• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCCHADětská kniha
    GORMIE
    GORMIE --- ---
    FIFI: To nevadí. Hlavně, že bude!
    FIFI
    FIFI --- ---
    GORMIE: Tak Prasina 2 nejdrive zari - rijen 2019
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    FIFI: jj, koukala jsem, že jsou i další díly, ale zatím jen první - uvidím, jakou bude mít odezvu
    FIFI
    FIFI --- ---
    MAGGIE: Amulet je i dvojka, to asi vis.

    Trojka ma byt nekdy zjara.
    FIFI
    FIFI --- ---
    MAGGIE: pisecnici jsou bajecni !
    FIFI
    FIFI --- ---
    MAGGIE: pisecnici jsou bajecni !
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    už nebudu koukat na nabídku eshopů, už nebudu koukat na nabídku eshopů, už nebudu koukat na nabídku eshopů.. další objednávka knih, protože na Vánoce jsou knihy třeba - už se těším, až je budeme pročítat - pro naše mimina (7 a 8 let)

    Táta za všechny prachy - David Walliams
    Lichozřouti - 1. díl (budou je číst společně ve škole)
    Amulet 1 - Kazu Kibuishi
    Vačice, která se nesmála - Frank Tashlin
    Písečníci a bludný asteroid - Václav Dvořák (mimo jiné i protože je to pán od nás z TUL, kterého takto ráda podpořím)
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    FIFI: Taky už nevím, co přesně jsem si v hlídání nastavila, email mi ještě nepřišel.
    FIFI: Já to pořídím určitě, kdyby jen ze "sběratelských" důvodů (autorka je moje bývalá spolužačka). Uvidíme, jaký úspěch u dítěte to bude mít.
    FIFI
    FIFI --- ---
    ale nevím no. nechcete se na to podívat nejdříve někde v knihkupectví? Jako svítí to, to jo..
    FIFI
    FIFI --- ---
    QUANTI:
    ATUARFIK: tak je to skladem: https://www.kosmas.cz/knihy/245728/co-skryva-noc/


    ATUARFIK: nevím, jak máš nastaveno to hlídání, zda již máš objednávku jako osobní odběr v Horoměřicích .. případně kontaktuj Kosmasí eshop
    FIFI
    FIFI --- ---
    ATUARFIK: v Horoměřicích dnes, ale v prodeji až od zítra.
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    FIFI: Godot hadr! :)
    FIFI
    FIFI --- ---
    ATUARFIK: tak nic, zase se to odsunulo až na další týden.
    FIFI
    FIFI --- ---
    ATUARFIK: tak jo:) Napíšu sem, až to v Horo bude.
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    FIFI: Hip hip hurá, do Horoměřic to mám pět minut volným krokem! Díky moc (mám na stránkách nastavené hlídání, ale tohle je super informace předem).
    FIFI
    FIFI --- ---
    ATUARFIK: já myslím, že do centrální skladu to přijde zítra /čtvrtek/. Osobní odběr bude možný v pátek zde:
    https://www.kosmas.cz/info/ceny-dopravy/

    Cena vč. DPH
    Osobní odběr v knihkupectví (odběrné místo ve skladu v Horoměřicích 0,-) a to v pátek je do 15 hodin - je to za Prahou, nevím, jak to máš daleko...

    QUANTI: no jo, tiskárny nestíhají všechny a tohle je z toho zahraničí...
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    FIFI: O chlup! Nebude ten kamion stát někde v pátek na hranicích, že bych si tam skočila, abych to měla doma na páteční narozeniny? :)
    (Ne, vážně - díky za info. Ono za chvíli začne to pravé předvánoční zasilatelské šílenství, a to bude teprve zábava.)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    takže jenom měsíc sekera, no dobrý :D
    FIFI
    FIFI --- ---
    ATUARFIK: jede to z turecka a snad v pondělí by to mohlo být v knihkupectvích!
    ANNNA
    ANNNA --- ---
    RYBKA: Co audiokniha? U nás jsou docela oblíbené Pohádky ze ZOO, kde je jeden z příběhů o velbloudovi... https://www.kosmas.cz/knihy/178283/pohadky-ze-zoo/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam