• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BASKWolkrovka :: Klub "W10" :: Domácí kočovný klub

    PROGRAM:

    www.wolkrovka.net


    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------
    !!! [ OKRAJ / festivalfestival / 7.10.2011 / CR - Praha - louka u Draháňské rokle ] !!!
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------
    rozbalit záhlaví
    TERRANCE
    TERRANCE --- ---
    MARKIZ:
    BASK: To bude radosti. Chudak z toho vypadal docela prepadle
    BASK
    BASK --- ---
    ještě něco ze ztrát a nálezů: na kalbě 16.1. se našel pod kobercem na schodišti mobil - vysouvací Sony Ericson, majitel nechť se neprodleně hlásí na velitelství W10.

    Foto zde ("chcete mě??"):


    BASK
    BASK --- ---
    Takze patecni lineup vypada nasledovne:

    16:15 divadlo - PÍPÁTKO (W10 DnD)
    17:00 divadlo - RUR (W10 RANANIN)
    --------------------------------------------
    17:45 Asstma (electroexperiment, prg)
    18:30 Flaming Wheel (r'n'r, prg)
    19:30 Kočkolit (punkrock, prg)
    20:15 KPP (punk, prg)
    21:00 Samochotio (hc/crust, nový bor)
    --------------------------------------------
    22:00 Kuba Čermák + band (alterfolk, brno/teplice)
    23:00 Pája Junek (funfolk, prg)

    vice tady:
    [ FESTIVÁLEK NA OBNOVU WOLKROVKY / festivalfestival / 29.1.2010 / CR - Praha - Klubovna na Dejvické (ul. Gen.Píky) ]
    HAGGISH
    HAGGISH --- ---
    RUDA_JAN: grena je dostatečná náhrada, ta limonáda, je taky sylvána? Určitě si zaexperimentuju!

    (není na tohle nějaký klub?)
    RUDA_JAN
    RUDA_JAN --- ---
    nase zasoby nepolozite! :D
    malinovku nemame, ale mame tocenou grenu a dalsi lahvovy limonady z cerny hory.. doporucujou ctyri ze ctyr clenu tymu.. :)
    HAGGISH
    HAGGISH --- ---
    HATEMAN: tentokrát nebude za celovečerním programem pokus vyřídit bar..ale jestli máš chuť, můžeš to zkusit (co jsem viděla, jsou zásobení). ....Zůstávám na malinovce.
    BASK
    BASK --- ---
    Klub zavřel, komunita žije. Tady je naše další, a na nějakou dobu poslední detašovaná akce:
    [ FESTIVÁLEK NA OBNOVU WOLKROVKY / festivalfestival / 29.1.2010 / CR - Praha - Klubovna na Dejvické (ul. Gen.Píky) ]
    RUDA_JAN
    RUDA_JAN --- ---
    a uz se tam na vas vsichni tesime ! skoda jen ze budu zrovna pryc :D
    TIGRIS
    TIGRIS --- ---
    HATEMAN:
    jj synku v Klubovne. Tam to je aspon vetsi...
    HATEMAN
    HATEMAN --- ---
    BASK:
    wohohohohooou,
    no jestli to bude v podobném duchu jako rozlučka, tak to už asi podruhý nepřežiju.. :)
    a to bude v tej Klubovně?
    BASK
    BASK --- ---
    wohohohohooou
    prijdte na benefici na novy prostor za dva tydny v patek 29.1.2010... 8 kapel + 2 divadla á 100,-
    HAGGISH
    HAGGISH --- ---
    wohohohohooou,
    tak tedy, loučení je za námi, mám pocit, že proběhlo v duchu dobré nálady, přesto (nebo spíše právě proto) se dnes nezmůžu ke komentáři.. rekapitulovat začnu až zítra..
    BASK
    BASK --- ---

    ROZLUČKA S WOLKROVKOU

    UŽ TUHLE SOBOTU !!!

    - Od 17:00 otvírá BAR
    - 19:00 Stožáry - (http://bandzone.cz/stozary) - akustický šamanský úlet
    - 20:00 DUO FN - (http://bandzone.cz/duofn) - temně poetický existenciální folk
    - 21:00 DEGTUKAS - (http://bandzone.cz/degtukas) - industriálně psychedelický rockový kotel
    - 22:00 DÁLA - (http://bandzone.cz/jezinka) - harmonikář nové vlny
    - bude otevřeno do 24:00

    - tentokrát (mimochodem poprvé!) nedobrovolný vstup 50Kč.
    EJCZKA
    EJCZKA --- ---
    BASK: pekny
    JND
    JND --- ---
    BASK:
    Pěkný .....
    IN_DIE
    IN_DIE --- ---
    BASK: povedený:)ještě jsi měl vyfotit basťochův plůtek na začátku a na konci + tvary jeho obličeje v různých fázích:)
    BASK
    BASK --- ---
    Asi to moc nesouvisi s Wolkrovkou, ale nevim, kam bych to plac...

    Bastoch B-Day

    (c) Bask    (c) Bask    (c) Bask    (c) Bask    (c) Bask    (c) Bask    (c) Bask    (c) Bask    (c) Bask    (c) Bask    (c) Bask    (c) Bask    (c) Bask    (c) Bask    (c) Bask    (c) Bask    (c) Bask    (c) Bask    (c) Bask    (c) Bask    (c) Bask    (c) Bask    (c) Bask    (c) Bask    (c) Bask    (c) Bask    (c) Bask    (c) Bask    (c) Bask    (c) Bask    (c) Bask    (c) Bask    (c) Bask    (c) Bask    (c) Bask    (c) Bask    (c) Bask    (c) Bask    (c) Bask    (c) Bask    (c) Bask    (c) Bask   

    MILLY
    MILLY --- ---
    "Jste" to tam zařídili- koukam, že se mi nějak spletlo písmenko. :-)) (asi, že bych ráda něco takhle dělala.)

    Jinak mi teď přišla zpráva z Prostoru Underground- a napadlo mě, jestli byste neměli zájem..:

    "Vážení a milí příznivci Underu,

    v termínu od 11.2. do 26. 2. byla z technikcých důvodů zrušena výstava obrazů. Volné stěny tedy nabízíme k využití, máte-li zájem či znáte někoho, koho by tato nabídka zaujala, dejte vědět. Vernisáž je v plánu 11. 2.

    Sklepmistr
    Prostor Underground
    http://www.prostor-underground.cz/ "
    MILLY
    MILLY --- ---
    Taky je mi to líto. (a ještě zrovna, když jsme to tam "nahoře" tak krásně zařídili..)
    DOKUZONTA
    DOKUZONTA --- ---
    TIGRIS: To je dosti jedosti. Smutne a hloupe... Takove prijemne misto :(
    IGNIS_FATUUS
    IGNIS_FATUUS --- ---
    tyjo, lidi jsou fakt divný :(
    přeju hodně štěstí s hledáním nových prostor!
    (nevim jestli dorazim na rozlučku - zkouškový v plnym proudu holt...)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam