• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MACKIEEDRUPAL - Open Source CMS
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    DEEFHA: ten řádek tam není a cron pořád nejede.
    v logu jsou pořád stejné hlášky.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    CUCHULAIN: Tak to bude v první řadě potřeba cron "odseknout" :-) V tabulce 'variable' by měl být řádek s name=cron_semaphore, ten je potřeba smazat, pak zkusit cron spustit znovu a sledovat. Třeba se něco objeví v logu webserveru.
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    DEEFHA: v logu drupalu je akorát hláška "Cron již běží déle než hodinu a je pravděpodobné, že se zasekl." a občas "Cron právě běží, není možno ho spustit znovu."
    btw.. mám 6.14
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    CUCHULAIN: V logu nic není? Myslím hlavně v logu Drupalu, teoreticky by se ale mohlo něco objevit i v logu webserveru.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    TEKKET: Hmmm, to si myslím, že bohužel asi ne... :-/ Resp. v tuhle chvíli mě nic nepapadá.
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    máte někdo nějaký tip, jak zjistit, který modul zlobí při spuštění cronu v šestce?
    TEKKET
    TEKKET --- ---
    resp. existuje nějaký způsob jak zjistit, co tu paměť tolik ubírá?
    TEKKET
    TEKKET --- ---
    mám white screen u všech náročnějších akcí v admin sekci. Především se nemůžu dostat na stránku s moduly, dělá to i u ukládání views. Zjistil jsem, že je to překročením php paměti a potřeboval bych poradit co vše by mohlo tohle způsobit, neboť mezitím co to fungovalo bez problému a nynějším stavem na webu nepřibyly žádné nové moduly. limit je 48M a nainstalovaných je cca 27 modulů.
    BESH
    BESH --- ---
    Kde prosim muzu zmenit chovani odkazu "My Account", aby miril rovnou na 'user/N/edit' misto na 'user/N'?
    BESH
    BESH --- ---
    SIGN: Diky moc.
    SIGN
    SIGN --- ---
    BESH: http://api.drupal.org/api/function/path_set_alias/6
    nezapomen ze bys ve svym modulu mel checknout if module_exists path
    BESH
    BESH --- ---
    Kdyz ve svym modulu vytvarim node, muzu mu i nejak nastavit path alias? Nejak k tomu nemuzu najit dokumentaci. Diky.
    BESH
    BESH --- ---
    Mate nekdo zkusenost s modulama Backup and Migrate a Backup and Migrate Files? Nedela to nejakou neplechu?
    TEKKET
    TEKKET --- ---
    SIGN: no kdyby se někdy takový přející klient našel, tak proč ne. Vypadá to sympaticky.
    SIGN
    SIGN --- ---
    TEKKET: pokud mas dobryho klienta, respektive vetsi budget, tak co treba http://acquia.com/products-services/acquia-search ?
    TEKKET
    TEKKET --- ---
    DEEFHA: to teda má:)
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    TEKKET: Jj, Google Custom Search Engine to jistí. Interní hledání je docela fajn, když se trochu poladí, ale nechtěl jsem si zbytečně zatěžovat server, Google jich má přece jen víc :-)
    TEKKET
    TEKKET --- ---
    mimochodem jak řešíte vyhledávání v rámci webu?

    Teď jsem jaksi dost opožděně zjistil, že core search je skoro k ničemu. Hledal jsem Czech Stemmer module - bez šance, apache solr je pro dost lidí nedostupný řešení, tak mě napadá snad jen řešit to přes google.
    SIGN
    SIGN --- ---
    Tak drupalcon je za nama, celkem super, az na par organizacnich problemu,
    kazdopadne co stoji za shlidnuti je treba drupalGardens
    http://acquia.com/blog/drupal-gardens-pre-alpha-screencast

    TEKKET: bezva :)
    TEKKET
    TEKKET --- ---
    SIGN: tak jsem právě vyzkoušel rootcandy. Moc pěkný. Sliding panel je zajímavý nápad.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam