• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MACKIEEDRUPAL - Open Source CMS
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    máte tušení, proč se mi dost často u projektu na D6 ruší session?
    prostě se občas po kliknutí na nějaký interní odkaz zruší přihlášení a píše mi to, že nemám přístup.
    setkal jste se s tím někdo?
    taky se mi občas samovolně přepíná jazyková verze :-) mám nastaveno zjišťování podporovaného jazyka z prohlížeče.
    SIGN
    SIGN --- ---
    Drupal setkání - Praha - 18. Listopad 2009 | Drupal.cz
    http://www.drupal.cz/clanky/novinky-na-webu/drupal-meet-praha-18-listopad-2009
    SIGN
    SIGN --- ---
    SIGN
    SIGN --- ---
    btw http://www.whitehouse.gov/ jede na drupalu ;)
    SIGN
    SIGN --- ---
    BULHI: no, zoufala, tezko rict, dobral by ses k tomu "standardne" pres koukani na promenny (jak ses teda i k tomu sam dobral) :)

    nic ti ted ale nebrani pridat issue k cck dokumentaci a napsat tam navod jak na to ;)
    BULHI
    BULHI --- ---
    jo tak jsem prochazenim vsech promennejch zjistil ze sice pole ve tvaru $group_name neexistuje, ale k dispozici je promenna $group_name_rendered, kde je uz hotovej vypis cely skupiny, takze fer..

    nicmene nevim jestli je to jen ve me, nebo je dokumentace na jakykoliv takovyhle "pokrocilejsi" tema fakt tak zoufala? z drupalu jsem fakt nadsenej cim dal tim vic, ale treba zrovna tohle bych cekal ze najdu nekde v dokumentaci k sablonam a ne metodou pokus omyl...
    BULHI
    BULHI --- ---
    hele nevite jestli cck neposkytuje v sablonach nejakou promennou s celou grupou, analogicky jako ke kazdymu poli poskytuje promennou ve tvaru $field_xxxxx? jde mi o to ze potrebuju jeden group dat jakoby mimo obsah a vypsat jinde.. cck umoznuje dat exclude na celou skupinu, ale chtel bych ji pak nekde jinde vypsat jako celek a ne po jednotlivejch polich... kdybych treba ve skupine neco menil, abych nemusel pak zas predelavat i sablonu zejo... podotykam ze hledat promennou $group_xxxx jsem samozrejme zkousel :-)

    snad je to srozumitelny, proste mi prijde ze kdyz muzu vyjmout z vypisu celou skupinu, tak bych cekal ze bude i moznost ji zas vypsat vcelku, ale v dokumentaci o nicem takovym neni zadna zminka
    KAHOFER
    KAHOFER --- ---
    SINC: A když přehodím uid mezi uživateli např. 1 a 10, tak se stane co?..:-)
    KAHOFER
    KAHOFER --- ---
    RADICETA: Já jsem našel náhodou modul Video, viz. http://drupal.org/project/video a to by snad mohlo být pro tebe řešení
    SINC
    SINC --- ---
    KAHOFER: to snad nejde, vzdycky je ma uzivatel s uid 1
    KAHOFER
    KAHOFER --- ---
    Ale mám dotaz na to, jak a kde v CMS změnit majitele, tzn. toho, kdo má neomezená práva?
    KAHOFER
    KAHOFER --- ---
    RADICETA: Já používám Kaltura, ovšem free verze je omezena v GB, ale zato funguje.
    KRECEK
    KRECEK --- ---
    RADICETA: obdobnou otazku jsme resil, resim na jinem CMS ... aneznam odpoved ale zajimala by mne.
    RADICETA
    RADICETA --- ---
    Ahoj, chtěl bych po Drupalu 6 následující: nahrávat videa (velká řádově i GB) nějak pohodlně (klidně i přes ftp) a to tak, aby to mohli dělat uživatelé a navíc mohli specifikovat, které uživatelské role ta videa budou smět vidět. Co byste na to nasadili za moduly? Dík.
    SIGN
    SIGN --- ---
    dovolil sem si upravit zahlavi lehce ;)
    TEKKET
    TEKKET --- ---
    dovolím si linknout článek o drupalu a vyhledávání. Nic lepšího, co by tuhle problematiku řešilo jsem zatím nenašel. Možná to přijde někomu vhod.
    http://www.poplarware.com/drupalsearch.html
    SINC
    SINC --- ---
    aha tak d6 neni kompatibilni s php 5.3
    SINC
    SINC --- ---
    SINC: tak nakonec, staci abych nainstaloval samotny views a narazim na tuhle chybu
    SINC
    SINC --- ---
    tak bych zas jednou prosil o pomoc:

    prvni projekt musim delat ted v D6 a hned jsem narazil: nainstaluju posledni verzi D6, nasledne nainstaluju moduly:

    ImageAPI
    ImageCache
    ImageCache UI
    ImageField
    Content
    FileField
    Node Reference
    Text
    Option Widgets
    Node Reference URL Widget

    a kdyz chci vytvorit view novou, tak mi to zahlasi chybu javascriptu:
    "An error occurred at /dgallery3/admin/build/views/ajax/display/vhvgh/default/style_options."

    a pri nacteni novy stranky mi to zahlasi chybu:
    "warning: Parameter 3 to views_ui_ajax_form() expected to be a reference, value given in D:\Xampp\htdocs\dgallery3\includes\menu.inc on line 348."

    podobnou chybu mi to hlasi i v imegacache.

    nevite nekdo? dik moc
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam