• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LAZARETHAMirror's Edge
    Vsechno spojene s touto fps akcni 3D adventurou........
    rozbalit záhlaví
    LUDO
    LUDO --- ---
    nikto nic?

    Official Mirror’s Edge Catalyst Announcement Trailer | E3 2015
    https://www.youtube.com/watch?v=IsDX_LiJT7E
    OMN
    OMN --- ---
    ..kdyztak posta samozrejme
    OMN
    OMN --- ---
    nekdo z prahy kdo by mi za 2kilo zitra prodal Mirror's Edge na XBOX?
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    DAVESADE: Dá, ale když se špatně trefim, tak mi nepomůže žádná Elika :)
    PISTOLERO
    PISTOLERO --- ---
    ja skoncil na nejaky strese kde se ma z jedny klimatizace preskocit na druhou stranu na jinou bednu od klimosky. a za boha se tam nemuzu dostat, takze je to uz par tydnu.. co jsem na to nesahl.. :/
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    Teda tady to žije :(. To se o tak zajímavé hře nedá napsat nic?
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    TIMEISNEAR: Tak Unreala na gamepadu si taky neumim představit. Ale asi jde o zvyk (že bych natrénoval a potom dělal frajera na LANovkách? :D ).
    Přiznám se, že sem z těch triálů hrál jenom některý (atrium prošlo asi kolem). Co sem koukal na PC tabulky, tak celkem asi nemožný se podle pravidel hry umístit na prvních příčkách. Smrdí to cheatingem a bohužel je při ghostech i vidět. Ale když jsem srovnal časy s konzolovejma, tak to nebylo tak hrozný.
    TIMEISNEAR
    TIMEISNEAR --- ---
    No u me to hral clovek co hraje na pc a rikal ze je to mnohem lepsi, ja uz mys nepouzivam snad na nic jinyho nez HOMAM a Warcraft 2, vsechno hraju na ovladaci a vetsina her je nastavena mnohem flexibilneji, na klavesnici jsem vzdycky zavadil o spatnou klavesu, tady se mi to nestane, ale to je vec nazoru, ja davam Unreal tournament 3 na packach lip nez na mysi ale kamos si to zase nedokaze predstavit bez mysi, coz chapu protoze UT je masakr....
    Jinak svy casy tu radsi ani nebudu komentovat, vydelal jsem 35 bodu na trofej a tim to haslo, jako trebe fakt nechapu jak se da vylyzt to Atrium tak rychle....
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    TIMEISNEAR: Já jsem si říkal, že to budu muset zkusit na gamepadu, abyh zjistil, jestli se to bude nějak víc lišit ohledně ovládání klávesnice+myš a jestli to bude přesnější. Nakonec jsem se k tomu nedostal. Ale time-triály mě bavily. Doufal jsem, že se to tady víc rozjede ohledně toho, kdo nahrál jakej čas v nějaký mapce.
    TIMEISNEAR
    TIMEISNEAR --- ---
    No ja tedy nevim jaky to je na klavesnici { svym zpusobem bohudik } protoze hraji na ps3, takze nemam problemy s nicim co tu popisujete, na ovladaci je to nastavene tak dobre ze jakmile jednou dany skok date tak uz to pak jde pokazdy... Co me ale mrzi je to, ze ovladac ma senzor pohybu coz funguje tak ze pohybem nahoru se odzbrojuje a smerem dolu se dela kotoul, jenze to proste vyjde jak kdy, nekdy s tim macham ze mi neuleti ovladac na lustr a nic, tak nastesti jsou nastaveny na to jeste tlacitka ale je skoda ze nemuzu pouzivat tenhle fajn koncept... Jinak desive kratky a to i bez pouzivani zbrani a na hard... Naopak time trialy a hlavne speed run to je trochu moc i na me....
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    DAVESADE: None
    :)
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    Nějaké novinky?
    LAZARETHA
    LAZARETHA --- ---
    N0NECZ: ja byla rada, ze sem mackala spravny tlacitko k pohybu ku predu hehehehehe
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    LAZARETHA: No, to jsou právě ty parádní momenty v tý hře, kdy člověk musí rychle reagovat a rozhodnout se, co dělat.
    LAZARETHA
    LAZARETHA --- ---
    N0NECZ: ja hlavne nikdy nevim co mam delat, kdyz predemnou stoji 5 ozbrojenejch a jina cesta nez prez ne nevede, vzdycky udelmam tri skoky a sem mrtva....... :) a vzdycky bezim uplne totalne blbe to abych drzela prst na altu 80procent hrani... :)
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    LAZARETHA: No, otočky od zdí byly trochu nezvyklý, ale asi největší problém potom dělají při útoku na nepřátelé. Kdy by se měl člověk rozeběhnout po zdi, otočit se, odrazit od zdi a skopnout nepřítele v letu k zemi. Povedlo se mi to jenom párkrát a nutno říct, že s tim měla náhoda nejspš co dočinění.
    LAZARETHA
    LAZARETHA --- ---
    N0NECZ: no me omejvalo z toho jak se mas rozbehnout a odrazit o zed bezis bezis space a q a proste ja mackala furt vsechno a v tom zkouskovym s tou myslim ze to byla Lisa ja ted zrovna nevim..... no ta jak to hlavni hrdinku vsechno ucila atd..... tak tam prave byl tenhle skok tak 8minut sem fakt zkousela. atd.... nakonec sem tam pustila upozornuju pustila MAMU protoze tady hucela jak turbina, ze nemuze spat... a ja hmm tak sem pojd, hele normalne prvni pokus a me vomejvali :D jo to jo no s tema nepresnostma to sou ty skoky na trubky aj... odrazis se, ze skocis a ono nic a za pet minut reflex a pic na zem.
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    LAZARETHA: LAZARETHA: To já sem taky občas zanadával. Hodně mě mrzí některé věci jako je třeba skok a běžení po zdi na jednom tlačítku "Space". Zrovna tohle chtělo IMHO rozdělit, protože občas dochází při rychlejším tempu k nepřesnostem v ovládání a ty často mají troufám si říci, až fatální následky.
    LAZARETHA
    LAZARETHA --- ---
    N0NECZ: no ja sem hrala chvilinku, ale totalne me to nakoplo, chvilkou sem nebyla schopna dosahnout na shift a slajdovat takze sem nadavala jaka je to neschopna koza aj.... ale jako sem moc zvedava
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    LAZARETHA: Akorát bohužel trochu krátký a když to člověk běží podruhý, tak už to nemá ten spád.

    Ale mohli bychom sem házet časy na hřištích.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam