• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AILASGamebooky - Sci-fi & fantasy
    909303808
    909303808 --- ---
    KEB
    KEB --- ---
    YASHAMARU: tak to bych chtěl vidět jak hraješ ebook na čtečce pokud odkazy nemá nalinkovaný :D já to zkoušel a bylo to čirý utrpení.
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    kdybych chtel* ale ja bych chtel knizku do sbirky chapej :) nebo z amazonu sem koukal jeste objednat ale s tim nemam zkusenost
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    KEB: neni to 1, 2, 3? byl by nesmysl nevydavat poporade ne.

    ebok sem se neptal, to si muzu stahnout kdykoliv :)
    KEB
    KEB --- ---
    YASHAMARU: Nehledě na to, že čaroděj, citadela a hvozd, patří k těm podle mne slabším. Měli začít jeskyní nebo talismanem. Ty by mohlo teprve nalákat lidi.
    KEB
    KEB --- ---
    YASHAMARU: A neptal ses jestli to neplánují vydat jako ebook? To by bylo terno!
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    pokud se nic nezmenilo, tak ze vydaji magii neni jisty. psal sem jim, maj v planu 3gb a zbytek podle uspesnosti. ja kupuju i kdyz uz mam :) podporit dobrou vec
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    at vydaji tu magii 4, uz to shanim cca 20 let :D
    SLAVIDAN
    SLAVIDAN --- ---
    Obálka neobálka, hlavně když jim to vydávání FF vydrží. Potřebuji si doplnit sbírku. :)
    SLAVIDAN
    SLAVIDAN --- ---
    Mě se to také hned tak nepodařilo. CHN modus snižuje na můj vkus prvek napětí, i kdyřkvůli smrti v boji jsou opravdu gamebooky FF dosti rozvleklé.

    Ta třeba by jsi ho zabil. :) Ale musel bys být zřejmě hrdina z dobrého vrhu. :)
    KEB
    KEB --- ---
    SLAVIDAN: nesehnal jsem kérku :D Na druhé straně démoni z hlubin bez ztráty kytičky, ale tím zabitím krakena bych si v normální hře vážně nebyl jistý :D
    SLAVIDAN
    SLAVIDAN --- ---
    Na čem jsi zhynul? :D
    SLAVIDAN
    SLAVIDAN --- ---
    To je pravda, nejsou zas tak vybočující. :)
    KEB
    KEB --- ---
    Jo a na poprvé jsem nedal v modu chuck norris město zlodějů :D
    KEB
    KEB --- ---
    SLAVIDAN: Mě by ty nové obálky neoslovily asi totiž vůbec. Proto jsem tehdy na legii přehlédl reedici čaroděje. Přijdou mi totiž obálkově tuctové s obálkovým mainstreamem.
    SLAVIDAN
    SLAVIDAN --- ---
    Co jsem se tak koukal, tak u všech těch obálek je snaha nabídnout nějaký akční výjev. Myslím že na posuzování tohoto není člověk nikdy moc starý. :)

    Mě se tedyy víc líbila obálka u původního čaroděje. K Citadele Chaosu - ta úvodní neměla zas tak moc vztah k ději, tam se mi líbí obě dvě bez preference. U té třetí, snad mipřiapdá hezčí ta nová, ale ta stará nabídla - všhochuť" potvor, co čtenáře uvniř čeká.

    Já tyhle tři první gamebooky dostal najednou, jako dárek od táty.
    KEB
    KEB --- ---
    SLAVIDAN: Jak u čeho, ale já už jsem moc starej a obálky jsou zcela evidentně mířený tak, aby zaujaly mladou generaci. Což je zcela pochopitelné.
    KEB
    KEB --- ---
    SLAVIDAN: ještě jsem neměl tu čest. Nalinkuj vzorek pokud máš :)
    SLAVIDAN
    SLAVIDAN --- ---
    Ostatně k novým ilustracím na gameboocích FF, co vydává Mytágo, líbí se vám? Nebo vám připadají lepší ty původní?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam