• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EX0RCISTBURNOUT PARADISE ULTIMATE
    BURNOUT PARADISE THE ULTIMATE BOX

    Absolutně nejlepší dopravní hřiště a ultimátní zábava

    rozbalit záhlaví
    ENKIE
    ENKIE --- ---
    Tohle je opravdu asi nejzabavnejsi arcadovy jezdeni siroko daleko. Trochu se tomu zabavnosti vyrovna snad jen Blur, ale tam neni otevrenej svet.
    SILVAR
    SILVAR --- ---
    hej je to parada ja jsem zacal az ted a nemuzu se odtrhnout:)
    JIMX
    JIMX --- ---
    tak ted uz mi chybi jenom 1 vyrazeni, 1 billboard a 2 skoky ... a moc nechapu ... pred chvili jsem ziskal uz i lepsi formuli, napsalo mi to, ze uz jsem odjezdil vsechny horke drahy ... a presto mam jenom 70 aut z 75 ... kde ziskam tech poslednich 5???
    JIMX
    JIMX --- ---
    nezkousel, snazim se zatim dohrat ten zaklad ... :)
    EX0RCIST
    EX0RCIST --- ---
    je to narez hra. taky jsme toho jeste spostu nenasel... zkousel jsi nove doplnky?
    JIMX
    JIMX --- ---
    koukam, ze je to tu lehce mrtvy ... ale ja ho furt hraju :) ... uz ted jezdim tech poslednich asi 130 zavodu pro elite ridicak, jeste mi jich zbejva asi 60 ... a furt nemuzu objevit nekolik skoku, zkratek a billboardu ... neda se nejak nekde zjistit, kde jsou schovany ty potvory? :)

    a jeste jsem si vsiml, ze by melo jit udelat 2x protoceni pres bok ... ale at se snazim na tom rozdelenym skokanku sebevic (jedu seberychlejc), tak se mi auto protoci jenom jednou a pak treba i sekundu jeste leti a dopadne na kola ... a pritom by imho klidne druhou otocku jeste stihlo ... nevite, jak na to?
    JIMX
    JIMX --- ---
    TIMEISNEAR: showtime je na PC prave kdekoliv ... ale kde je na PS to netusim :)
    TIMEISNEAR
    TIMEISNEAR --- ---
    Ehm ja hraju na playstationu takze nemam klavesu s, vicemene jen nevim kde ten Showtime primo najdu...
    JIMX
    JIMX --- ---
    TIMEISNEAR: showtime se imho zahajuje klavesou "S" ... a jestli je power parking to, co si myslim, tak staci si vyhlidnout vhodnou diru mezi dvouma zaparkovanejma autama a pres rucku to tam soupnout ... a chvilku pockat a ono ti to ohodnoti :)
    TIMEISNEAR
    TIMEISNEAR --- ---
    Mozna to bude znit blbe ale mam 51 procent trofeji, skoro burnout licenci, ale porad jsem neprisel na to jak se zahaji Showtime a jak je to power parking nebo tak nejak se to jmenuje, a taky jsem nekde videl ze se da ovladat bouracky v bullet timu... Nemohl by mi nekdo poradit jak tyhle veci davat??
    SIR_FRENK
    SIR_FRENK --- ---
    EX0RCIST: bylo by to fajn:)) no představa toho že si koupim hru na ps3 za necely dva tisice a pak by tam nebyl řidič na motorce je děsivá:)) každopadně jinak mě to fak pobavilo:)) hlavně teda motorka:) ta mě bavila moc:)) zlatej ultimate box:))
    EX0RCIST
    EX0RCIST --- ---
    SIR_FRENK: ridici v autech nejsou kvuli ratingu, ktery je ted 7plus... vyvojari criterionu pracovali i s variantou, ze nebudou ridici na motorkach (rating 2plus), ale vypadalo to pry fakt blbe, takze v modulu Bikes (soucast balicku Ultimate Box), kdyz se motorka vyboura, tak ridici se nic nestane. Malo krve, zlamanych koncetin a mozkomisniho roztoku?:-) mozna ze do budoucna trocha ultranasili pribude v ramci aktualizovaneho bonus obsahu.. uz ted vysli legendary cars, bude big surf island a mozna i tachometr... a pod.
    SIR_FRENK
    SIR_FRENK --- ---
    zdravím nedalo mi to se vyjádřit ke svým dojmům k burnout paradise ultimate box:) jelikož pracuju v jrc tak sem měl možnost si hru zahrat na den vydání:)...hrál jsem to na ps3 a super grafika fyzika atd...ale zarazilo mě že pokud auto rozštípete a podivate se do auta tak tam neni žádný řidič:( docela mě to zklamalo..kor na ps3 :)) doufam že sem timhle nikoho nenaštval ani nerozohnil jen sem se chtěl taky jednou za čas projevit xD
    EX0RCIST
    EX0RCIST --- ---
    jo, super, podivam se tam... letiste znam fakt jen z toho party modu. diky!
    JIMX
    JIMX --- ---
    EX0RCIST: http://www.threespeech.com/blog/wp-content/uploads/2007/12/bp%20wallpaper.jpg

    ... jak je prehrada, vpravo od ni je takovy esicko, tak v tom lese napravo od toho ... jede se tam z ty silnice, jak jsou nad sebou ty mezery mezi smerama ... je to pochopitelny? :)
    EX0RCIST
    EX0RCIST --- ---
    btw. soutez o dva sety 3D bryli nVidia a 120 Hz monitoru, dalsi tri lide dostanou hry dle sveho vyberu a drobne darky. http://www.stream.cz/burnout sance je velika, zatim mame jednou soutezni video...
    EX0RCIST
    EX0RCIST --- ---
    a kde bylo? nesel by ten screenshot? ;) treba pomoci frapsu
    JIMX
    JIMX --- ---
    tak hus jsem to letiste nasel :)
    JIMX
    JIMX --- ---
    EX0RCIST: dole v levy casi ... na mape je to videt jako les, les a zase les ... je to pod takovym tusimze docela rovnym usekem, kterej je v tom miste nejjiznejsi silnice ... ?
    EX0RCIST
    EX0RCIST --- ---
    taky jsem tam objevil jednu hrube krutou drahu pro buginy! :) meli ybchom delat screenshoty!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam