• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCCHADětská kniha
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    Syn (5) má pirátské období, máte tip na knížku?
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    LORAIN: jsme na tom podobne, tedy u nas cte jen dcera a sama, ale kazdy dil ma precten nekolikrat.

    Mam obrovskou radost, pac konecne si nasla cestu k HP ( prislo mi, ze byla v pozici, to preci nebudu cist a hlavne, je to v domaci knihovne) a hlavne, k hobitovi a spolecenstvi prstenu
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    U nás teď velmi boduje Hraničářův učeň. Desetiletý to hltá a nemůže se odtrhnout a sedmileťáci měli zpočátku spoustu otázek k použitým výrazům, ale už si zvykli a milují to taky. A líbí se to dost i mně, takže jim to čtu opravdu ráda.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    SEVERINE: Asi si pro ně skočím do knihovky, tenkrát byly k dispozici jen dva díly.
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    MAR_TINA: zrovna čteme. můj přídavek k básnění : byla to moje asi tak druhá samostatně přečtená kniha. dokáže to poslouchat páťák, třeťák i předškolačka .. a samo já se bavím.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    ALDEMIK: Alenka z planety Země. Kir Bulyčov
    ALDEMIK
    ALDEMIK --- ---
    Jak se jmenuje ta asi scifi dětská knížka o holce a vesmíru, co o ní tady pravidelně někdo básní, jak ji v dětství miloval?
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    Dostala se mi do ruky knížka Eliáš a babička z vajíčka od Procházkové a moc se mi líbí. Četla jsem kus druhákům a jim se líbila taky. Hezký příběh, hezky napsaný, hezky ilustrované.
    JANISKA
    JANISKA --- ---
    Neznáte prosím nějaké moderní převyprávění Šípkové Růženky, které by bylo vhodné už pro cca osmileté děti? Mě napadají pořád jen takové už spíš (young) adult tituly (jako třeba Gaiman)
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    ANNAWA: nevyhledavam zvukove hracky, ale tohle bych doma mela rada.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    LADY_MYSKA:
    ANNAWA: nene, nic, co dělá zvuky. Dítě jich nadělá dost samo :)
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    LADY_MYSKA: jako dárek něco zvukového?!
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    MAR_TINA: a co Pecku?
    Packa hraje rock – Axióma
    http://www.axioma.cz/obchod/packa-hraje-rock/
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    YMLADRIS: proč se zmrzlináři zavařilo auto? Asi mělo málo zmrzliny :DDD (pardon, nešlo odolat)
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    EETEE: dnes ma Fragment 70 procent slevu, napr. tato hezka "co se deje na obrazku" za 60 kc

    Co se stalo na výletě | Albatrosmedia.cz
    https://www.albatrosmedia.cz/tituly/33909680/co-se-stalo-na-vylete/

    Jak se dostal nafukovací krokodýl do vody?

    Komu utekla kuřata z klece?

    Proč se zmrzlinářovi zavařilo auto?
    EETEE
    EETEE --- ---
    MAR_TINA:
    Synovi jsou už dva, ale už přes půl roku ho dost baví "hledací a ukazovací" knížky typu:
    "Co se děje kolem nás" od Anne Suess, nebo leporela "Velká kniha o" z nakladatelství Ella & Max (pravda u syna Stavba a O Autech, ale podle mně nejsou vyloženě úplně klučičí, i ty ostatní stojí za to - teď plánuju ještě Prahu a Dinosaury).
    Leporela | Ella a Max
    https://www.ellamax.cz/leporela/

    Líbily se mu dost i odolná A6 leporela Infoa dětem "Moje první kniha".
    Ty mi doporučila kamarádka, její děti je taky milovaly (A to už jim je před deset... ;-) )
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    RYBKA: Přesně to jsem čekala u nás....ale zase ta chvála... tak jsem Zimu půjčila v knihovně. Nezastírám, že jsem byla v šoku, jak moc se to chytlo....

    Teď už v tom čím dál tím víc jede i mladší - ta původně vypadala, že to není její šálek kávy...
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    BEBERA: a jo, tu syn miloval.
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    MAR_TINA: ještě hodně lidí doporučovalo puntíkovou knížku... https://www.databazeknih.cz/knihy/knizka-77806
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    Taky jsem na místní doporučení koupila Jaro a naše děti to prohlídly tak 3x a pak odložily a už se k tomu nevrátily, to jen pro doplnění "statistiky", a aby bylo zřejmé, že ne všechny děti to tak žerou ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam