• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MARECEKMagazines & eBooks (Casopisy a knihy v pdf, epub, mobi...) - vymena a sdileni digitalniho ctiva
    Magazines & eBooks




  • Upload/Download casopisu, novin, e-books a dalsich veci v PDF(a CBR,CBZ...)

  • Pokud postujete napiste prosim [upload]+ nejakej popis at se da filtrovat. diky


  • :::WISHLIST:::

    CRUEL_ELLEGAN : MAXIM, Computer Arts Projects, CREW a comics HQ,
    THOMASC : futuremusic, veškeré tiskoviny o hudbě v angl., letectví a kousmonautika
    GOURYELLA : Level, score 1997 - 2000
    MOONCOCK : new scientist (leden - americky vydani)
    KEPASO : computer arts, computer arts projects a digital arts
    GOURYELLA : IBM AIX, YANTRA



    rozbalit záhlaví
    JYRKA
    JYRKA --- ---
    RUPRECHT_M29: A ony neexistujou jiny temata?
    Napriklad co rikas novymu Respektu?
    RUPRECHT_M29
    RUPRECHT_M29 --- ---
    JYRKA: A o čem pak tohle téma teda je, když tu nikdo nesmí nikomu ebook dát, směnit apod. ???
    ERGIEN
    ERGIEN --- ---
    DISEN: už stahuju, tak uvidím, každopádně díky moc :)
    DISEN
    DISEN --- ---
    ERGIEN
    ERGIEN --- ---
    DISEN: jojo, anglictina uplne v poho :)
    DISEN
    DISEN --- ---
    ERGIEN: Můžou být v angličtině?
    ERGIEN
    ERGIEN --- ---
    Nemáte někdo nějakou ebook týkající se iOSu? Potřebuju jen pár zdrojů na semestrálku a nechci čerpat pouze z internetu ale kvuli jednorazovemu vyuziti si to ale ani nechci kupovat. Dík, moc by mi to pomohlo :)
    MYSUNK
    MYSUNK --- ---
    ok
    JYRKA
    JYRKA --- ---
    MYSUNK: normální knihu si kupuješ, tohle licencuješ. ebooks jsou podobný software.
    MYSUNK
    MYSUNK --- ---
    a normalni knizku pucovat muzu ne ?
    VFISA
    VFISA --- ---
    Ja se tak tesim az ti tady nekdo vysvetli ze ty super ebooky ktere tak pracne vyrabeji a pod vyrobni cenou prodavaji jsou jen prodej licence k osobnimu pouziti datovyho balicku a ze to vlastne neni prodej, ale dozivotni pronajem veci, se kterou nemuzes oficialne po zakoupeni delat nic, hlavne uz vubec ne to vymenovat, dedit a prodavat dalsim osobam :)

    just kidding, vim, ze to neni puvodni zamer a ze je to vec legislativy a smluv ale at to tu nekdo popre..
    MYSUNK
    MYSUNK --- ---
    nedelam si prdel, mam original koupeny Snehulak, Nemesis, Pentagram a Spasitel. Sehnal sem nekde i Lovce Hlav a chybi mi posledni Netopyr.
    MIRROR
    MIRROR --- ---
    MYSUNK: muzu nabidnout Upiri pribehy co jsem dostal ke kindlu v alze ale asi nebudes mit zajem :D
    JYRKA
    JYRKA --- ---
    MYSUNK: hele a že si děláš prdel, že jo?
    MYSUNK
    MYSUNK --- ---
    Mam par epub knih od Jo Nesbo, kdyby mel nekdo zajem. Idealne vymenou za knihy podobneho stylu ;)
    RUPRECHT_M29
    RUPRECHT_M29 --- ---
    Dragon: Mám doma od Hugh Dafydd Ab :
    * {Doom 01 - Po kolena v mrtvých}
    * {Doom 02 - Peklo na Zemi}
    * {Doom 03 - Pekelné nebe}
    * {Doom 04 - Konec hry}
    CRUEL_ELLEGAN
    CRUEL_ELLEGAN --- ---
    kdyby nekdo videl tohle : UFO: Angels and the Mayan Calendar od Gerardo Santos
    a Carlos Castaneda Učení dona Juana
    RUPRECHT_M29
    RUPRECHT_M29 --- ---
    Ahoj, Nemá někdo ebook Čarodějnice z Hex Hall od Rachel Hawkins? Mám to jen v PDA a dost mizerné. Nejlíp v ePUB formátu. Dík.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KUBIS: a anglicky bys nemel?
    KUBIS
    KUBIS --- ---
    DRAGON: cesky vyjde az pristi rok
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    a jeste shanim knizky z Doom serie (pocitacova hra, bracha rikal ze pry neco takoveho vyslo, ja to na webu nikde nevidim), netusite? Pry je dobra prvni kniha, ostatni nestoji za moc.
    diky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam