• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCCHADětská kniha
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    Tak jsme se divala, ze Maps maji vyjit v nakladatelstvi Host a to uz 19.9.2016
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    LADY_MYSKA: zrovna jsem chtěla začít pátrat po něčem podobném, tak dík za tip. Čím jsou tyhle Mapy tak skvělé, že stojí za to si počkat? :)
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    dalsi objevena knizka, ktera vychazi okolo 22.9.2016

    Jde sem lesem | Nakladatelství Portál
    http://obchod.portal.cz/jde-sem-lesem/
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    LADY_MYSKA: my knížky jedeme pořád taky, naštěstí o to od nich neodradilo. Toho jsem se bála. Ale on si to pouští v autě nebo když není třeba čas číst, protože dělám večeři nebo něco řeším s kojencem a on už neví, co by. Pak si ty z věci z toho hledáme jinde. A potěšilo mě, že to, co se z knížky naučil, umí použít, nemá to jen nabiflované. A ještě mě z toho s oblibou zkouší.
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    ANNAWA: to je to, proc porad vaham, jestli jo - pac ja radeji knizky, ale verim, ze pro cilovku super.
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    LADY_MYSKA: Albi, dostali jsme, jinak bych to nekoupila, přišlo by mi to asi drahý, ale Bart to miluje a teď, když to vypadalo, že ji ztratil, už bych určitě další koupila. U nás veliké využití a knížek přibývá. K svátku si přál a dostal Atlas světa. Pak má Svět zvířat, Českou republiku a ANgličtinu, plus puzzle náš stát, které dostal, a Hry do auta, ta je teda slabší, i když ji má taky rád.
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    ANNAWA: elektronickou tuzku mas tu albi a nebo nejakou jinou?
    U te albi se stale rozhoduji, jestli domu poridit a nasledne kolik ( jestli staci jedno a nebo radeji vzit dve - deti je doma preci jen vice).
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    LADY_MYSKA: jj, to bych taky počkala, my už ji nějaký čas máme, tak za to jsem zase ráda, Bart má takový cestvatelsko-zoologické období už asi rok, ještě o kombinuje elektronickou tužkou. Na amazonu jsem k tomu koupila i úkoly.
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    ANNAWA: no ja jsem ji chtela kupovat nedavno, ale kdyz jsem se dovedela, ze ma vyjit cesky, tak si pockam
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    LADY_MYSKA: ty máme v AJ a jsou boží. A ta angličtina tady vlastně nevadí. Už umím různé druhy velryb a lesních plodů :-)
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    LADY_MYSKA: díky, naučím se do příště pořádně číst, slibuju
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    Ja se vlastne vubec na podzim netesim - ma vyjit tolik krasnych knizek

    Hodne se tesim na
    Ktere maji vyjit cesky, tak jsem je zatim ani neobjednavala
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    LADY_MYSKA: ale v edičním plánu to Albatros nemá, nebo špatně čtu, to je taky klidně možné
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    MAGGIE: Kdyz jsem kupovala toho sveho, tak v knihkupectvi pani rikala, ze kazdy rok vyjde novy dil.
    Tak nejak s tim pocitam
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    Nevíte, jestli letos vyjde druhý díl Harryho Pottera - ilustrované vydání? Ten loňský, první ilustrovaný, je super, ráda bych pokračovala v nákupu. Domnívala jsem, se že to bude periodicky vycházet co rok, ale internet mlčí a v Albatrosu mi na dotaz dosud nezareagovali.
    FIFI
    FIFI --- ---
    LORAIN:
    MARKYSHA: v listopadu ma vyjit knizka podobna Kralickovi:

    O slůněti, které chtělo usnout - Carl-Johan Forssén Ehrlin | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví
    http://www.kosmas.cz/knihy/219710/o-sluneti-ktere-chtelo-usnout/
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    Dnes pri nocni prochazce jsem objevila, ze znovu vysla knizka O Mrackovi od P. Cecha. Je to kniha, kterou nekolik let neuspesne hledam.

    O mráčkovi - Pavel Čech | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví
    http://www.kosmas.cz/knihy/219433/o-mrackovi/
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    GIOMIKY: pro zacinajici botaniky je jeste Krtkuv herbar, je tam par informaci o rostline a na druhe strane je misto pro ulovenou kvetenu. Ukazka se mi nedari dohledat
    Krtkův herbář | Knihy.cpress.cz
    http://knihy.cpress.cz/krtkuv-herbar.html

    Co jsem ted mela dite na tabore, tak tam si delali herbar tak, ze meli info o keri ( tema tabora bylo Zakerne kere, podle knihy), k tomu si sebrali list ci vetvicku a vse dali do folie a prohnali laminovackou.
    Vysledek vypada takhle


    Doma pro deti mam lis na kvetenu tenhle


    Konec botanickeho okna

    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Doufam, ze to nebude prilis off-topic, ale jak se vladtne dela takovej detskej herbar? Matne si pamatuju, ze se sebere kytka, utrhne list, pak se da do knihy vylisovat a pak se nalepi do sesitu. Ale jeste se to necim prelepovalo? Nejakym pruklepakem bo co. A taky hezky popisek, samozrejme.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam