• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SEMTEXXI N F Instituce Nezávislých Flákačů
    SEMTEXX
    SEMTEXX --- ---
    POHODAVOLE: je to tak ! :)
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    Doufam ze o vikendu radne popijem :D
    SEMTEXX
    SEMTEXX --- ---
    ještě něco z vodárny a Libochovic :

    Vodárna MERKUR
    Rock co rok Libochovice
    PSICHE23
    PSICHE23 --- ---
    pěkný fotky.))
    PURPURKA
    PURPURKA --- ---
    SEMTEXX: slušná nálož
    _KROPI_
    _KROPI_ --- ---
    ze stembym jsme dobry drzky :)
    SEMTEXX
    SEMTEXX --- ---
    pár fotek z invaze :

    EASTEK 2009



    DADOSHEKK
    DADOSHEKK --- ---
    BUBU43: financne to bude narocne a to ze hodne a navic nevim co iveta je u doktora a vypada dost nemocne takze nevim jestli letosni leto jeste vyjedem :(
    BUBU43
    BUBU43 --- ---
    SEMTEXX: Eastek zřejmě, bohužel, odpískán...kluci chtějí spíš na východ na Pohodu. Navíc by byl asi opravdu nesmysl jet na Samr of hate pak z5 do Ovy a další víkend do Německa. Ano, mohli bychom týden zevlovat v Čechách, ale to neklapne....takže o5 trochu velké očička.....
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    SEMTEXX
    SEMTEXX --- ---
    BUBU43: no jestli nakonec pojedete na ten Eastek tak sound se k nám ještě vejde a když bez zvuku tak se stavte si zahrát néasi ;)
    DZAMILOS
    DZAMILOS --- ---
    Jo to sem něco slyšel to budete vypadat hurwajz a kropí se k vám chystaj;)) ja mám brigádu za pípou u na nás na festaku přijde Sepultura to bude rachot:)
    BUBU43
    BUBU43 --- ---
    DZAMILOS: trošku budu pařit teď o víkendu...
    DZAMILOS
    DZAMILOS --- ---
    Bubu43:nazdar to vis když je parak tak ten svetr musím vyvenčit:)takže v udrči trošku zapaříme;)
    BUBU43
    BUBU43 --- ---
    SEMTEXX: jinak brání mi trochu vzdálenost. Navíc když jsem tam byl, tak jediný, kdo se tam nějak odhaloval byl Dzamil a ten není zrovna můj typ. Na mě zbytečně velký....
    BUBU43
    BUBU43 --- ---
    SEMTEXX: no já a Dadoš jsme pro to byli nadšení. Mé nadšení stále platí, takže pokud i jeho, tak já jsem pro. Ale z nějaké strany zaznělo něco, že už jste domluvení a nemáme se do toho srát. Ale to myslím Dadoš taky nějak vykomunikoval.....takže pokud bude kam postavit bedny.....ideální by bylo je nechat v Údrči a jenom je ve čtvrtek vyzvednout :-))
    SEMTEXX
    SEMTEXX --- ---
    BUBU43: však ti nic nebrání sem jezdit častěji ;) co to německo pojedete s náma teda nakonec?
    BUBU43
    BUBU43 --- ---
    SEMTEXX: každopádně má dost dobrý vkus pro zábavu, asi začnu do Čech na mejdany jezdit pravidelněji, pokud se tam takhle bavíte......opravdu šikula...
    KAJINA23
    KAJINA23 --- ---
    SEMTEXX: tak to potom klobouk dolu, odvážná slečna :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam