• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MACKIEEDRUPAL - Open Source CMS
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    DEEFHA: probliklo na konci stranky neco jako "dostali jste se na konec internetu, nebo jsem blazen? :-D
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    S potěšením si dovoluji oznámit spuštění mé nové hračky - (nejen) lifestylového webu http://mojenozky.cz . Poprvé v D7, což s sebou sice ještě pořád nese určitá úskalí, ale zatím se celkem zadařilo. Stay tuned, more to come :-)

    P.S.: Je tam pár zajímavých "vyfikundací", které tento web myslím dělají celkem netradičním.
    MATIPC
    MATIPC --- ---
    Ahoj, je tu někdo kdo třeba pracuje pro firmu co to vyvíjí pro drupal? Jde mi o to že potřebuji postavit inzertní web a chci mít tak trošku záruku na funkcionalitu a odezvu.
    Web má mít několik možností topování vč. možnost dát tento inzerát do banneru po stranách a nebo do úplněho hořejšího. Topování by znamenalo dát inzerát jen jako první a když někdo zatopuje další, tak se to bude posouvat.
    Co se týká administrace představa je jednoduchá, virtuální kredit s tím že se dá dobíjet např. smskou, platbou přes kartu, do budoucna paypal, nebo převod z účtu na účet.
    Co na to říkáte?
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    S7ANLEY: Dělám teď v D7 první větší web a musím říct, že zrovna s Views problémy nejsou (navíc před pár dny vyšla RC1). To spíš celá řada dalších, ne sice tak robustních, ale paradoxně o to víc potřebnějších modulů... Buďto nejsou, nebo jsou v nějaké obskurní vývojové fázi, případně čekají na D7 verzi některého jiného modulu (Token atd.). Ale jinak v pohodě, vřele doporučuju, některé fíčurky za to fakt stojí :-)
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Netusite nekdo o modulu (pripadne kombinaci modulu), ktery by umoznil userovy s patricnym opravnenim vytvorit z nejakeho node popup window, ktery by vyskocilo na navstevnika stranky?
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    Ja by som teda bez final Views do 7mičky nešiel teda.
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    MATIPC: může být :-)
    MATIPC
    MATIPC --- ---
    a budeš to stavět pro drupal 7? nebo je to velký rozdíl?
    MATIPC
    MATIPC --- ---
    super dík! určitě dám echo.
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    MATIPC: teď je relativně klid, takže dej vědět :-)
    MATIPC
    MATIPC --- ---
    cuchulain - a máš nyní hodně práce? možná něco budu potřebovat...
    MATIPC
    MATIPC --- ---
    no to je hezký... spíše de o to aby to bylo napsáno dobře, mám kamaráda co dělá projekt manager a říkal že když to někdo napíše tak to musí popisovat atd... nesmí to napsat jako prase... takže mi to prý bude hlídat... tak jsem na to zvědav... :-)
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    MATIPC: u mě? běžně 500,- Kč :-)
    MATIPC
    MATIPC --- ---
    jen tak orientačně... kolik vychází 1 hodina práce?
    MATIPC
    MATIPC --- ---
    Napíšu určitě! :-)
    až budu doma a mít čas... :-)
    díkes!
    TEKKET
    TEKKET --- ---
    CUCHULAIN: nechceš na to napsat článek?:)
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    MATIPC: tak to by šlo, s platbou služeb v drupalu už pár zkušeností mám :-)
    MATIPC
    MATIPC --- ---
    inzertní portál.
    každý kdo tam bude zaregistrovaný bude míst svůj profil v něm vyplněné informace
    každý bude mít virtuální kredit který si bude moc dobíjet např. smskou, platbou přes kartu atd...
    bude také hodnocení inzerátu atd... je toho docela hodně.
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    MATIPC: a co potřebuješ programovat?
    MATIPC
    MATIPC --- ---
    Hledám programátora pro drupal... nevíte o někom? potřebuji možná 2!
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    S7ANLEY: Tak to bezpochyby, navíc je to v každé major verzi (Drupalu i jeho modulů) trochu jiné... ale taky zároveň pořád lepší. To je myslím cena, kterou stojí za ten komfort obětovat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam