• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HOBIMůj umělecký koutek
    Zde budu publikovat sve jak graficke vytvory, tak epické basně.

    Toto je má poslední báseň, které zcela odráží jisté feministické názory. Použil sem ji ,abych se mohl chytře infiltrovat do takovýchto hnutí.


    Byl muž a slečna
    muž šel čistit zachody
    slečna byla velmi schopna manažerka
    muž se opil a zakopl o schody
    rozbalit záhlaví
    CROCAN
    CROCAN --- ---
    HOBI: To ma hloubku!
    HOBI
    HOBI --- ---
    Nyní vám představím obraz od svého kamarada, Radka, jenž nemá to štestí aby zde mohl hovořit s námi, protože má odlišné nazory než někdo kdo uděluje bany.

    Nese název "Rano v aluminiovem clunu na vychodnim brehu Volhy" a podle jeho slov je to vrcholný stupen jeho tvurčích schopností.

    Celkově se jedná o velmi dobré díro, smazavají veškere realné prvky a zachycující pouze proudy emocí.


    HOBI
    HOBI --- ---
    WOLDEMAR: pokus se o to.... nebo do jaké kategorie bys je zařadil ? pozitivní ? negativní ? si plný energie ? lásky ?
    HOBI
    HOBI --- ---
    Mé zatím poslední dílo je složeno z útvarů čisté lásky, snažil sem se volit příjemné matné barvy, ktere u mě budí dobrý pocit, ale nevím jak je to u Vás



    WOLDEMAR
    WOLDEMAR --- ---
    ja mám úplne silné emoce, ani neviem ako to slovami vyjadriť
    HOBI
    HOBI --- ---
    K dalšímu mému veledílu, "Imploze x Exploze ", mě inspiroval urychlovač částic CERNu...tento obraz dále upozornuje na zakladní rozdíli mezi explozí a implozí a myslím si, že by mohl být použit jako vyučovací pomůcka na vysokých školách.

    HOBI
    HOBI --- ---
    další mé obrazy, "Želva na slunc"i a" Kačer křižák ve sněrovacích botek", tak zcela nezapadají do mé tvorby, ale myslím si, že jasné vyjadřují dynamiků mé tvorby.



    Zvláště u tohoto díla( Kačer křižák ve sněrovacích botech ) bych porposil o Váš pocit, jaké zněj máte emoce;:)


    HOBI
    HOBI --- ---
    Poté nasledovala menší umělecká krize a další obraz sem vytvořil až den poté.
    Je to velmi čisté abstraktní dilo, složené ze symbolu lásky a větných zvýrazňovačů( někdo by mohl tvrdit i uvozovačů ) doplněné o dvě L

    img/files/000/002/200797_201f3914a81376992213/original.jpg"/files/000/002/200797_201f3914a81376992213/original.jpg" />
    HOBI
    HOBI --- ---
    Toto bylo mé zcela první umělecké dílo.
    Když se na něj zpětně koukám, mám pocit že sem byl silně ovlivněm minimalismem. Avšak, můžete posoudit sami

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam