• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BASKWolkrovka :: Klub "W10" :: Domácí kočovný klub
    TIGRIS
    TIGRIS --- ---
    S_TEJK:
    Tomas z truhlarny, na kteryho byl celej areal, nedodrzel nektery podminky najemni smlouvy - ktery ani moc dodrzet nesly, hlavne slo o pojisteni (nepojistitelny) a technickej stav objektu. bud s tim maj jiny plany, nebo se ho chteli proste zbavit.
    S_TEJK
    S_TEJK --- ---
    TIGRIS: sakra, je mozne znat duvod vystehovani?
    JOHY
    JOHY --- ---
    TIGRIS: prokletí pokačuje...
    TIGRIS
    TIGRIS --- ---

    Sovička odlétá z Bubnů


    Oficiálně vypouštím smutnou (a většině z vás už stejně známou) zprávu, že do konce října se wolkrovka (stejně jako všichni ostatní uživatelé areálu) musí vystěhovat z prostoru při nádraží Bubny. Náhlá výpověď smlouvy od českých drah, proti který neni možný se bránit ani protestovat, protože formálně sou v "právu". Rozlučka bude příští sobotu (23. 10.) od 18 h. Hledáme si zase nový místo, budem vám vděčný za typy a informace stejně jako za pomoc při vyklízení a stěhování - půjde o data 24., 25. a 26. 10. Sháníme řidiče s dodávkou, lidi na stěhování apod. víc na http://www.wolkrovka.net/pages/kontakt.htm
    Poslední týden v říjnu je zrušenej všechen program. Je to teda všechno k vzteku a pláči, ale ňák to zvládnem přece.
    FRUITS
    FRUITS --- ---
    bohužel. hele tak já ji k vám donesu a třeba ji někdo bude hledat, nějak ji nepotřebuju.
    JOHY
    JOHY --- ---
    takhle natahovat majitele klubu, to se jentak nevidí...
    BASK
    BASK --- ---
    ehm.. tak druhej pokus.. ééé.. 2 GB ??
    FRUITS
    FRUITS --- ---
    BASK: Bohužel je to značka jiná, ale třeba ses spletl, dá se charakterizovat ještě dalšími způsoby.. našel sem ji venku na trávě.
    BASK
    BASK --- ---
    FRUITS: tak ta je určitě moje ! Sandisk Ultra II ?
    FRUITS
    FRUITS --- ---
    zhruba před měsícem (HFD, kopec šišek, fumas), sem našel ve wolkrovce CF kartu, velkou, tlustou, do foťáku. Jak jsem teď zjistil, želbohu tam není ani jedna fotografie, tak kdyby jí někdo sháněl... Zájemce musí projít tajuplnou a hrůzostrašnou zkouškou!...

    DIMZI
    DIMZI --- ---
    pěkný upgrád stránek, na mém rajčeti kdyžtak přibyli fotky a většina je z w1o
    kralovske | seznam alb – rajce.net
    http://kralovske.rajce.idnes.cz/
    TIGRIS
    TIGRIS --- ---
    tez zveme vsechny poulicni hudebniky na tuto buskerVillskou akci,
    sirte smele dale!

    [ Tramvajová performance iniciativy BuskerVille / koncertconcert / 1.10.2010 / CR - Praha - tram číslo 17, wolkrovka ]
    HAGGISH
    HAGGISH --- ---
    TIGRIS
    TIGRIS --- ---
    HHANULKA
    HHANULKA --- ---
    propasla jsem zelene koule...to me mrzi...neplanujete je pozvat znovu???
    TIGRIS
    TIGRIS --- ---
    YBUKO:
    ses to ty svatkohudbackej (to zni dost vulgarne tento muj novotvar) dane? dala rikal o potramvajovy afterparty, v kalendari je volno, radi to tam usporadame. eliska
    KAPITAN_STIKA
    KAPITAN_STIKA --- ---
    Dovolím si vás pozvat na dnešní večír na Wolkrovku. Vstupné křesťanské, kapely krásné, program bohatý.


    BARKAA
    BARKAA --- ---
    :D jo, výzva to teda je! aspoň je co zlepšovat ;)
    SCATHACH
    SCATHACH --- ---
    No mě ty Ústečáci znějí trochu jako něco mezi kostelním sborem a vítězi Folkového kvítku. :P

    Promakaný to maj, to bezpochyby, ale chybí tomu přesně ta spontánní šťáva. Prostě málo punku :D. Ale zas je to výzva ne? ;)

    Osobně se mi třeba dost líbilo Tokyo...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam