• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCCHADětská kniha
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    A co máte v plánu pořizovat? Jen pro inspiraci. Díky.
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    MAGGIE: to nejsou zbytecne utracene finance, ale investice do budoucnosti, vybirame preci krasne a hodnotne knihy :-))
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    QUANTI: taky jsem na tom stejne, ale tak nejak s vanoci nepocitam. Navic se bojim, ze budu pripisovat dalsi a dalsi, ktere se objevi.

    QUANTI
    QUANTI --- ---
    MAGGIE: já už teď mám zase přetékající seznamy dětských knížek na Vánoce :/ :D
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    Nevím, jak vy ostatní, ale jak se blíží Vánoce, mám rozporuplné pocity - pozitivní rozhodně je, že zase nakoupím spoustu nových knih a nebudu z toho mít výčitky, že "zbytečně" utrácím peníze :)
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Chystam se na tohle a tohle.



    OHONEY
    OHONEY --- ---
    nemate prosim nekdo mou detskou bibli "Galimatyáš v Tichomoří" v elektronicke verzi? papirova zustala doma..Jedu s malou na tyden do sveta a rad bych ji predcital.
    diky
    FIFI
    FIFI --- ---
    JANISKA: vypadá to, že nedojde
    JANISKA
    JANISKA --- ---
    ANDREJKA: Dcera ji dostala jako dárek někdy krátce před druhýma narozeninama, ale určitě by ji zvládla i dřív.
    JANISKA
    JANISKA --- ---
    FIFI: Aha, tak tu neznám. Myslela jsem Das Wimmlinger Geschichtenbuch. Tak třeba na ni taky časem dojde, ta naše z Německa už je od dětí úplně roztrhaná, takže pokud by vyšla v češtině, skočíme po ní :)
    GORMIE
    GORMIE --- ---
    BALAENA: Tak jsem nakonec zakoupil. v plánu mám právě rodinné předčítání, tak uvidíme, jak to půjde. Kniha je sympaticky tlustá a váží zhruba tolik, jako cihla. Obrázky jsou fakt nádherné.
    FIFI
    FIFI --- ---
    JANISKA: Básničky nevím, ale příští rok bude kuchařka pro děti s jednotlivými postavami
    FIFI: ten minibox do kabelky s Jarem, Létem...pravděpodobně těsně před vánoci.
    JANISKA
    JANISKA --- ---
    FIFI: a nevíš, zda se nechystaji nechat přeložit knížku básniček téže autorky, která rozvíjí příběhy postav z tohohle cyklu?
    FIFI
    FIFI --- ---
    MADE: ta miniverze Bernerove bude mozna jeste letos.
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    DZODZO: však o to jde. Že tohle není kniha pro rodinné předčítání (jo, někde to tak vedou, že si děti čtou samy, ale něco si čte rodina dohromady. u nás to nehrozí, nečtu dost rychle na to, jak rychle chce puboš ty informace dostat), ale že si má rodina vystát pořadník a přečíst si to každý sám
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    tomuto moc nerozumiem: Doporučený věk: 10+ Počet stran: 624

    Pokud vám děti nebudou u četby sedět na klíně, aby si mohly všechny obrázky prohlížet během četby, je možné, že je kniha bavit nebude.

    to by som cakal ze 10-rocne decko uz si cita samo a nie so mnou :)
    GORMIE
    GORMIE --- ---
    TANAIS: Zatím to mám na seznamu "možná".
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    Cetli jste Timeless?

    Timeless: steampunk i moderna ve světě plném robotů, dinosaurů, páry a pirátů. V příběhu pro malé i dospělé - Fantasymag.cz
    https://www.fantasymag.cz/...vete-plnem-robotu-dinosauru-pary-a-piratu-v-pribehu-pro-male-i-dospele/
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    https://antikvariat-brno.cz/...itilo-slunce-baje-a-povesti-stareho-egypta-mezopotamie-a-izraele-1967
    Je to Petiška. Egypt, Izrael, Metopámie. Moc hezká kniha.
    Doporučuji.

    ANNNA
    ANNNA --- ---
    Tři bratři - Zdeněk Svěrák | Databáze knih
    https://www.databazeknih.cz/knihy/tri-bratri-220635

    Tři bratři v knižní podobě. Film jsme neviděli, údajně je to v podstatě jen lehce upravený scénář, ale moc si to užíváme. Máme naposlouchané "opery", takže hudební pasáže zpíváme i s dětmi, občas si s mužem střihneme při předčítání nějaký ten duet.
    Ilustrace krásný.

    Za nás dobrý, doporučujeme!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam