• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MACKIEEDRUPAL - Open Source CMS
    BESH
    BESH --- ---
    SIGN: ja ted prave davam sanci tomu adminu, cos ho tu inzeroval: http://drupal.org/project/admin
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    SIGN: Pro D5 mám ořezaný a lehce upravený Garland (fixní šířka, bez hlavičky bez patičky, bez postranních sloupců, jen prostředek a navrchu http://drupal.org/project/admin_menu ), pro D6 asi budu používat http://drupal.org/project/rootcandy .
    SIGN
    SIGN --- ---
    btw delate si vzdycky vlastni admin theme nebo pouzivate nejaky jiny theme nebo admin modul?
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    BESH: Hä hä :-) http://drupal.org/project/admin_language Snad to bude vyhovovat.
    BESH
    BESH --- ---
    Da se zaridit, aby admin rozhrani bylo anglicky a web pak normalne cesky, s ceskejma datumama atd. Me totiz nesmirne serou ty cesky preklady a v kombinaci s tim, ze neni prelozeny zdaleka vsechno, tak bych radsi uvital ciste anglickyho admina. :)
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    KAHOFER: Při update z verze A.x na A.y s moduly vůbec nic nedělám, jen nakopíruji všechny soubory a spustím update.php. Přechod z A.x na B.y už by byl samozřejmě složitější...
    KAHOFER
    KAHOFER --- ---
    Při update na vyšší verzi Drupalu 6, např. z 6.12 na 6.13 přidané moduly pouze vypnete nebo i odnistalujete? Dík
    SKUTEKKUTEKK
    SKUTEKKUTEKK --- ---
    Cau, mam problem s diskusi na drupalu. Nemuzu odeslat zadny komentar - vzdy skoncim s hlaskou "Komentář je vyžadováno." Uz nevim co s tim...Pls posta.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    MONKEYFIGHTER: Tarif mám nějakej vlastní, 512 MB RAM a 20 % CPU, tak nějak. Běží na tom asi deset webů, skoro všechno Drupal. Nejnavštěvovanější z nich má asi 250 tisíc PGV měsíčně, ostatní jsou daleko za ním, takže by to asi v pohodě zvládnul i "normální" hosting, ale chtěl jsem prostě mít plnou kontrolu.
    TEKKET
    TEKKET --- ---
    BESH: nebo si nody nech zobrazit ne jako teaser, ale fields a nastav si je podle potřeby ..tj aby to vypadalo jako teaser bez read more odkazu.
    BESH
    BESH --- ---
    SIGN: jo vida, diky, to je dobry vedet, tady zrovna nejsou komentare zapnuty, takze jsem to nezaznamenal...
    SIGN
    SIGN --- ---
    BESH: ok, akorat ti to pak schova i ty dalsi veci, jako treba link na Add new comments, atd...
    BESH
    BESH --- ---
    SIGN: ted jsem to nasel primo v rozhrani views: Basic settings -> Row style (Uzly) -> kliknout vedle na to ozubeny kolecko a tam Bulid mode - Teaser -> tam je checkbox "Display links"

    ...to udelalo presne to, co jsem chtel...odkaz na node zustal na nadpisu a zmizel ten odkaz "Cist dal" :)
    SIGN
    SIGN --- ---
    BESH: co se da, tak treba checknout url na ktery to je? jestli sedi tak vyhodit read more z teaseru v node.tpl.php? pokud vim, tak views do node.tpl.php nedava nejakou referenci
    BESH
    BESH --- ---
    Da se modifikovat nastaveni teaseru pro konkretni view? Potreboval bych u jednoho view odstranit z teaseru odkaz "Cist dal". Diky za info...
    JOOPI
    JOOPI --- ---
    Ahoj, potreboval bych poradit s views. Nemuzu to na netu nikdá najít a jsem už zoufalý.

    Potrebuji k tomto divu [div class="views-row views-row-1 views-row-odd views-row-first"] přidat třídu, která by definovala každý třetí (šestý, devátý atd.) generovaný view. Nemůžu přijít na to jakým způsobem by to bylo možné, abych samozřejmě nezasahoval do modulu jako takového.
    MONKEYFIGHTER
    MONKEYFIGHTER --- ---
    DEEFHA: a co mas za tarif a kolik ti toho na tom bezi muzu-li bejt tak zvedav?.)
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    MONKEYFIGHTER: hukot.cz
    MONKEYFIGHTER
    MONKEYFIGHTER --- ---
    Uz sem se tady ptal ale ne konretne...
    od koho mate virtual server kdo ho mate?
    nemam moc predstavu jaky by mel mit parametry, pobezi nam na nem zatim asi 15 webů pulka na drupalu zbytek ruco php, a je to od jednoduchej prezentaci po eshopy
    co by ste doporucili?
    diky
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    BESH: Nemaže, resp. nemusí, o temp by se měl starat operační systém.
    BESH
    BESH --- ---
    DEEFHA: ja bych teda predpokladal, ze je po sobe hned maze...s temahle ja treba uz ted nic nemuzu diky pravum vubec nic udelat :)
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    BESH: no je to temp, takže to může být cokoliv. nějaké odkládací soubory, uploadované soubory před zkopírováním na určené místo...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam