• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AILASGamebooky - Sci-fi & fantasy
    PRAWITZ
    PRAWITZ --- ---
    KEB:



    Das ist HROZNÁ PŘÍŠERA
    DARKMAREK
    DARKMAREK --- ---
    Jestli nevíte kde sehnat gamebooky Fighting Fantasy, Lone Wolf a jiné tak zkuste tohle http://muj-antikvariat.cz/ nebo obchody Fantasy obchod, nebo Minotaur, nebo Wales, nebo Valhalla.
    DARKMAREK
    DARKMAREK --- ---
    Podle mě je moc dobrá celá série Fighting Fantasy. Potom začali vydávat Negart Group který píšou češi a tyhle gamebooky se mě teda vůbec nelíbí.
    SLAVIDAN
    SLAVIDAN --- ---
    KEB: Mě zase minuli ti piráti. Opravdu doporučuji. :D
    Strašlivý netvor / Fighting fantasy (24) --- LEGIE - databáze knih Fantasy a Sci-Fi
    http://www.legie.info/kniha/4037-steve-jackson-straslivy-netvor
    KEB
    KEB --- ---
    SLAVIDAN: Aha, tak k tomu jsem se nikdy nedostal :)
    SLAVIDAN
    SLAVIDAN --- ---
    KEB: Jedná se opravdu originální gamebook který jsem si koupil až po letech jako snad poslední kousek. :D Mohu jen doporučit.
    SLAVIDAN
    SLAVIDAN --- ---
    KEB: Strašlivého netvora? Tam hraješ za příšeru. :)
    KEB
    KEB --- ---
    PRAWITZ: Toho si už nepamatuju :D
    PRAWITZ
    PRAWITZ --- ---
    SLAVIDAN: hrozná příšera byl vrchol neinvence, úplně mi to rozbilo zážitek z knížky, protože jsem z tohoto skvostu padl v křečích smíchu
    SLAVIDAN
    SLAVIDAN --- ---
    PRAWITZ: Hrozná příšera byla správná. :D

    Strašlivý netvor - za toho jsi ovšem hrál ty! ;)
    PRAWITZ
    PRAWITZ --- ---
    SLAVIDAN: a nejvíc nejděsivější byl protivník nazvaný HROZNÁ PŘÍŠERA:)))))) aneb pomoc, to snad nemohou myslet vážně:-D
    SLAVIDAN
    SLAVIDAN --- ---
    KEB: To ano, proto mě nezaujal. :)

    Snad nejoriginálnější by ale Strašlivý netvor. :D
    KEB
    KEB --- ---
    SLAVIDAN: To už nevím, ale gamebook to byl dost ojedinělý. žádnej superhero, ale hnusnej pirát co loupí rabuje a sbírá otroky :)
    SLAVIDAN
    SLAVIDAN --- ---
    PRAWITZ: No u FF gamebooku už by to bylo těžší... staré dobré kusy tam prostě nejsou. :)
    PRAWITZ
    PRAWITZ --- ---
    SLAVIDAN: a tak ono to je pořád průbežně k vidění, myslím že do měsíce bych je měl všechny pohromadě kdybych se snažil:)))
    SLAVIDAN
    SLAVIDAN --- ---
    KEB: A kdo vyhrál? ;)
    SLAVIDAN
    SLAVIDAN --- ---
    PRAWITZ: Já viděl asi před dvěma roky některé díly LW na rozebrání za cca 40 v antikvariátu :D
    KEB
    KEB --- ---
    SLAVIDAN: Kdo narube víc zlaťáků na konci :) Celej gamebook je postavenej jako závod dvou pirátů o to, kdo je drsnější a cílem bylo porazit za určitý časový limit (dny - tuším padesát) toho druhýho. Stačila na to určitá suma, my se trumfovali, kdo bude mít víc přes tu sumu.
    SLAVIDAN
    SLAVIDAN --- ---
    KEB: V čem jste se konkrétně trumfovali? :)
    KEB
    KEB --- ---
    SLAVIDAN: U mě s kamošem se staly hitem KRVAVÁ MOŘE dlouho nás bavilo se trumfovat :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam