• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GOG23Tisk Plakatu letaku na akce - sledujte zahlavi a nastenku
    SKIN
    SKIN --- ---
    co mate za RIP pro CTP?
    KOSTEJ
    KOSTEJ --- ---
    NONA: tak to jsi sikovnejsi nez ja, muzes me odkazat na neco konkretniho?
    NONA
    NONA --- ---
    KOSTEJ: na vyraz velkoformatovy tisk naleznu behem minuty 20 firem v brne a pulka z nich ma siri pres 2 m :)
    KOSTEJ
    KOSTEJ --- ---
    NONA: jj, jeden kus. Vyraz "velkoformatovy tisk" se moc neosvedcil (vetsinou udavaji max. A3), ted jsem nasel jakousi velkoformatovou grafiku, tak to prozkoumam. Jako dalsi zpracovani bych si to chtel nechat zalaminovat.
    KOSTEJ
    KOSTEJ --- ---
    _AHMED: dikz moc za nabidku, ale sidlim v Brne a predpokladam, ze ty asi ne.
    NONA
    NONA --- ---
    _AHMED: kolik by to stalo v plny kvalite na fotopapir ?
    jakou mate maximalni siri ? bych mel taky v budoucnu zajem :) , je mi jasny ze to za startky nebude :))
    _AHMED
    _AHMED --- ---
    KOSTEJ: nechat vytisknout obrazek na plakat ? jakoze s PDFka udelat poster? no na nahledovym plotru ti jeden udelam treba i za startky ..
    NONA
    NONA --- ---
    SKIN: spis sem myslel to rovnou nastrikat na desku , popripade na papir a kasirovat na karton
    NONA
    NONA --- ---
    SKIN: tak Ryska dela taky , sire max 2.2 m , uplne sem zapomel kdo nam tenkrat pucoval na party plachtu z kamionu :)))
    SKIN
    SKIN --- ---
    Uz zapominam, mel jsem na mysli Panozku... role se prodavaji tusim vetsino 50 metrove a pak, presne jak pises, nechat to nalepit na PVC desku nebo maji takovy special karton (bohuzel znam jen spanelsky nazev, ktery asi moc nepomuze :)
    NONA
    NONA --- ---
    v Libu znam jen Panozku maj siri 3,2 metru a dylku role netusim (treba 100 m ?) :)
    KOSTEJ chtel obrazek na plakat ? , mozna bych to radsi udelal na nejakou desku (PVC) - jestli to ma byt neco jako obraz do bytu :)
    SKIN
    SKIN --- ---
    NONA: to delaj u Rysky ne?
    NONA
    NONA --- ---
    KOSTEJ: pokud se jedna o jeden kus - jako ze asi ano , zadej si ve vyhledavaci - velkoformatovy tisk , doporucuju nechat potom potahnout laminem aby ti to dyl vydrzelo a asi spis matnym at se ti to moc neleskne
    KOSTEJ
    KOSTEJ --- ---
    Zdravim, muzete mi nekdo poradit? Rad bych si nechal vytisknout obrazek na plakat cca 1.5x1.5 metru, da se to nekde sehnat za nejakou unosnou cenu? (popr. co mam na webu hledat, zatim jsem nasel jen same male formaty)
    NONA
    NONA --- ---
    _AHMED: diky :)
    _AHMED
    _AHMED --- ---
    NONA: potkal jsem tiskare,co delal na ty 102 CD .. - tisknul na nem max. do 550g +/- , sila pap. max.1,5 , zalezi dost na druhu kartonu , dispozicich stroje (viz. manual k nemu) ..
    zkratka kdyz ti to masina pobere a puchod strojem bude ok , tak neni problem. samo ,ze to nepojedes na 10 000 ex. , spis tak 3 - 4 tis. takze asi tolik ..
    HOFISS
    HOFISS --- ---
    NONA: Taky se zkusim poptat
    _AHMED
    _AHMED --- ---
    NONA: zjistim co a jak a dam vedet ..
    NONA
    NONA --- ---
    chteji po me potiskovat 900 g tak abych nebyl moc zaskocenej :)
    NONA
    NONA --- ---
    tisknul sem zatim maximalne na 350 tak me zajima co me ceka pri potisku vetsich gramazi - potize - vychytavky diky :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam