• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LE_JOUEURmen style
    JAFROST
    JAFROST --- ---
    DUSHAN: tyhle reci miluju, je jasny, ze v americe ci v zapadni evrope je trochu jiny pomer znacek vzhledem ke kupni sile. Navic celkove v americe je obleceni levnejsi, proste to takhle vubec nejde brat. Sice bohuzel, ale je to realita.
    DUSHAN
    DUSHAN --- ---
    Levis je v americe sice proverena, ale rekneme nizsi stredni znacka. U nas neuveritene predrazene...
    TIGRE
    TIGRE --- ---
    jinak díky všem za tipy!
    TIGRE
    TIGRE --- ---
    UMIAKI: já na ně právě na asos koukal (v tom výprodejovym outletu) :)
    KOSMEN
    KOSMEN --- ---
    TIGRE: tak ja ti to taky trochu zamotam....u me benetton a lee:))
    ...zalezi na strihu barve atd. a to se tezko radi ktera firmice bude tvejm pozadavkum vyhovovat.
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    TIGRE: Cheap monday! ale záleží, kolik do nich chceš dát a kolik vkusu máš :)
    UMIAKI
    UMIAKI --- ---
    TIGRE: Cheap Monday! Bohužel je z** Asos přestal prodávat :(
    JAFROST
    JAFROST --- ---
    Replay, armani a pokud chceš něco lehce levnějšího, tak Levis a Wrangler. Konkrétně s leviskama jsem hodně spokojenej.
    KANAREK1
    KANAREK1 --- ---
    TIGRE: mně se líbí g-star... ale je to kurevsky drahé :)

    jack & jones by taky něco mohl mít a to je cenově už lepší a jejich zboží je i kvalitní podle mě
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    TIGRE: wrangler?
    :)
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    TIGRE: Replay neasi!
    TIGRE
    TIGRE --- ---
    Neměl by někdo tip na dobrou značku džín - ideálně dobrý poměr rozumná cena/vzhled/kvalita... předem díky! :)
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    MISMAS: diky! netusil jsem, ze tu neco takoveho existuje:)

    MISMAS
    MISMAS --- ---
    FEMUR: Drahá kosti stehenní, myslím, že něco takového se řešilo na skupině Gentlemans style...zkus tam mrknou:)
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    TOPOLOGIC: no spis jde o to kolik je bezna cena, nemam zajem to nechavat delat nekde kde to zkurvej jen abych usetril, na druhou stranu to nemusi bejt z nejakyho nobl salonu jen kvuli tomu jak se to tam jmenuje. fakt nemam predstavu, jedna se o 2-3 obleky.
    TOPOLOGIC
    TOPOLOGIC --- ---
    FEMUR: kolik do toho hodláš investovat?
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    zdravim, chci pozadat o radu,doporuceni, potrebuji upravit obleky, jsou site na miru, a ja jsme se trochu "spravil" takze potrebuju popustit a tak.. mate nekdo neco ozkouseneho v Praze?
    MISMAS
    MISMAS --- ---
    AUDIAC: našel jsem něco vylepšeného...:D

    MISMAS
    MISMAS --- ---
    Chlapi, nevíte někdo o nějakém kvalitním (= jsem zatížený na své vlasy) a cenově přijatelném (jsem bohužel poor student) kadeřnictví (holičství - nebo jak tomu zrovna říkáte vy)...díky:D
    MISMAS
    MISMAS --- ---
    AUDIAC: Přesně:D:D:D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam