• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BLACKXMicrostock - prodáváme fotky
    RETAL
    RETAL --- ---
    Popisuješ fotky sám, když je zadáváš?
    Jak rychle přidáváte fotky?
    Máte zkušenost s přidáváním většího množství fotografií?
    BLACKX
    BLACKX --- ---
    Ja to zkousim od minuleho tydne a momentalne jsem registrovany na tech ctyrech, co jsou momentalne v zahlavi, tj. ShutterStock, iStockPhoto, Dreamstime, BigStockPhoto. Na iStockPhoto jsem jeste nic nenahraval.

    Zdaleka nejrychlejsi schvalovaci proces zatim byl na ShutterStock, kde byly fotky schvalene do dvou dnu a hned dalsi den se prodalo 8 exemplaru (ja mam z kazdeho $0.25). Pak dalsi den vubec nic (??) a dalsi den (= dneska) uz jich je prodanych pet. Pro ilustraci - moje portfolio je tady, momentalne s osmi fotkami: http://www.shutterstock.com/cat.mhtml?page=1&rows_per_page=10&sort_method=popular&gallery_id=305500&thumb_size=small

    Dal uz mam schvalene fotky na BigStockPhoto, ale z toho jeste nic nebylo, coz odpovida i beznym zkusenostem, o kterych jsem cetl. SS je podle toho nejuspesnejsi a BSP pokulhava dost v pozadi.

    Na Dreamstime trva schvalovani vic nez tyden, coz je otrava. Aspon je videt, kolik jeste zhruba u kazde fotky zbyva... me uz se to cekaci cas snizil ze 150 hodin na 90 ;)
    VASAX
    VASAX --- ---
    Hele jaký už s tím máš zkušenosti?
    VASAX
    VASAX --- ---
    Ahoj Kletusi! :-)
    DIXIE
    DIXIE --- ---
    uvazoval jsem o tom, ze s tim zacnu..
    jsem zvedav na vase zkusenosti.. ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam