkčním webu. Kromě toho máme sadu vlastních modulů pro usnadnění administrace a další vychytávky, které jsou pro D5 a nebyl čas je portovat na D6 - web musel být hotový za měsíc včetně naplnění daty. Drupal 5 je prostě stabilní ověřená větev se všemi potřebnými moduly, takže nebyl důvod přemýšlet o něčem jiném.
    TEKKET
    TEKKET --- ---
    pěkně provedený, čistý, přehledný
    YAZOO
    YAZOO --- ---
    DEEFHA: Celkom dobre to posobi na mna. :) Len by ma zaujimalo preco Drupal 5... ?
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    Tak, další pán na holení... http://www.vtm.cz opět pro Mladou frontu, tentokrát se ale vyřádil kolega pod mým vedením, nikoliv já osobně. Drupal 5, CCK, Views, Panels, ImageCache, ThickBox... Klasika :-)
    MAJA
    MAJA --- ---
    KAHOFER: Dík, vypadá to slibně. Vyzkouším.
    KAHOFER
    KAHOFER --- ---
    MAJA: VYzkoušej na to Content Access, mně se osvědčil, viz http://drupalmodules.com/module/content-access
    MAJA
    MAJA --- ---
    Poraďte - jak zamezit určitým uživatelům (roli) přístup k určitým článkům ?
    KAHOFER
    KAHOFER --- ---
    DEEFHA: Já nejsem u serveru, takže nevím...:-) Ale když ho teĎ nahodili, Drupal jel, akorát se nešlo přihlásit jménem... to pak najela prázdná obrazovka, ale fyzicky ten člověk přihlášen byl. Jen se už nikam nedostal
    TEKKET
    TEKKET --- ---
    menší dotaz, jak nejjednodušeji zařídit aby se mi uzly určitého typu obsahu otevíraly v lightboxu(shadowboxu etc...)?
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    KAHOFER: Něco v logu webserveru, PHP nebo databáze? Čím se to "shazování" projevuje?
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    KACIR: CCK, Views a Panels - to je takzvaná Stavá trojice Drupalu :-) Bez nich se žádný složitější web nedá udělat.
    KAHOFER
    KAHOFER --- ---
    Momentálně mi Drupal shazuje celý server..:-) Vím, že je to asi složité, ale neví někdo, v čem by mohl být problém?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam