• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LOUZICKAWing/Ving/yong - chun/tsun/tjun - - cvicim/cvicil/budu cvicit
    Zkušenosti s různými organizacemi, mistry a instruktory tohoto rozvětveného bojového umění.
    Odkazy na články a zajímavá videa. Samozřejmě k tématu.
    rozbalit záhlaví
    _FREZA_
    _FREZA_ --- ---
    GANJAMAN: to jo :-), prej direktiva z Hong Kongu ci co.
    CYBEROOS: hmm, tenhle Tony. uz jen 400MB a budu se moct pokochat ;-).
    CYBEROOS
    CYBEROOS --- ---
    Tony Jaa - Wikipedia, the free encyclopedia
    http://en.wikipedia.org/wiki/Tony_Jaa
    _FREZA_
    _FREZA_ --- ---
    TOMICK: kdo je Tonny? :) BTW ong bak2 stahuju, uz se tesim.
    LOUZICKA
    LOUZICKA --- ---
    Tak uz to stahuju:)

    GANJAMAN: Se koukni na naky z tech filmu a serialu co jsou na nastence:) Ty te krasne naladej...
    TOMICK
    TOMICK --- ---
    _FREZA_: jej pojdte se bavit o Tonnym ..... odpocinte si :))

    Tedy kdo to videl?
    _FREZA_
    _FREZA_ --- ---
    GANJAMAN: Tak ja podam report: V utery's prisel o zajimavou variantu go-sao, delalo se to tak aby to bylo co nejplynulejsi a ruce se ani na chvili nezastavily, takze se techniky nemusely ani poradne dotahnout. Z dalky to muselo vypadat jako ples postizenejch ;-). A na zaver, jak jinak, o nelidsky posilovacky na bricho/zada. Ve Ct/Pa nebylo pametihodny nic pokud si vzpominam, teda krom divnyho sladkopalivyho kurete u cinanu v patek :-). Jo a od ty doby co si-fu prijel z nemecka se na zaver siu-lim-tao nedelaj tri retezaky ale pet.
    TOMICK
    TOMICK --- ---
    Ja to mam na ps3 .....nic moc rip :(
    TOMICK
    TOMICK --- ---
    Ty jo....Jak tam imervere meni snad uplne vsechny styly.....WOW jako...
    GANJAMAN
    GANJAMAN --- ---
    Cywe to vypada huste ;) Ja jsem si teda myslel ze ong-bakem 2 myslis "tom-yum-goong" (s tema slonama). No co, nemuzu na trening, tak budu aspon koukat na film :)
    TOMICK
    TOMICK --- ---
    a nemyslim toho Protecktora :))
    TOMICK
    TOMICK --- ---
    ok .... vim ze to sem asi nepatri ,ale videli jste OngBak2 (nebo jak se to pise)?
    GANJAMAN
    GANJAMAN --- ---
    ...to jsem to tady pekne zazdil koukam... tak aspon neco piste, ja nemuzu ani na trening kua ;]]
    GANJAMAN
    GANJAMAN --- ---
    SOPTIK: Jasna vec, az mi to sroste tak me tam mate znova. Nepatrim mezi ty, ktery by se nechali jen tak odradit nakym drobnym zranenim ;] Ted to docela jde, tu chodici sadru jsem rozlamal hned treti den, tak tedka mi to dal doktor jenom do dlahy a je to docela pohoda... akorat to nemuzu moc namahat, takze pajdam, poskakuju a vsude chodim pozde ;)
    PENER_JACK
    PENER_JACK --- ---
    GANJAMAN: chlape to se divim ze si natom odesel po svejch.... Me se stalo neco podobneho a bylo to dost peklo
    SOPTIK
    SOPTIK --- ---
    GANJAMAN: Achjo, tak to me teda moc mrzi. Doufam, ze to jsem nebyl ja, i kdyz jsem se snazil si davat dost pozor :( Hlavne at se ti to brzo uzdravi! Budu rad, kdyz se nenechas i pres to odradit a nekdy se ukazes.
    GANJAMAN
    GANJAMAN --- ---
    LOUZICKA: Kdyztak vyrid Jirkovi, ze tedka par tejdnu fakt nemuzu (a ze to neni kvuli tomu, ze by me odradil ;)
    GANJAMAN
    GANJAMAN --- ---
    No... mozna jsem se trochu unahlil. Narazena noha z treningu trochu otekla, tak jsem se vcera stavil na chirurgii. Tam zjistili, ze mam nalomenej kloub na palci a dali mi to na 5 tydnu do sadry. Vypada to teda, ze na dalsi sparring akci si budu muset chvili pockat...
    TOMICK
    TOMICK --- ---
    GANJAMAN
    GANJAMAN --- ---
    Dneska jsem byl na tom Soptikove sparringu. Takovou nakladacku uz jsem dlouho nedostal... Takze jsem spokojenej ;]
    TOMICK
    TOMICK --- ---
    LOUZICKA: nene to bude prava čínská Jarmila :DD
    TOMICK
    TOMICK --- ---
    LOUZICKA: nike?:D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam