• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCCHADětská kniha
    GORMIE
    GORMIE --- ---
    BEBERA: No tak Heidi, děvčátko z hor to holt není, no. ;)
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    RYBKA: Přišlo mi to bez nápadu, bez příběhu, bez napětí... V podstatě o ničem, pokud se odmyslí psychóza Filína...
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    BEBERA: Taky díky, až se mi to dostane do ruky, pořádně se na to podívám. Co se ti na tom nelíbilo?
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    RYBKA: Měli jsme půjčeného na místní doporučení pro sousedčinu dceru Filína Fidlu, přišlo mi to hrozné. Pokud by si to syn přinesl a četl sám, neřekla bych ani popel, ale já mu něco takového číst nebudu...
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    GORMIE: PIPIN: Díky. Zkusím to doma zařadit do četby :-)
    PIPIN
    PIPIN --- ---
    RYBKA:
    GORMIE:
    A já dodám, že moje děti mají od G Basse, krom již uvedeného, docela rády i Záplaťáka (který je paradoxně trochu vážnější než třeba Filín)
    GORMIE
    GORMIE --- ---
    RYBKA: Četli jsme první dva díly (Legenda, Barbar), mělo to veliký úspěch u obou synů (tehdy 6 a 10 let). Je to taková ztřeštěnost, sci-fi a fantasy dohromady. Starší syn četl v 8 letech všechny díly Filína Fidly a taky se mu to líbilo.
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    Znáte někdo Legendu o žabákovi, případně nějakou další knížku od Guye Basse? Stojí za pozornost?
    HYPERION
    HYPERION --- ---
    Kačeři z Kačerova v prvním svazku vázané pětidílné série těch nejslavnějších příběhů od Dona Rosy, Carla Barkse a dalších...

    XB-1 » Křest nejslavnějších příběhů z Kačerova na Crweconu
    http://www.casopisxb1.cz/aktuality/zlata-klasika-dona-rosy/
    MADE
    MADE --- ---
    ANDREJKA: Ano, oboje nakladatelstvi Host...

    My mame doma Domek a Mapy a prekvapuje me, ze Mapy si dost oblibil syn skoro triletak. Prohlizi si je jen pod dohledem, aby z toho neco zbylo, ale ma je fakt moc rad...
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    FIFI: ale Pod zemí, Pod vodou až na podzim.
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    FIFI: jj, už ji mám ;-)
    FIFI
    FIFI --- ---
    nebo tady (krome Zahrady) vsechno:

    Pod zemí, pod vodou - Aleksandra Mizielińska, Daniel Mizieliński | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví
    https://www.kosmas.cz/knihy/231403/pod-zemi-pod-vodou/
    FIFI
    FIFI --- ---
    MADE: tady :

    Pod zemí, pod vodou - Aleksandra Mizielińska, Daniel Mizieliński | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví
    http://old.kosmas.cz/knihy/231403/pod-zemi-pod-vodou/
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    MADE: dost se na ni tesim :-)
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    MADE: a k Domku a Designu jeste Zahrada, stejná serie, jini autoři.
    FORDOVA
    FORDOVA --- ---
    ANDREJKA: Jojo, taky ji bude vydávat Host.
    MADE
    MADE --- ---
    ANDREJKA: Vysly knizky Domek a Design. V zari ma vyjit jeste knizka Nad zemi a pod vodou (nebo jaky je presne nazev) a uz se tesim:)
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    ANDREJKA: mamoko série nemá žádný text, objednali jsme v Polsku
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam