• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LOUZICKAWing/Ving/yong - chun/tsun/tjun - - cvicim/cvicil/budu cvicit
    TOMICK
    TOMICK --- ---
    se musim podelit....

    je to mezec...to na jedny noze obzvlast:D

    http://www.youtube.com/watch?v=ldH40uF_f28&feature=channel_page
    BRUTOPYR
    BRUTOPYR --- ---
    Parada. Dik. Ja to mam tedy bliz do Brnenske prodejny ale treba tam bude taky nejaka hezka kickboxerka. :)
    GANJAMAN
    GANJAMAN --- ---
    Pytel na zed se da koupit tady:
    http://www.hayashi.cz/trenink/hayashi-pytel-na-zed-detail-779.html

    Maj kamennej obchod na butovicich, obcas tam prodava moc hezka kickboxerka ;)
    BRUTOPYR
    BRUTOPYR --- ---
    Vsiml. Neznam ale presto dik.
    LOUZICKA
    LOUZICKA --- ---
    BRUTOPYR: kdyz si prectes ten prizpecve na ktery odkazujes.(GANJAMAN: ) tak se dozvis, ze ho prodava hayashi.
    BRUTOPYR
    BRUTOPYR --- ---
    GANJAMAN: Kdeze se da sehnat ten pytel s obilovinou?
    SOPTIK
    SOPTIK --- ---
    GANJAMAN: Vzdy ve stredu na karlaku od 18 do 21. Podrobnejsi info dodam kdyztak do posty, kdybys mel zajem. Je treba se ale dopredu domluvit, jinak se tam nedostanes.
    GANJAMAN
    GANJAMAN --- ---
    SOPTIK: Ten vas "Fight Club" zni fakt zajimave, taky bych se rad zucastnil. Kde ze to cvicis?
    GANJAMAN
    GANJAMAN --- ---
    LOUZICKA: Tak to je mazec - doufam, ze se neco podobnyho zopakuje ve ctvrtek ;)
    LOUZICKA
    LOUZICKA --- ---
    GANJAMAN: Skoda, ze jsi nebyl dnes. Uz prisel po nemoci Jirka Hlinovsky a asi 45 min jsme delali "obranu" ale ze byl vzdycky jeden vpredu a sla na nej postupne cela telocvicna...:) (a to nas tam bylo asi 18) Fakt dobry.
    SOPTIK
    SOPTIK --- ---
    CYBERKOTLIK: To je jasny. Ti, co nic neumi, se moc nenauci. Ti, co umi, si zlepsi postreh, koordinaci, fyzicku atd .. Obcas jedeme takove opacko ruznych figlu a technik z jujitsu, ale to spis v ramci neeliminacni sebeobrany :)
    _FREZA_
    _FREZA_ --- ---
    GANJAMAN: heh, holt zvyk je zelezna kosile :-)
    GANJAMAN
    GANJAMAN --- ---
    _FREZA_: BTW, ty dve rovnitka sis mohl odpustit. Tady je z kontextu jasny ze ses asi do toho sparringu nesnazil priradit hodnotu ;)
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    SOPTIK: aha, no tak to je ale neco jinyho nez normalni cviceni, nemuzes prece ocekavat, ze nekdo bude sve zaky ucit takhle
    SOPTIK
    SOPTIK --- ---
    CYBERKOTLIK: Jde o to, ze za ty tri hodky si vetsina zacatecniku zacvici s tema pokrocilejsima, vcetne trenera, a chyby a mozna zlepseni se samozrejme probiraji. Techniky a zaklady se tam ale moc neuci. To se predpoklada, ze se kazdy uci sam, resp. v domovskem oddilu, a k nam si chodi prave vyzkouset tu aplikaci s tim, ze za soupere muze kohokoli ve smyslu BU. Kluci od nas delaji vetsinou karate, judo, jujitsu, kyokushin, box ... sem tam nekdo z taekwodna a vyjimecne VT. Mne se na tom libi, ze vidim "v praxi" pojeti a aplikace podobnych technik z ruznych BU - proste zkusenosti. Taky mi jde o principy, ale predevsim o vyber toho nejvhodnejsiho, co mi sedne nejvice.
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    SOPTIK: ja vim jak to tam vzniklo, je to zkratka neco jako mma s mecema

    to delas ale nejakej sport ne? jelikoz ja osobne radsi cvicim s jinmy zakem, s tim ze na me trener kouka a vysvetli mi, co a hlavne proc delam blbe, a jak docilit, aby to bylo lepsi. treba boxovat bych se timhle stylem nikdy nenaucil hele

    ja prave zadny tehcniky vubec neresim, ani jeslti ji umim nebo ne....vzdelavam se v bojovem umeni, ne v technice, to jsou jen nastroje. ja chci znat principy
    SOPTIK
    SOPTIK --- ---
    CYBERKOTLIK: No nazev kenjutsu, protoze se tam uci jak techniky a styl boje v kendo (chodili tam sparrovat kluci z kendo), tak i kata z iaido a zaroven boj chokenama (na odreagovani, odpocinek a pripravu na turnaje), takze tak ...

    U nas (kdyz pominu fakt, ze obcas vedu treninky ja), tak s trenerem za ty tri hodky sparruju 2 - 4x, proste kolecko. Jinak vazne nevim, podle ceho posuzujes "nauceni se" techniky. Ja toto reknu o technice, kterou mam tak zazitou, ze pri ostrejsim sprringu se mi aplikuje podvedome a splni ucel - samozrejme je treba si techniky uvedomovat a kontrolovat porad. Holt mame asi kazdy trochu jiny pristup :)
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    SOPTIK: nechodil, ja jen ze nazev kenjutsu je krajne podezrelej (asi jako kdyby nekdo rikal ze chodi na wushu:)

    no to co popisujes mi prijde dost nemyslitelny - jednak tezko muze kdokoliv sparrovat s trenerem, kdyz je vzdycky jeden na x zaku, a jednak se chodim na trenink neco naucit, a ne zkouset jestli to funguje, to muzu zkouset v realny bitce maximalne. jako na zapase to treba jde, takhle cvicit, ale to je rozdil mezi sportem a BU....
    SOPTIK
    SOPTIK --- ---
    CYBERKOTLIK: nerikej, ze to tam znas a zes tam chodil taky?:)

    AD sparring: Idealni je pochopitelne sparring s trenerem. Tak jako tak, vzdy to bude o tom pocitu z treninku, o pocitu, ze ti trenink neco dal. Kdyz vidim, ze mi vybrana technika funguje pri volnym sprringu proti 10 ruznym lidem, ruznych vahovek, stylu boje a zkusenosti, tak mam z treninku proste dobry pocit.
    LOUZICKA
    LOUZICKA --- ---
    Ja si nevsiml, ze se to tady resi...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam