• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MACKIEEDRUPAL - Open Source CMS
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    DEEFHA: jinymi slovy si sablonu resis celou po svem?
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    SAMGARR: Já teď poslední dobou dělám všechno na Bootstrapu, ale to možná nebude úplně ta správná odpověď...
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Delate nekdo subtheme ze Zenu, Omegy a podobnych? Ktere theme byste doporucili jako vychozi pro subtheming? Hledam neco dostatecne primocareho a responzivniho bez nutnosti pouzivat saas, less a podobne vychytavky.
    SINC
    SINC --- ---
    HIDARI_LUPO: Ja jo, dobry. Problemy s internetem to je takova konferencni klasika :). Byl jsem zatim jen loni v Mnichove, tak nemam moc s cim srovnavat.

    Cim vic se toho dozvidam o D8, tim vic se tesim na vydani. Symfony, Composer, Guzzl a podobne. Hlavne poradne REST a pro vsechny entity. Taky Backbone.js v jadre, coz pekne zapada s orientaci na services.

    Zrovna s Backbone.js i se Symfony jsem posledni pul rok pracoval, tak me nadseni mozna vychazi z toho. Hodne lidi to vidi jinak.
    HIDARI_LUPO
    HIDARI_LUPO --- ---
    SAMGARR:
    DEEFHA: presne, spis sem prdni neco co rikal o prednaskach, nejaky novy poznatky :)
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    DEEFHA: tak ty jsou skoro na vsechn konferencich, ne? :)
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    HIDARI_LUPO: Bohužel ne, moc práce. Ale včera jsem se s pár lidmi odtamtud setkal a stěžovali si na problémy s internetovým připojením, tak jsem asi udělal dobře :-)
    HIDARI_LUPO
    HIDARI_LUPO --- ---
    Co Drupalcon? Nekdo tady se ucastni? Ze by se tady o tom trochu podebatilo aby to tu ozilo? :)
    RADICETA
    RADICETA --- ---
    SAMGARR: Díky díky, zakázal jsem pathauto a všechno funguje jako nové.
    RADICETA
    RADICETA --- ---
    SAMGARR: Hezká url mám zakázaná v drupalu, ale možná něco po cestě dělá neplechu. zkusím pohledat.
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    RADICETA: tipuju pathauto, nastaveni "hezkych" url a tim padem .htaccess, zkus na to mrknout
    RADICETA
    RADICETA --- ---
    CARTMAN: Error reporting jsem zapnul, problémy s .htaccess vyřešil (moje blbost, přehlídl jsem práva) ale ty nenalezené stránky pořád trvají. trochu se bojím, že bude něco blbě v databázi
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    RADICETA: zapni error reporting a koukni co to pise. pokud to neni zivy web tedy. pripadne koukni do error logu serveru petistovky by se mohli objevit i tam.
    RADICETA
    RADICETA --- ---
    RADICETA: A koukám, že toho je víc, takto se to chová bez původního .htaccess. Kdyyž tam dám originální .htaccess dostanu se už jenom k 500 internal server error.
    RADICETA
    RADICETA --- ---
    hezký den, potřebuji pomoc. nezdařil se mi update.php v drupalu 6 (byť nějak proběhl) a teď se mohu dostat jen na úvodní stránku. Na ní vidím vše, co by se na ní mělo zobrazit, ale kterákoliv jiná konkrétní stránka (nevytvořená pomocí views) mi zahlási 404. Díval jsem se na oficiální web, ale žádné z nabízených řešení nepomáhá. Potřebuji popostrčit jak z toho ven. Díky.
    HIDARI_LUPO
    HIDARI_LUPO --- ---
    shanim na drupal commerce nejakyho borce, diky...
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    DEEFHA: uz to testuju, je to neuveritelne pomaly...
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    Btw. další zajímavá novinka: https://www.acquia.com/acquia-cloud-free
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    DEEFHA: ja strach nemam, ale mozna to bude proto, ze jsem se o D8 jeste moc nezajimal...
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    SIGN: Koukám, že z D8 má strach víc lidí, než jsem si myslel :-)
    SIGN
    SIGN --- ---
    Urcite jste si vsimli, ale kdyby nahodou ne
    Introducing Backdrop
    http://backdropcms.org/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam