• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BASKWolkrovka :: Klub "W10" :: Domácí kočovný klub
    BASK
    BASK --- ---
    v tydnu jsme se byli podivat na areal pragovky na kolbenove, je to hodne velky a tech prostor k pronajmu tam maj straslivy mraky - asi 5 salu a vyrobnich hal , dokonce prostory i na ateliery, dilny a buh vi co jeste... donedavna to pronajimali jenom filmarum kratkodobe, pred mesicem se to uvolnilo pro verejnost... tak kdyby nekdo se chtel taky rozhoupat... je to 25Kc/m2, vsechny prostory jsou jaks taks vytapene, vc. energii a vseho dalsiho je to pausalne 50Kc/m2. Rámus a hosti by jim nevadili. Správce je rocker, majitelé jsou trvale v zahraničí. Ve vetsine prostor neni voda a kanalizace, ale zachody jsou nekolikery dostupny v prvnich patrach. Perspektiva: minimálně rok a půl, spíš dva, pak kdo ví - developeři si brousí zuby.
    Btw pozastavme se nad doslovnym vyrazem slova "developer".. K placi, co.
    V pondeli budeme jednat, jestli do toho jdeme nebo ne.

    http://www.mapy.cz/#mm=TtTcFP@ax=133280320@ay=136031072@at=Prostory@ad=Wolkrovka%20?@sa=s@st=s@ssq=kolbenova@sss=1@ssp=120511596_127184588_150068332_149941964@x=133282368@y=136031360@z=15
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    ALATAR: vzdyt je to v jinonicich! to je synonymum pro brno u rodilych dejvicaku.
    JOHY
    JOHY --- ---
    s waltrovkou nepočítejte. je tam naplánovanej velkej developerskej projekt. tak jako tak by to bylo dočasně. hledejte jinde.
    ALATAR
    ALATAR --- ---
    YBUKO: To IMHO vypadá jako dobrej nápad. Ani ta dostupnost neni tak spatna..
    TREPP
    TREPP --- ---
    YBUKO: FHS je sice kousek, ale dostupnost podle mě nic moc. Tři stanice busem 130, co jezdí po půl hodině, nebo pěšky zkratkou kolem garáží a pak okolo celý fabriky... (tedy ne všude po chodníku). Zpátky na metro bych se nevracel, vyšel by líp bus 137, co jezdí na Smíchov...

    Co jsem slyšel a kousek i viděl, tak tu starou administrativní budovu (třetí foto, bílé cihly) chtějí zachovat a pronajímat jako kancelářské prostory, jinak tam probíhají neustále demoliční a sanační práce... ostatně teď jsem něco vygooglil, asi to mluví za vše:

    Informační centrum Prahy 5 - služby a poradenství pro občany, turisty a návštěvníky.
    http://www.infopraha5.cz/rozvojove-projekty/nevzhlednyarealwaltrovkyvystridamodernictvrt__s203x235.html

    A tak je to všude.
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    YBUKO: já nevim .) jen mě to napadlo .))
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    YBUKO: pokud by bylo otevřeno přes den, dalo by se to potažmo pojmout jako klub pro studenty FHS a UK, je to kousíček.
    BASK
    BASK --- ---
    ZYAN: tam jsem se byl podívat v listopadu a ten areál vypadal dost nehostinně.. resp. vstup přes vrátnici, závora, hlídané parkoviště... ale jinak tahle oblast zapadlych dejvic mi imponuje...
    ZYAN
    ZYAN --- ---
    V mlýnské je dost prostor na pronájem v bývalé papírně
    Pronájem nebytového prostoru Mlýnská, Praha 6 - bezrealitky.cz
    http://www.bezrealitky.cz/nemovitosti-byty-domy/76748-nabidka-pronajem-nebytoveho-prostoru-mlynska-praha-6/
    DRUDRIGER2
    DRUDRIGER2 --- ---
    co vim tak na proalt inzeuji i nackove nebo respektive radikalni pravice.sam nevim co si mam o proalt myslet. spise je to snaha spojit vsechni ktery sou proti necomu.s tima pravicakama za to asi nemuzou ze je pravicaci inzerovali ve svich webech.spise by byla sranda kdyby se proalt rozrostl tak b to asi byla bitka ci co.ale to je jedno.na druhou stranu mozna spise proalt nez jednotlive levicove organizace.wolkrovce nejde prece o jasnou politickou prezentaci ale o to aby se upozrnilo na to ze delat alternativni klub pro mlade se neda a treba hlidat to aby se na tom nejaka politicka particka nechtela prizivit......
    JEZINKA
    JEZINKA --- ---
    VECTOR: co je na něm špatně? nebo ti principielně vadí levice?
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    To vazne chcete spolupracovat s ProAltem? :)
    JEZINKA
    JEZINKA --- ---
    YBUKO: tak ještě jednou takhle veřejně: dva ze tří omylů nejsou chyba respondenta, ale interpretace autorky. třetí omyl je můj, protože si ten pitomej název toho obskurního spolku pořád nějak nemůžu zapamatovat :)
    (napíšu markétě ať to opraví, ale nedělal bych z toho vědu, ten "plátek" bude mít mizernou čtenost )
    JEZINKA
    JEZINKA --- ---
    BASK: tak tohle máš na oplátku

    Sdružení „Wolkrovka“ pomáhá lidem objevit alternativní umění | Místní kultura
    http://www.mistnikultura.cz/sdruzeni-%E2%80%9Ewolkrovka%E2%80%9C-pomaha-lidem-objevit-alternativni-umeni


    docela dost mě pobavilo to , jak muselo metalový publikum poslouchat folk. to fakt živě vidím:) škoda že jsem tam tehdy nebyl.
    (ale sluší ti to tam teda líp než mě, ach jo.)
    BASK
    BASK --- ---
    YBUKO: jasný.. a vůbec, víš jak je to s médiama.. řekneš "A" a oni napíšou "B" a v Blesku ještě X, Y, Z a k tomu, žes spal s Vondráčkovou.. Každopádně na spolupráci na dalším Svátku se moc těšíme !!
    HAGGISH
    HAGGISH --- ---
    YBUKO: určitě bude. Už nám v hlavě šrotuje, co dalšího podnikneme..
    SCATHACH
    SCATHACH --- ---
    Add klip Midi Lidi : moc hezký cover. Bask, coby nejpasivněší z morčat, mě fakt dostal :)! Díky.
    BASK
    BASK --- ---
    Proč vadí v Praze pouliční umění? | Místní kultura
    http://www.mistnikultura.cz/proc-vadi-v-praze-poulicni-umeni
    MILLY
    MILLY --- ---
    BASK: Hu! Obávám se, že tohle mi ani při nejlepší (ať už vaší, Tvojí, nebo mojí) vůli ušlej zážitek z benefice nenahradí....., ale což, doufam, že zas bude něco, kam se dostanu.. .o))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam