• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AILASGamebooky - Sci-fi & fantasy
    CHRAMOSTAK
    CHRAMOSTAK --- ---
    Aah nostalgie. Aneb kdo si v dětství nezkusil napsat vlastní gamebook, jako by nebyl :) .

    Zkusím nadhodit téma - s kamarádem jsme se kdysi přeli o to, jestli zajímavější gamebooky píše Jackson nebo Livingstone. Já tvrdil, že Jackson, protože měl vždycky nějakou fíčuru navíc (kouzla, nějaký speciální schopnosti apod.). Livingstone měl zase podle kamaráda propracovanější postup knihou - kolikrát byla možná právě jedna trasa k úspěšnému dokončení a ta byla navíc často netriviální (bylo nutné hrát několikrát).
    ACIDIKTATEK
    ACIDIKTATEK --- ---
    Jo šlo by to. A ty jseš z prahy?? Můžu to poslat i dobírkou. Měli by bejt všechny v dobrym stavu, ještě to skouknu. Tak se pak kdyžtak ozvi do mailu.
    AILAS
    AILAS --- ---
    MISERY: no problemo :)
    MISERY
    MISERY --- ---
    AILAS: ja bych si pak pujcila ten Samurajuv mec ;)
    AILAS
    AILAS --- ---
    Minimalne o tyto bych mel zajem:

    Jeskyně sněžné čarodějnice, Pekelný dům, Vesmírný zabiják, Fantom ulice, Chrám zkázy, Krvavá moře, Vzbouřená planeta, Démoni z hlubin, Samurajův meč, Zápas mistrů, Masky zmaru, Pod strašidelným zámkem, Půlnoční lupič a Magie4 - Koruna králů

    bylo by mozno pristi tyden?
    ACIDIKTATEK
    ACIDIKTATEK --- ---
    Netušim jestli jednorožec ještě funguje ani jestli ještě něco vychází. Co si pamatuju, tak v týhle sérii jich bylo asi 30 a pak už jsem to ňák přestal sledovat.
    ACIDIKTATEK
    ACIDIKTATEK --- ---
    No, kdyby někdo náhodou měl zájem, klidně bych prodal sbírku. Seznam - Čaroděj z ohňové hory, Prokletý hvozd, Město zlodějů, Labyrint smrti, Ostrov ještěřího krále, V bažinách škorpionů, Jeskyně sněžné čarodějnice, Pekelný dům, Vesmírný zabiják, Fantom ulice, Chrám zkázy, Krvavá moře, Vzbouřená planeta, Démoni z hlubin, Samurajův meč, Zápas mistrů, Masky zmaru, Pod strašidelným zámkem, Půlnoční lupič a Magie4 - Koruna králů. Co jsem se díval, vyšlo to asi 100 za jeden, tak řekněme, že bych to dal tak po 50kč za kus nebo by jsme se ňák dohodli.
    AILAS
    AILAS --- ---
    ACIDIKTATEK: Jednorozec!, diky. Nemohl jsem si vzpomenout jak se to knihkupectvi jmenovalo. Prijde mi ale ze to byl tenkrat takovy boom a pak dlouho nic. Existuje jeste jednorozec na Staromaku nevis?

    Zkusim neco z tohoto linku AILAS a jsem zvedav jestli mne zas bude neco tak bavit jako na zakladce.
    ACIDIKTATEK
    ACIDIKTATEK --- ---
    Na základce jsem to taky hodně hrál, Jacksona a Livingstona pamatuju si, že jsem je chodil kupovat k Jednorožci na Staromák. Mě osobně se líbila série Magie, Labirint smrti, Město zlodějú a dobrej byl Pekelný dům
    MISERY
    MISERY --- ---
    AILAS: ta Magie je taky z ty edice co Jackson a Livingstone, akorat ted nevim, jestli to pisou taky voni a nebo nekdo jinej....nicmene je to zabavnejsi, protoze se tam jeste nejak kouzli, ale uz si to taky moc nepamatuju. Mrknu se. Ale buhvi kdy to bude :D
    AILAS
    AILAS --- ---
    MISERY: Zdarec :) na toho Norika se mrknu, diky. Vim ze jsem kdysi chodival kupovat si knihy do Krizikovy ulice (Praha), kousek za stanici metra Krizikova. Ale nevim jestli tam ten fantasy obchod jeste je. Cas to zjistit.

    Tak se prosim mrkni u rodicu, zajimaji me ty 4 knizky Magie, to neznam :)
    MISERY
    MISERY --- ---
    Ale teda ted nevim presne co uz mam, protoze to mam v knihovne doma u rodicu...ale urcite jsem hrala Carodej z ohnive hory (to jsem myslim mela jen pujceny) a pak mam citadelu chaosu, mesto zlodeju, pak jeste vsechny 4 knizky Magie (uz si nepamatuju nazvy) a urcite vic, ale proste nevim ted :D Ale az nekdy pojedu k rodicum, tak se mrknu. Z Lonewolfa Dzungli hruzy, Torgarske kobky a treti uz nevim...
    Jinak o Lonewolfovi mam jeste tuhle knizku, coz neni gamebook teda http://www.daemon.cz/kniha/1514/-stiny-nad-radem-kai.htm
    MISERY
    MISERY --- ---
    nazdar :)
    Par Lone Wolfu mam a od tech dvou (Jackson a Livingstone) taky a Ve sluzbach krale Reginalda a Zlodhuv hrad myslim taky, ale uplne skvelej gamebook byl O Norikovi, prodavali to taky u Altaru a bylo to takovy vtipny :) (http://obchod.altar.cz/index.php?main_page=product_info&products_id=286)
    Ale uz jsem dlouho nic nehrala, teda ani nevim, jestli neco vychazi, hlavne je to strasne davno, naposled jsem hrala gamebooky jeste na zakladce :D
    AILAS
    AILAS --- ---
    Snad se ujme, na home dam seznam kdo co ma, pokud bude zajem.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam