• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MACKIEEDRUPAL - Open Source CMS
    SIGN
    SIGN --- ---
    BESH: mozna proto, ze rap jako takovej te irituje
    tohle mi ale taky nesedlo
    BESH
    BESH --- ---
    SIGN: tohleto rapovani o technologiich me nevim proc vzdycky hrozne iritovalo :/
    SIGN
    SIGN --- ---
    a jestli to nekomu docela nahodou uniklo tak:
    Drupal 7.0 Alpha 3 released
    http://drupal.org/drupal-7.0-alpha3
    RADICETA
    RADICETA --- ---
    áhá! :) Dík moc, já ty views asi miluju nebo co...
    SIGN
    SIGN --- ---
    RADICETA: a kdyz si vytvarel view tak zaskrtl jsi, ze zdroj bude {users}? nedelas to na bazi node?
    RADICETA
    RADICETA --- ---
    Tak k tématu: Chtěl bych si pomocí views vypsat na stránku do tabulky uživatele (a jejich e-maily), kteří mají přidělenu určitou roli. To by nebylo až tak těžké, kdybych jich tam většinu neviděl třeba pětkrát. A to jsem při nastavení filtru zatrhl "reduce duplicates". Nenapadá vís, čím to je, že je tam jednotlivý uživatel víckrát a jak z toho ven? (drupal 6)
    SIGN
    SIGN --- ---
    hrozne prisnej modul :D kterej webmaster tohle asi napsal
    http://drupal.org/node/745444

    drupal_set_message('You have chosen to eat a dick. Such a desperate display of self-humiliation has earned you access to the site for one hour.');
    SIGN
    SIGN --- ---
    tak se to tu trosku zvrhlo... a zase zpatky k tematu... :)
    ikdyz aspon tu pribyvaly prispevky :P
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    CUCHULAIN: Nene, internet je přece ta modrá ikona 'e' na ploše :-D
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    BULHI: a v důsledku největší svinstvo jsou počítače na kterých CMS běhá. a Internet (taková ta černá krabička s červenou LEDkou nahoře) :-)
    BULHI
    BULHI --- ---
    jojo, ja to rikam porad, ze CMS je zlo, protoze i se sebeodolnejsim systemem si stejne vetsina lidi ten web nakonec zkurvi :-))
    RAGULAJA
    RAGULAJA --- ---
    Sorry, měl jsem napsat, že hledáme operátora CMS :o) Ve většině podniků se nepodaří zavést původní poslání CMS - odstranit mezičlánek mezi zdrojem informací a webem. Každé CMS má své mouchy a čas od času je třeba něco opravit ručně. Veškerý obsah navíc není připraven k publikaci na web. Tudí takový webmaster by měl umět základy HTML, orientovat se v technologiích na webu, umět zmenšit/oříznout obrázek/umět vymáčknout se/orientovat se na webu a v lepším případě být kreativní a přicházet s nápady...
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    Pán webu, wtz :-)
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    TEKKET: jo.. i tomu často lidi říkají "webmaster" :-)
    TEKKET
    TEKKET --- ---
    Je pravda, že pojem webmaster je dost vágní. Dokážu si pod tím představit prakticky cokoliv.

    BESH: Jo, třeba nějakýho borce, kterej se bude prodírat megabajty nekomentovanýho php?:)
    BESH
    BESH --- ---
    SIGN: tohle slovo asi uslysis jen u nas a uz i to jen zridka...predpokladam, ze potrebujou editora nejakyho jejich na miru delanyho cms ;)
    SIGN
    SIGN --- ---
    UCKO: snazil jsem se usetrit praci ragulaje/ovi, aby nemusel odpovidat na emaily s otazkama, proto sem polozil tu otazku,... ale to je jedno, konec OT
    UCKO
    UCKO --- ---
    SIGN: Ragulaja nabízí práci. Webmastera - obecně lze si představit co to asi tak je. A zbytek se dozvíš na mailu, který uvádí.
    SIGN
    SIGN --- ---
    UCKO: a? tohle by si mel precist RAGULAJA, CV bych neposlal, kdyz clovek ani nevi co vlastne bude delat...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam