• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ACIDLUMIXCatia V5 - Dassault system
    ACIDLUMIX
    ACIDLUMIX --- ---
    RAJCHE: Mno delam na BiW, klobouk, konkretne oblast C-D sloupek...
    RAJCHE
    RAJCHE --- ---
    ACIDLUMIX: co presne, muzu se zeptat?
    ACIDLUMIX
    ACIDLUMIX --- ---
    RAJCHE: covece vubec nevim... ja jelam karoserie... :)
    RAJCHE
    RAJCHE --- ---
    Neresil tady nahodou nekdo v Delmii Ergonometrii....jakoze Human Activity Analysis atp. ....V5 ci V6?
    RAJCHE
    RAJCHE --- ---
    ACIDLUMIX: Jako oni ty pripravky nejsou zadna veda, ale chce to aspon vedet o co kraci...naucit se to da velice snadno, ale par mesicu to zabere. Jestli vis aspon castecne co to obnasi, tak napis s cim mas praxi nebo hod link na lindkedin. Budu za sebe za par mesicu shanet nahradu - prace v UK. Klidne posta :)


    ACIDLUMIX
    ACIDLUMIX --- ---
    RAJCHE: krome tech pripravku bych na to trosku sedel :))
    RAJCHE
    RAJCHE --- ---
    Je tu nekdo, kdo umi plynule anglicky a makal aspon 3 roky na pripravkach pro automobilky - CATIA V5 samozrejme :)
    RAJCHE
    RAJCHE --- ---
    ACIDLUMIX: Napodobne :) Ale nasel jsem super tutorial na renderovani objektu a trochu to zmenilo muj pohled.i.....teda aspon castecne. Tak se s tim ucim.

    Vsechny 'izotropni' materialy vcetne skla mi to rendruje docela real, ale to drevo je porad dost levacky. Nemuzu tam nikde najit nejaky nastaveni podrobnejsi nastaveni paternovy textury. Napadlo me, pripravit si ty textury ve fotokramu a pak je na to nabastlit jako napr. etikety......tedy kazdej 'face' vzlast. Ale jako delat to u neceho tvarove amorfnejsiho asi nepripada v uvahu :(

    btw: zkousim to ve v5r20 .... pred tim jsem mel r17 a ta nektery funkce svetla nepodporovala. Ale zmeny jsou tam v podstate minimalni.
    ACIDLUMIX
    ACIDLUMIX --- ---
    RAJCHE: ahoj, mno moc se to tu nechytlo, ale jo, obcas se tu nejaka otazka vyskytne. Mno ted ti nevim, ale podivam se na to doma. Abych ti pravdu rek, tak jsem ty materialy moc nepouzival, myslim naposled ve skole :)

    RAJCHE
    RAJCHE --- ---
    ACIDLUMIX: to uz asi neni aktualni ne? :)
    RAJCHE
    RAJCHE --- ---
    Snazim se namapovat texturu dreva na drevenej prstenec (proste drevena placka s dirou uprostred:) ). Rad bych dosahl to, abych mel od stredu k vnejsimu obvodu videt letokruhy. Ve vlastnostech materialu DARK OAK atp. je:
    ?? ► REDNERING>Mapping>Manual adaptive mapping...jak to funguje? :) nechapu
    ?? ► REDNERING>Mapping>Cylinder mapping....jak votocim s tim valcem o 90°,,kdyz zmenim dole v menu orientaci o 90°, tak to nepomuze...

    vsadim se, ze to bude nejakej zakladni trik...ale pomoooooc. Nemuzu na to prijit...co delam spatne?

    ACIDLUMIX
    ACIDLUMIX --- ---
    ahoj ahoj vsichni, mam tu nejakou otazecku, nevite jak odstanit bugy v V5R19? je jich tu docela dost... jeden z nich je, ze to dole hazi obrovksou hlasku s linkama "zlute okno" pri otevreni sestavy nebo jakyho koliv produktu. Ve vykrese zase na kliknuti nekterych z tollbaru se otevre pres celou obrazovku a tlacitka se opakujou... a dalsi a dasli... mate s tim nekdo zkusenosti? uz jste to resili?

    diky
    ACIDLUMIX
    ACIDLUMIX --- ---
    Ahoj, mno prosimte ja uz jsem teda v praci, ale jelikoz jsem dlouho negeneroval nic takoveho, tak ani nevim kde je ten toolbar :D my to delame pres VEM macro...
    JANY_S
    JANY_S --- ---
    JANY_S: no kdyby nekdo nevedel, zacalo nam to chodit s hot fixem BMW /servis pack 3/
    JANY_S
    JANY_S --- ---
    ACIDLUMIX: OK diky :)
    ACIDLUMIX
    ACIDLUMIX --- ---
    JANY_S: ahoj, hele ja ti presne ted nevim, zitra snad budu uz v praci a podivam se na to... zatim...
    JANY_S
    JANY_S --- ---
    Ahoj,
    mame tady trochu pracovni problem... generovani kusovniku do excelu - zkouseli jsme verze V5 R 17 SP6 , V5 R16 a V5 R16SP5 HF70 VW,.. mate nekdo nejaky zkusenosti ?? vygenerovat slo pouze do txt a html ale do xls ne ... jestli budete mit nekdo nejaky info dejte :) diky moc
    ACIDLUMIX
    ACIDLUMIX --- ---
    SWAMP_ASS: mno ja se Catii nezivim, pracuju s ni. Sice jen asi 4 roky, ale stoji to za to. ;--p
    SWAMP_ASS
    SWAMP_ASS --- ---
    ACIDLUMIX: okej, no vono stejně je to trošku napiču, nějako se tu po nyxu nepohybujou designéři, kteří by chtěli exibovat svojí prací a manýry, u mě totálně death, no vlastně i z mé strany

    jinak živíte se catií profesně?
    ACIDLUMIX
    ACIDLUMIX --- ---
    SWAMP_ASS:
    jasny tady se budou rozjizdet Catiovsky manyry....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam