• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HOBIMůj umělecký koutek
    Zde budu publikovat sve jak graficke vytvory, tak epické basně.

    Toto je má poslední báseň, které zcela odráží jisté feministické názory. Použil sem ji ,abych se mohl chytře infiltrovat do takovýchto hnutí.


    Byl muž a slečna
    muž šel čistit zachody
    slečna byla velmi schopna manažerka
    muž se opil a zakopl o schody
    rozbalit záhlaví
    EWENICA
    EWENICA --- ---
    tu je nějak mrtvo :(
    BLUE_BERRY
    BLUE_BERRY --- ---
    WOLDEMAR
    WOLDEMAR --- ---
    HOBI: sublimacia
    HOBI
    HOBI --- ---
    Moje zcela nové dílo, zrovna dokončeno::)

    Nazval sem ho "Erupce na slunci 2D( v lasce a prostoru ).
    Jedná se o emotivně velmi silný odraz erupci na slunci, poukazujíc na to, že láska je všude a záleží hlavně na neměnícím se obalu našich vztahů.

    HOBI
    HOBI --- ---
    hle mé nové dílo...toto dílo nechám bez komentáře a pouze na fantazii Vás, mých milích draků::love

    HOBI
    HOBI --- ---
    budu muset použít jiné techniky a holt tam nebudou blesky::L
    HOBI
    HOBI --- ---
    a zase nejde
    HOBI
    HOBI --- ---
    ale nezoufejte, již sem si stahl novou verzi a pokusim se mé dilo dotvořit co nejrychleji
    HOBI
    HOBI --- ---
    Achjo, mi se rozbil GIMP::L::L::L::L
    když damdečíst mraky tak spadne, to potřebuji, abych mohl vytvořit blesky::L
    CATCHER
    CATCHER --- ---
    HOBI: Na muj vkus prilis expresivni, ale jinak zajimavy namet.

    Ostatni dila jsou painbrushove skvosty...sam sbiram takovato dila a sleduji tak vyvoj internetoveho umeni :)
    WOLDEMAR
    WOLDEMAR --- ---
    HOBI: kazdopadne pokracuj! citim, ze sa mozem stat tvojim fanusikom
    HOBI
    HOBI --- ---
    CROCAN: děkuji
    HOBI
    HOBI --- ---
    WOLDEMAR: sem rád že tě má díla takto zasáhla::).... A jsi mojí další můzou proč pokračovat dále ve výtvarné činnosti
    CROCAN
    CROCAN --- ---
    HOBI: To ma hloubku!
    WOLDEMAR
    WOLDEMAR --- ---
    HOBI: v prvom plane ohromenie, v druhom to zatial nejde verbalizovat
    HOBI
    HOBI --- ---
    Nyní vám představím obraz od svého kamarada, Radka, jenž nemá to štestí aby zde mohl hovořit s námi, protože má odlišné nazory než někdo kdo uděluje bany.

    Nese název "Rano v aluminiovem clunu na vychodnim brehu Volhy" a podle jeho slov je to vrcholný stupen jeho tvurčích schopností.

    Celkově se jedná o velmi dobré díro, smazavají veškere realné prvky a zachycující pouze proudy emocí.


    HOBI
    HOBI --- ---
    WOLDEMAR: pokus se o to.... nebo do jaké kategorie bys je zařadil ? pozitivní ? negativní ? si plný energie ? lásky ?
    HOBI
    HOBI --- ---
    Mé zatím poslední dílo je složeno z útvarů čisté lásky, snažil sem se volit příjemné matné barvy, ktere u mě budí dobrý pocit, ale nevím jak je to u Vás



    WOLDEMAR
    WOLDEMAR --- ---
    ja mám úplne silné emoce, ani neviem ako to slovami vyjadriť
    HOBI
    HOBI --- ---
    K dalšímu mému veledílu, "Imploze x Exploze ", mě inspiroval urychlovač částic CERNu...tento obraz dále upozornuje na zakladní rozdíli mezi explozí a implozí a myslím si, že by mohl být použit jako vyučovací pomůcka na vysokých školách.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam