• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LE_JOUEURmen style
    rozbalit záhlaví
    JAFROST
    JAFROST --- ---
    BREGALAD: no pokud nejsi zavislej na ty kapuci, tak zkus benetton, mam podobny... s kapuci bohuzel neporadim :(
    BREGALAD
    BREGALAD --- ---
    Poraďte mi, prosím, kde by se dal sehnat svetr podobný tomuto:


    A také sem chci "hodit" pár obrázků, které mne zaujaly, když jsem při hledání onoho svetru objevil pánskou módu značky TOPMAN, po jejímž shlédnutí jsem dospěl k názoru, že pánská móda vlastně nemusí bejt nudná... Což mne celkem těší :-)








    BREGALAD
    BREGALAD --- ---
    BREGALAD
    BREGALAD --- ---
    boty na zimu ? Už cca deset let nosim pořád ty samý New Rocky - neni nad kvalitní kožený boty
    DESEO_MORTAL
    DESEO_MORTAL --- ---
    AUDIAC: nosil jsem asi 3 zimni sezony boty od pawelk`s, ale beltissimo uz je neprodava.... byly drahy, ale jak rikam, tak vydrzeli a dostaval jsem koplimenty i kdyz me uz nudily
    ELESDY: je to fakt hrabarna. moc zbozi vsude kolem:-/
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    TWISTRABBIT: no ja jsem uz trochu koukal a ac jsem primarne hledal tvar a ne znacku, tak jsem nic nenasel:( je to tu holt bida...
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    AUDIAC: no jako když sem je na kamaradovi uviděl, tak sem to musel říct taky... samo že většina je hrozná, vo tom žádná, ale pokud jdeš po tvaru a ne po značce tak najdeš dobrý věci i tam
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    TWISTRABBIT: hmm, diky za tim, mrknu na to. pracovní boty občas vypadaji líp, než ty rádoby fashion:)
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    AUDIAC: Ecco, jinak ale uvažuju o pracovních botech za 600 z kůže a s velmi pěknym designem:) viz pracovní potřeby na Floře
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    Panove co nosite v zime za boty? zatim jsem na nic kloudnyho nenarazil a to co jsem videl me zatim spis zhrozilo..
    DESEO_MORTAL
    DESEO_MORTAL --- ---
    JAKE_UP: nic moc, ale nakoupis tam urcite
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Byl jste se už někdo podívat ve vag Graaf na Václaváku? Dá se tam nakoupit?
    DESEO_MORTAL
    DESEO_MORTAL --- ---
    JAKE_UP: ne, vysokej, hubenej... nechapu s dotaci, ale jestli jsi nasel dobry obleky pro vysoky hubeny, dej vedet kde
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    DESEO_MORTAL: Nejste vy náhodou ten malej tlustej? Ne, já jsem náhodou ten vysokej hubenej... Jo, Max Mara, je to dámský a proto dávaj trojku dotaci na oblek! Kdybych myslel Max Mara, tak napíšu Max Mara... Je to opravdu Max Tara...
    DESEO_MORTAL
    DESEO_MORTAL --- ---
    max mara ne? to je damsky
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Hola, máte někdo zkušenosti s Max Tara? Mám doma dotaci 3k na oblek, tak váhám, jestli ji využít...
    LOSER_
    LOSER_ --- ---
    LULIA: Ano, nemáš pravdu.
    LOSER_
    LOSER_ --- ---
    LULIA: A na ty dvě trička jsi přišla jak ? Prostě mi přijde jak když má pumpičku mezi půlkama. Jediný co je jakž takž je ta mikina..
    JAFROST
    JAFROST --- ---
    LULIA: hlavne ta mikina s kalhotama k sobe vubec nejdou... hruza
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    LULIA: Moc pruhů...
    LE_JOUEUR
    LE_JOUEUR --- ---
    DESEO_MORTAL: ty jsem prehlidla, jsou dobry.. kdyby tak byly k peknemu slim saku
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam