• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BLEVAJZZgastroparty

    S neurčenou pravidelností bychom rádi konali gastronomické večírky na určité téma. Smyslem akcí je nejen se potkávat a navazovat nová přátelství s trvanlivostí jedné noci či několika let, ale hlavně sdílet své znalosti z oblasti gastronomie (jídlo, pití). Tím se budeme snažit bojovat proti gastronomické negramotnosti, která útočí na mladé generace, které podléhají útokům fastfoodů a restauračních zařízení. Proto je každý host povinen přinést nebo na místě připravit něco čím rozšíří gastronomické znalosti ostatních.


    Přidej se do skupiny Gastropárty na Facebooku


    Gastropárty - Recepty z našich dovolených
    rozbalit záhlaví
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    RUTHLESS: nehodil, no :-D jsem nevěděl, že sem ještěn někdo leze :-DD
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    Jsi to sem nehodil :-)
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    DRACONIK: díííky... no tak záhlaví aktualizované...a pro odpůrce FB..event na nyxu:-) [ Gastropárty - Chilli / partyparty / 30.1.2014 / CR - Praha - klub 2. patro, Dlouhá 37, Praha 1 ]
    DRACONIK
    DRACONIK --- ---
    nez to se Blevajzz da, tak ja mu usnadnim praci. uz se muzete tesit na dalsi Gastroparty.
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    WOODY_
    WOODY_ --- ---
    Kubo, jsou nekde k dispozici vsechny fotky z gastroparty co probehly?:-)
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    MEOW: to víme i bez toho se pravidelně objevoval na stupních vítězů..
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    no na facebůku je podle akcí zaevidováné přesně kdy a která gastro byla... ale teda výherce... ehm... na to se trochu sralo :-D jako nějaké bych dohledal asi podle těch tabulek když jsem měl s sebou notebook ale všechny je asi nemám :-)
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    NENUPHAR: uvař mouřník no... vždycky jsem to v pohodě dokázal dovézt ještě teplé zvlášt něco v kastrolu:-) nebo jsem si vzal remosku a popřípadě tam dopekl :-D
    NENUPHAR
    NENUPHAR --- ---
    si dokážu představit jen nějaký moučník nebo tak...
    NENUPHAR
    NENUPHAR --- ---
    smím se zeptat zda někdo z vás co vaříte zajišťujete aby bylo jídlo teplé? já si moc neumím představit jak taková akce probíhá, to někam dovezu kastról s upečenym bažantem nebo žabíma stehýnkama a co dál :)?
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    máš dva měsíce aby si něco natrénovala!!;-)
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    WOODY_: prosíímtě.... od toho jsou gastropárty... většina to vaří poprvé a zkouší... vůbec se toho neboj!;-)
    WOODY_
    WOODY_ --- ---
    BLEVAJZZ: francii uvarit neumim ;-)
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    WOODY_: a to jako proč?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam