• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCCHADětská kniha
    LILY
    LILY --- ---
    FIFI: tak jsem na ty opráski koukala v knihkupectví, že bych zakoupila bratrovi, ale to je jen takový minisešitek s pár stránkami. Za ty prachy jsem to tam nechala.
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    RYBKA: pravdu mas
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    BALAENA: ještě jednou díky za tip - kniha dnes dorazila jsem nadšena! snad se bude prckům také líbit..
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    V ruce jsem to neměla, ale takhle podle popisu bych to dětem asi nepořídila, bála bych se dost toho, že dokud nemaj v hlavě nějak zakotvený pravopis, zbytečně je to plete - a ani tím pádem nejsou schopné některé vtipy ocenit.
    CH_IN_A
    CH_IN_A --- ---
    FIFI: jako kratke komiksy nekde na netu nebo v novinach je to asi fajn okoreneni ale jako knizka je to asi jako nasypat si plnou hubu koreni :)
    FUNTL
    FUNTL --- ---
    FIFI: osobne jsem fanynkou, ale podle me bez znalosti kontextu, tj. historie v hloubce uciva SS, to vyznamne ztraci pointu. Ale tymas doma uz nejake takove velke a chytre deti, ne? :)
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    FIFI: podle mne OK pro dospělé - dokonce mi to přijde super, ale mým dětem bych to asi až do puberty určitě nekupovala - teda to si myslím teď, když jim jsou 2 a 3 roky, nejsem nijak puritánská, ale zkrátka Zimkunda a další obraty mi pro předškolní děti a děti ze ZŠ v knize OK nepřijdou
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    FIFI: Me to strasne irituje... ani nechapu smysl toho, proc to takhle pisou.
    LILY
    LILY --- ---
    FIFI: někdy mě to baví, někdy mám pocity rozporuplné. Ale pro dítě by mě to nenapadlo asi.
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    FIFI: Ovšem zase, ta možnost, že dítě ve školce na výtku paní učitelky odpovídá "sestimsmiř"... lákavé. :)
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    FIFI: Mně líbí, ale dítě (a tím myslím i velmi starší dítě) podle mě nebude všechny ty odkazy pobírat a vtipná mu maximálně tak bude připadat ta zmršená gramatika.
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    FIFI: to mám hrozně ráda, myslím, že i dětem by se mohlo líbit.
    FIFI
    FIFI --- ---
    Co si myslite o tomhle:

    Opráski sčeskí historje - jaz | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví
    http://www.kosmas.cz/knihy/189388/opraski-sceski-historje/

    Opráski sčeskí historje – Wikipedie
    http://cs.wikipedia.org/wiki/Opráski_sčesk%C3%AD_historje



    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    FIFI: sehnala jsem poslední kus v hlučínském Knihcentru
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    Včera jsem musela při osobní návštěvě v knihkupectví, že knížek pro děti tohoto typu vychází neuvěřitelné množství a že mnohé jsou i celkem vkusné. B na tom vydělal k vánocům knížku o lidském těle, která tu byla zmíněná, a navrch jednu o vlacích, protože ty jsou pro něj stejně zájmem číslo jedna.
    ZEGA
    ZEGA --- ---
    MAGGIE: obcas ji maji za uzasnou cenu 149,- v kniznim outletu v cerne labiti.
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    MEDVED007: tu máme a je celkem fajn
    FIFI
    FIFI --- ---
    MAGGIE: bohuzel neni ani u dodavatele, Kosmas ji nema odkud vzit.
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    BALAENA: vida, díky!
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    MAGGIE: podle webu by to měli ještě mít na některých prodejnách
    Malá dětská encyklopedie | KNIHCENTRUM.CZ
    http://www.knihcentrum.cz/mala-detska-encyklopedie/d-117318/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam