• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ANIQUESlintací galerka na téma móda ve filmu ....kostýmy....líčení....účesy....
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    Bel Ami - Milacek, teprve pujde do kin,

    ale uz ted se tesim!

    http://www.bontonfilm.cz/milacek.html - tu je galerka, ze source kodu se mi nechce linkovat :)



    JEHNECI
    JEHNECI --- ---
    IGNIS_FATUUS: trpěla jsem za ni jako kůň :)

    ELLANOR: ty šaty samy o sobě zase takový terno nejsou, ale moc se mi líbí ta barva k ní a ten jakoby nedbalý účes.
    GEY_KO
    GEY_KO --- ---
    IGNIS_FATUUS: no nad tim jsem se taky pozastavila ... )))
    IGNIS_FATUUS
    IGNIS_FATUUS --- ---
    GEY_KO: Skvělej film, akorát nechápu, jak mohla celou dobu běhat na jehlách a nezabít se :)
    GEY_KO
    GEY_KO --- ---
    mě nadchla Amanda Seyfried v In time


    ATEH
    ATEH --- ---
    ELLANOR: Patrně není střižený úplně rovně (tzv. po niti) ale trochu klenutě, aby se dosáhlo lepšího tvarování živůtku a navíc výstřih je upravený do špičky a potom se to s tím švem snáz zpracovává.
    ELLANOR
    ELLANOR --- ---
    JEHNECI: nedokazu presne vysvetlit proc, ale na tech setech mi vadi ten stredovy sev, jinak jsou krasne.. Myslite, ze tam musel byt?
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    JEHNECI: Souhlas. Je sice notoricky známo, že kniha versus film atd., ale v tomhle případě je obojí úplně o něčem jiném, a dočíst knihu s dějem jako je v tom filmu bych asi nedokázal.
    (Taky jsem to četl v dětství, a taky jsem se proto těšil na film...)
    JEHNECI
    JEHNECI --- ---
    MYJKA: To je diskuze jinam, ale tak ve zkratce řekněme, že mě ten film nezaujal tak moc, jak bych čekala (mám téma Bathory fakt ráda od té doby, co jsem poprvé v devíti letech četla knihu ;) a že IMHO autor sám nevěděl, co všechno tam chce sdělit, nacpat a vyjevit, až je z toho nemastný neslaný film s opravdu DLOUHOU stopáží včetně parodie na Jméno růže :) ale vizuálno a AF v hlavní roli, to jako jó :) kdyžtak přesun do pošty, ať tady nezacláníme.
    A ať to není úplně OT, tak jeden Stardust:
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    JEHNECI: Jak pretrpela? :) je to uzasny film.
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    Vampire diaries

    MAJKA
    MAJKA --- ---
    no to jsem zas objevila diskuzi! a neprobehl tu koukam na kostymy obzvlaste vymazleny a moc fajn film Cernobily svet. Doporucuju si na tu podivanou zajit do kina, urcite si tim den nezkazite :)









    JEHNECI
    JEHNECI --- ---
    tak a jelikož jsem velká fanynka Anny Friel (viz. Pushing daisies), tak jsem včera znovu přetrpěla Bathory.




    dál třeba tady: http://www.csfd.cz/film/221421-bathory/galerie/
    JEHNECI
    JEHNECI --- ---
    CHRONOGASTER: a přiznejme si, udělat Keiře nějaký prsa je taky challenge ;) vypadá to ale fakt divně
    CHRONOGASTER
    CHRONOGASTER --- ---
    SOFIJKA: to byl takovej sranda korzet, dobově mimo:)
    NICO_PSYCHE
    NICO_PSYCHE --- ---
    SOFIJKA: Mě taky ne, ale nadchla mne ta její vykukující bradavka a póza :oD
    SOFIJKA
    SOFIJKA --- ---
    NICO_PSYCHE: no nevim, tady ten korzet, z kteryho se ji podivne boulily neexistujici prsa me nijak nenadchnul..
    NICO_PSYCHE
    NICO_PSYCHE --- ---
    Nebezpečná metoda

    NICO_PSYCHE
    NICO_PSYCHE --- ---
    Freud a Jung v Nebezpečné metodě

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam