• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BLACKXMicrostock - prodáváme fotky
    DAVVID
    DAVVID --- ---
    HYSTERIA: skoda, naky ty fotky sou pekny :)
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    DAVVID: je fakt, ze na to dost dlabu :)
    DAVVID
    DAVVID --- ---
    MIK_CZ: to je myslim kdyz penize co ti tam prijdou prekroci nejaky stanoveny limit... pokud jim zasles co chtej tak by meli dat pokoj.

    HYSTERIA: za posledni rok? To sem myslel ze se ty psi prodavaj vic :/
    MIK_CZ
    MIK_CZ --- ---
    BLACKX: :D no, mne ted prislo upozorneni z paypalu, ze musim zadat nejaky udaje jinak mi to bloknou, nejaky eu regulations, fuck .)
    GEEK
    GEEK --- ---
    BLACKX: to je lepsi nez sporici ucet:)
    BLACKX
    BLACKX --- ---
    Přišlo z iStocku:

    You reached the next redeemed credit level this year. Nice work!
    We’ve applied the new rate retroactively and added $1.5 to your account.

    Ti jsou tak hóóódní :D
    GEEK
    GEEK --- ---
    HYSTERIA: tak to jde. jsem ani nevedel, ze ss tak dlouho jede:)
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    GEEK: to je skóre za 9 let :)
    GEEK
    GEEK --- ---
    HYSTERIA: ty jo, 700 fotek. to bych nemel ani silu to tam vsechno uploadnout:)
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    GEEK: bud v klidu, ja 700 fotek a 250 dolaru z deset mesicu :D
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    BLACKX: aha ja to vice nezkoumal :) jojo tyhle dva tam jsou :)
    BLACKX
    BLACKX --- ---
    MIKEKT: "Sorry, we're not open for applications right now. Try again later."

    Je to víceméně jen pro zvané. Z ČR jsem se potkal s Pavlem Schlemmerem a Jarou Sijkou, kteří tam přispívají. Oba mají svůj styl, který tam pasuje (viz úvodní stránka). Není to běžná fotobanka.
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    Nezkousel jste nekdo tohle http://www.stocksy.com/ ?
    GEEK
    GEEK --- ---
    GEEK: blbe jsem se zeptal. oni ani kontributory zatim neprijimaj, koukam. spolupracujou s fotolii. ale jsem zvedavej, jaky to bude i z druhy strany, pro kupujiciho.
    GEEK
    GEEK --- ---
    jsem zvedavej, jak se vyvine tohle: http://cz.dollarphotoclub.com/. zkouseli jste nekdo?
    MIK_CZ
    MIK_CZ --- ---
    PATRICIE_: http://submit.shutterstock.com/?ref=340054 asi takhle .. budes prvni refeer .. :)
    MIK_CZ
    MIK_CZ --- ---
    PATRICIE_: tak ja bych se hlasil, s dovolenim :D
    PATRICIE_
    PATRICIE_ --- ---
    MIK_CZ: jj, mám v plánu posbírat různé fotky ze sérií, které na jiných bankách šly a některé fotky jsem si nechávala na později (např. zelené makovice, fotky oroseného piva s pěnou, karibské večerní restaurace na pláži, nějaká ta internacionální jídla, nějaké ty mašiny... ono to deset kusů dá :c)

    Tak všem moc děkuji za motivaci a rady. Brzy mi začnou home office days a budu na to mít i čas.
    A pokud by někomu pomohlo, abych si účet zřídila přes jeho link, může mi udělat něco jako patrona...
    BLACKX
    BLACKX --- ---
    PATRICIE_: Díky, smazal jsem to.

    PATRICIE_: Já bych byl taky pro SS všemi deseti. Mám tam největší výdělky... řekněme 50 % z celkových měsíčních příjmů jde ze SS, někde mezi 20 až 25 % z Fotolie a zbytek z ostatních fotobank (asi sedmi :) )
    MIK_CZ
    MIK_CZ --- ---
    PATRICIE_: shutter je fakt nejlepsi, nahraj pokud mozno ruzne fotografie, samozrejme dobre popsane, k tomu ti poslouzi ruzny key tool nebo zkopiruj a dopln keywords z jinych podobnych fotek.. neni to tak tezky, co jsem koukal, tak mi prijmuli vic fotek, co treba na dreamstime apod zamitli.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam