• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SEMTEXXI N F Instituce Nezávislých Flákačů
    SKAFF
    SKAFF --- ---
    SEMTEXX: chtel jsem mu jen vzkazat, ze mu posilam hroznou facku, protoze nic horsiho jsem opravdu v zivote neslysel. To byl nejhorsi set totalne dementnich picovin, ktery je urazkou nazvat hudba, opravdu nejhorsi radiovy hity a vsechny tyhle hovna z 20 let staryho vysilani radia Evropy dve zrychleny o 1000% s generickym hardtekovym / hardcorovym beatem pod tim celej den v kuse. Jakej ma kurva smysl zrychlovat desky bena 9mm, ktery samy o sobe jsou uz tak rychly, nehlede na to, ze zrychlenim o vic nez 3-4% tu desku proste kurvis a leze z toho šmoulí kokot? Im gonna send you outa space se moc nepovedlo, spis to bylo im gonna zkurvit ti den vymastenou produkci epileptickyho zachvatu. Bohuzel jsem nemel moznost odjet, pohnout se, mel jsem auto primo proti vasi stagi obklopenej dalsima autama bez moznosti se kamkoliv pohnout. Rascale, ty kokote, uz nehraj.
    SEMTEXX
    SEMTEXX --- ---
    myslím že Rascal od Tatramatů
    SKAFF
    SKAFF --- ---
    nevite, kdo u vas hral cely sobotni den a do noci az?
    DAYA
    DAYA --- ---
    RASHOND
    RASHOND --- ---
    Jedno Svatekční video od Cobliha,takže vše nej do nového roku a ve 2018 na viděnou ;)
    SVATEK vol.15
    https://www.youtube.com/watch?v=uwemCPBlUOE
    SEMTEXX
    SEMTEXX --- ---
    01122017

    SEMTEXX
    SEMTEXX --- ---


    SEMTEXX
    SEMTEXX --- ---
    15-17.9 SouthRave

    INF / TATRAMAT / SWO / COMBAIN
    SEMTEXX
    SEMTEXX --- ---
    SEMTEXX
    SEMTEXX --- ---
    SEMTEXX
    SEMTEXX --- ---
    SEMTEXX
    SEMTEXX --- ---
    16.11 Středa : malá I N F Techno párty v Bílině

    SEMTEXX
    SEMTEXX --- ---
    12082106
    13082016
    14082106



    + Special guest : DJ REDMOND (Scratchmix Records UK)

    [ I N F 15th Anniversary Rave / partyparty / 12.8.2016 / CR - Ustecky kraj - Hošťka ]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam